R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Windows 11'e Yeni Bir Özellik Geliyor: Başlat Menüsüne Web Site Önerileri Eklenecek!

  Microsoft, Windows 11'in Başlat menüsündeki 'Önerilen' sekmesini kullanıcının tarama alışkanlıklarına dayalı web site tavsiyeleri ile zenginleştiriyor. Bu yenilikle birlikte kullanıcıların daha önce ziyaret ettiği sitelere göre öneriler alması planlanıyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  19.09.2023 17:40 1615 1 dk okuma süresi
  Windows 11'e Yeni Bir Özellik Geliyor: Başlat Menüsüne Web Site Önerileri Eklenecek!
  Son Düzenleme:

  Windows 11'in Başlat menüsüne dair kullanıcı yorumları özellikle ‘Önerilen’ bölümü konusunda pek olumlu değil. Microsoft, bu bölüme kullanıcıların ilgisini daha fazla çekebilmek adına web sitelerinin bağlantılarını da eklemeyi planlıyor. Bu ekleme ile beraber Başlat menüsü kullanıcı deneyiminin daha karmaşıklaşabileceği endişelerini beraberinde getirebilir.

  Insider Sürümünde Ortaya Çıkan Yenilik

  Microsoft, bu yeniliği Insider kullanıcılarına sunduğu 22621.2359 numaralı Windows 11 beta yapısında tanıttı. Bu sayede web sitesi bağlantılarının, işletim sisteminin kararlı sürümündeki Başlat menüsüne çok yakın bir zamanda eklenmesini bekleyebiliriz.

  Windows Insider Program ekibinin belirttiğine göre ‘Önerilen’ bölümüne eklenen web siteleri, kişiselleştirilerek kullanıcının tarama geçmişi baz alınacak. Bu özellik sayesinde en sık ziyaret edilen web sitelerine daha hızlı ve pratik bir şekilde erişim sağlanabilecek.

  Microsoft, bu yeni özellikle ilgili olarak kullanıcılara bir seçenek sunuyor. Kullanıcılar istedikleri takdirde bu özelliği Ayarlar > Kişiselleştirme > Başlat menüsü yolunu takip ederek devre dışı bırakabilecekler. Kurumsal müşteriler içinse bu özellik üzerinde daha detaylı kontrol sağlayan ayrı bir ilke sunulacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  Microsoft, Windows 11 24H2 Güncellemesini Durdurdu: Hatalarla Dolu Bir Sürüm!

  Microsoft, hatalar nedeniyle Windows 11 24H2 güncellemesini durdurdu. Güncelleme, performans sorunları ve VPN hataları gibi problemler içeriyor.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  Windows 11'e Yeni Bir Özellik Geliyor: Başlat Menüsüne Web Site Önerileri Eklenecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et