R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp Duyurdu: 15 Kişiye Kadar Grup Araması Başlatılabilecek!

  WhatsApp, yeni bir özellikle beraber grup aramalarını geliştiriyor. Artık 15 kişiye kadar seçim yapabilir ve grup araması başlatabilirsiniz. Bu, kullanıcıların grup görüşmesi kurulumu sırasında daha fazla kişiye erişim sağlamalarını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  24.07.2023 15:27 1253 1 dk okuma süresi
  WhatsApp Duyurdu: 15 Kişiye Kadar Grup Araması Başlatılabilecek!
  Son Düzenleme:

  Meta'nın popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, beta sürümünde yenilikler denemeye devam ediyor. 

  Son raporlara göre WhatsApp, iOS sürümünde yeni ve heyecan verici bir özellik üzerinde çalışıyor. Bu özellik sayesinde seçtiğiniz 15 kişiye kadar bir grup araması başlatabilirsiniz.

  Grup Araması Yaparken 15 Kişiye Kadar Kişi Seçimi Artık Mümkün

  Grup aramalarının zaten 32 kişiye kadar katılımcıyı desteklediği biliniyordu. Ancak, daha önce yalnızca 7 kişiye kadar bir grup araması başlatılabiliyordu ve arama başladıktan sonra ek katılımcılar ekleniyordu. Ancak artık bu durum değişiyor. 

  Android kullanıcıları için son WhatsApp beta güncellemesi 2.23.15.14 sayesinde, artık 15 kişiye kadar grup araması başlatma seçeneği sunuluyor. Aynı değişiklik, iOS için WhatsApp beta 23.15.1.70 sürümünde de kullanıma sunuldu.

  WhatsApp Beta Kullanıcıları Yeni Özelliği Test Ediyor

  Gördüğünüz gibi, bazı beta test kullanıcıları bir grup görüşmesi oluştururken kolaylıkla 15 kişiye kadar seçim yapabilirler. Çağrı başladıktan sonra, bu katılımcılar istedikleri zaman katılabilirler. 

  İlk görüşme için en fazla 15 kişi seçmek mümkün olsa da grup görüşmelerinde toplamda en fazla 32 katılımcının olabileceğini unutmayın. Bu güncellemenin temel amacı ise kullanıcıların grup görüşmesi kurulumu sırasında daha fazla katılımcı seçmeyi kolaylaştırmak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'ta Devrim: Orijinal Kalitede Resim ve Video Paylaşımı Yapılabilecek!

  WhatsApp, iOS kullanıcıları için orijinal kalitede fotoğraf ve video paylaşım özelliğini getirdi. Artık medya dosyalarını yüksek kalitede paylaşabilirsiniz.

  WhatsApp Yeni Özelliği ile Sosyal Medyayı Birleştiriyor: Instagram Paylaşımları, Artık Mümkün Olacak!

  WhatsApp'ın yeni özelliği, durum güncellemelerini doğrudan Instagram Hikayeleri'nde paylaşma imkanı sunarak sosyal medya entegrasyonunu güçlendiriyor

  Amazfit Yeni Akıllı Saatini Duyurdu: Vücut Kitle Endeksini Ölçebiliyor!

  Amazfit, yeni akıllı saatini tanıttı. Amazfit Balance isimli saat, akıllı saatler arasında sağlık takibi konusunda kendini ayrıcalıklı bir yere koyuyor.

  WhatsApp'a Tam Gizlilik Geliyor: Özel Konuşmaları Kimse Göremeyecek!

  WhatsApp'ın yeni gizli kod özelliğiyle özel sohbetleriniz daha güvenli hale gelecek. Telefonunuzun gizliliğini artırarak özel konuşmalarınızı koruyabileceksiniz!

  WhatsApp Duyurdu: 15 Kişiye Kadar Grup Araması Başlatılabilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et