R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp Duyurdu: 15 Kişiye Kadar Grup Araması Başlatılabilecek!

  WhatsApp, yeni bir özellikle beraber grup aramalarını geliştiriyor. Artık 15 kişiye kadar seçim yapabilir ve grup araması başlatabilirsiniz. Bu, kullanıcıların grup görüşmesi kurulumu sırasında daha fazla kişiye erişim sağlamalarını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  24.07.2023 15:27 1289 1 dk okuma süresi
  WhatsApp Duyurdu: 15 Kişiye Kadar Grup Araması Başlatılabilecek!
  Son Düzenleme:

  Meta'nın popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, beta sürümünde yenilikler denemeye devam ediyor. 

  Son raporlara göre WhatsApp, iOS sürümünde yeni ve heyecan verici bir özellik üzerinde çalışıyor. Bu özellik sayesinde seçtiğiniz 15 kişiye kadar bir grup araması başlatabilirsiniz.

  Grup Araması Yaparken 15 Kişiye Kadar Kişi Seçimi Artık Mümkün

  Grup aramalarının zaten 32 kişiye kadar katılımcıyı desteklediği biliniyordu. Ancak, daha önce yalnızca 7 kişiye kadar bir grup araması başlatılabiliyordu ve arama başladıktan sonra ek katılımcılar ekleniyordu. Ancak artık bu durum değişiyor. 

  Android kullanıcıları için son WhatsApp beta güncellemesi 2.23.15.14 sayesinde, artık 15 kişiye kadar grup araması başlatma seçeneği sunuluyor. Aynı değişiklik, iOS için WhatsApp beta 23.15.1.70 sürümünde de kullanıma sunuldu.

  WhatsApp Beta Kullanıcıları Yeni Özelliği Test Ediyor

  Gördüğünüz gibi, bazı beta test kullanıcıları bir grup görüşmesi oluştururken kolaylıkla 15 kişiye kadar seçim yapabilirler. Çağrı başladıktan sonra, bu katılımcılar istedikleri zaman katılabilirler. 

  İlk görüşme için en fazla 15 kişi seçmek mümkün olsa da grup görüşmelerinde toplamda en fazla 32 katılımcının olabileceğini unutmayın. Bu güncellemenin temel amacı ise kullanıcıların grup görüşmesi kurulumu sırasında daha fazla katılımcı seçmeyi kolaylaştırmak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Android 15'e Yeni Özellik Geliyor: Pil Ömrü Artacak!

  Google'ın Android 15 ile pil ömrünü 3 saate kadar uzatan yeni Doze modu ve güvenlik güncellemeleri I/O 2024'te tanıtıldı. WearOS 6 da yeniliklerden yararlanacak.

  Doğuş Otomotiv 2024’te Ne Kadar Temettü Ödeyecek? DOAS Temettü Verimi ve Geçmişi

  Doğuş Otomotiv (DOAS), 2024 yılı temettü ödemesi için açıklama yaptı. Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirket, son beş yılda dört kez temettü ödemesi yaparak ortalama karının %75,7'sini ortaklarıyla paylaştı.

  Android 15 Beta 2 Yayınlandı: Yenilikler Neler?

  Google, I/O 2024 geliştirici konferansının ikinci gününde Pixel cihazlar için Android 15 Beta 2 sürümünü duyurdu. Yeni sürüm, birçok yenilik ve iyileştirme getirirken, Android 15 Beta sürümü, diğer markaların cihazlarında da kullanılabilir olacak.

  Dolar Kuru Bugün Ne Kadar? (16 Mayıs 2024 Dolar - Euro Fiyatları)

  Dolar ve euro kurlarının bugünkü durumu, bankalararası piyasada son veriler, Merkez Bankası'nın haftalık verileri ve döviz rezervlerindeki değişiklikler hakkında kapsamlı bir inceleme.

  WhatsApp Duyurdu: 15 Kişiye Kadar Grup Araması Başlatılabilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et