R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Vodafone'dan Herkese 25 GB İnternet Hediyesi: Nasıl Alınır?

  Vodafone, Voleybol Milletler Ligi maçlarının başlaması onuruna her gün 5 GB olmak üzere toplamda 25 GB internet hediye ediyor. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  16.05.2024 15:02 2454 2 dk okuma süresi
  Vodafone'dan Herkese 25 GB İnternet Hediyesi: Nasıl Alınır?
  Son Düzenleme:

  Voleybol alanında desteğini sürdüren Vodafone, Antalya’da düzenlenen 2024 Voleybol Milletler Ligi’ne özel olarak kullanıcılarına 25 GB internet hediye ediyor. Hediyeyi almak için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz.

  Voleybol Milletler Ligi’ne Özel 25 GB İnternet Hediyesi

  Vodafone, Türkiye’deki voleybol hayranlarının Voleybol Milletler Ligi maçlarını rahatlıkla takip edebilmesi için 25 GB internet hediye ediyor. Bu hediye, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kullanıcıların erişimine sunuluyor. Her gün 5 GB internet olmak üzere, toplamda 5 günde 25 GB internet kazanabilirsiniz.

  Vodafone Hediye 25 GB Nasıl Alınır?

  Vodafone kullanıcıları, 15-19 Mayıs tarihlerinde Vodafone Yanımda uygulamasındaki "Hediye" başlıklı hikayeye tıklayarak günlük 5 GB, toplamda 25 GB internet hediyesini alabilirler. Bu kampanya, Voleybol Milletler Ligi maçlarının keyifle izlenebilmesi için özel olarak düzenlendi.

  2024 Voleybol Milletler Ligi, üç ayrı ayaktan oluşuyor. İlk hafta maçları Antalya’da, ikinci hafta maçları ABD’de ve üçüncü hafta maçları ise Çin’de oynanacak. Türkiye’nin ev sahipliği yaptığı ilk hafta maçları, 14-19 Mayıs tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek. Vodafone, Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları'nın Ana Sponsoru ve Sultanlar Ligi’nin İsim Sponsoru olarak voleybol sporuna önemli katkılarda bulunuyor.

  Vodafone'un hediye internet kampanyasından nasıl yararlanabilirim?

  Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, 15-19 Mayıs tarihlerinde "Hediye" başlıklı hikayeye tıklayarak günlük 5 GB, toplamda 25 GB internet kazanabilirsiniz.

  Hediye internet kaç gün geçerli?

  Her gün 5 GB olmak üzere, toplamda 5 gün boyunca 25 GB internet hediyesi sunulmaktadır.

  Voleybol Milletler Ligi maçları nerede oynanacak?

  İlk hafta maçları Antalya’da, ikinci hafta maçları ABD’de ve üçüncü hafta maçları Çin’de oynanacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Toyota’nın Elektrikli Hilux Modeli 2025'te Geliyor!

  Toyota, 2025'te tamamen elektrikli Hilux modelini piyasaya sürüyor. Tayland'da üretilecek olan bu araç, yaklaşık 200 kilometre menzil sunacak.

  Vodafone'dan Herkese 25 GB İnternet Hediyesi: Nasıl Alınır?

  Vodafone, 2024 Voleybol Milletler Ligi'ne özel, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden 25 GB internet hediye ediyor. Peki, hediye internet nasıl alınır?

  Samsung Galaxy S25 Ultra’nın Kamera ve Ekran Tasarımı Sızdırıldı!

  Samsung, Galaxy S24 Ultra ile Android pazarında üstünlük sağlarken, Galaxy S25 Ultra hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Sızdırılan bilgilere göre, Galaxy S25 Ultra'nın kamera ve ekran tasarımı kullanıcıları heyecanlandıracak gibi görünüyo

  ChatGPT 4o Nasıl Kullanılır? İşte Detaylı Rehber!

  OpenAI'nin GPT 4o modeli, kullanımı kolay yapay zeka teknolojisiyle ses, metin ve görüntü analizi yaparak etkileşimi artırıyor. İşte GPT 4o kullanım adımları!

  Vodafone'dan Herkese 25 GB İnternet Hediyesi: Nasıl Alınır?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et