R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Türkiye Kart Geliyor: Artık Her Şey Tek Kartta Toplanacak!

  Tüm şehirlerde harç, vergi, toplu ulaşım ve otomatik yiyecek içecek alımlarında geçerli olacak olan Türkiye Kart, çok yakında kullanıma sunulacak. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  11.09.2023 17:13 1654 1 dk okuma süresi
  Türkiye Kart Geliyor: Artık Her Şey Tek Kartta Toplanacak!
  Son Düzenleme:

  Türkiye Kart geliyor. Farklı şehirlerde farklı kartlarla uğraşmak yerine, her yerde geçerli olan bu kartla seyahat etmek ve alışveriş yapmak çok daha kolay olacak.

  Türkiye Kart Nedir? Özellikleri Neler?

  Türkiye Kart, vatandaşlara birçok alanda kullanım kolaylığı sunan bir karttır. Bu kart POS cihazları, ATM'ler, bankalar, vergi ve harç ödemeleri, otomat makineleri ve toplu taşımada kullanılabilecek. Bu, vatandaşların günlük işlemlerini tek bir kartla gerçekleştirebilmeleri için büyük bir avantaj.

  Para yükleme konusunda da oldukça esnek bir yapıya sahip olan Türkiye Kart için para yükleme işlemleri PTT, bankalar, online platformlar ve anlaşmalı iş yerlerinde kolaylıkla yapılabilecek.

  Konya'da teknik altyapı testleri başarıyla tamamlanan bu kartın, yıl sonuna kadar 6 şehirde kullanıma sunulması planlanıyor. Ayrıca raylı sistemlerde de Türkiye Kart'ın kullanılabilmesi için çalışmalar sürüyor. GAZİRAY, BAŞKENTRAY ve İZBAN gibi hatlarda da entegrasyon süreçleri başlayacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp’a Yapay Zeka Geliyor: Sohbet Deneyimi Zenginleşecek!

  WhatsApp, Meta desteğiyle yapay zeka özelliklerini sohbet platformuna ekliyor. Yeni çıkartmalar ve görsel özellikler ile sohbet deneyimi daha eğlenceli olacak!

  iOS 17.0.2 Güncellemesi Herkes İçin Yayınlandı!

  Apple, iOS 17.0.2 güncellemesini şimdi tüm uyumlu iPhone'lara sundu. Başlangıçta iPhone kurulumu esnasında meydana gelen kritik bir sorun da giderilmiş oldu!

  Türkiye'de Üretimi Yapılan 9500 TL Altı Telefon ve Bilgisayar Modelleri

  Vergisiz telefonların alt limiti belli oldu! İşte Vergisiz telefon alabileceğiniz modeller

  YouTube, Premium Lite’ı Sonlandırıyor: Reklamsız Video İzlemenin Uygun Fiyatlı Seçeneği Artık Yok!

  YouTube, kullanıcıların daha uygun bir fiyatla reklamsız video izlemek için tercih ettiği YouTube Premium Lite planını sonlandırma kararı aldı.

  Türkiye Kart Geliyor: Artık Her Şey Tek Kartta Toplanacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et