R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Türkiye Kart Geliyor: Artık Her Şey Tek Kartta Toplanacak!

  Tüm şehirlerde harç, vergi, toplu ulaşım ve otomatik yiyecek içecek alımlarında geçerli olacak olan Türkiye Kart, çok yakında kullanıma sunulacak. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  11.09.2023 17:13 2159 1 dk okuma süresi
  Türkiye Kart Geliyor: Artık Her Şey Tek Kartta Toplanacak!
  Son Düzenleme:

  Türkiye Kart geliyor. Farklı şehirlerde farklı kartlarla uğraşmak yerine, her yerde geçerli olan bu kartla seyahat etmek ve alışveriş yapmak çok daha kolay olacak.

  Türkiye Kart Nedir? Özellikleri Neler?

  Türkiye Kart, vatandaşlara birçok alanda kullanım kolaylığı sunan bir karttır. Bu kart POS cihazları, ATM'ler, bankalar, vergi ve harç ödemeleri, otomat makineleri ve toplu taşımada kullanılabilecek. Bu, vatandaşların günlük işlemlerini tek bir kartla gerçekleştirebilmeleri için büyük bir avantaj.

  Para yükleme konusunda da oldukça esnek bir yapıya sahip olan Türkiye Kart için para yükleme işlemleri PTT, bankalar, online platformlar ve anlaşmalı iş yerlerinde kolaylıkla yapılabilecek.

  Konya'da teknik altyapı testleri başarıyla tamamlanan bu kartın, yıl sonuna kadar 6 şehirde kullanıma sunulması planlanıyor. Ayrıca raylı sistemlerde de Türkiye Kart'ın kullanılabilmesi için çalışmalar sürüyor. GAZİRAY, BAŞKENTRAY ve İZBAN gibi hatlarda da entegrasyon süreçleri başlayacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Haftaya BİM Marketlerde Teknoloji Rüzgarı Esecek: LG ve TCL Markalı Akıllı Televizyonlar Geliyor!

  19 Nisan BİM aktüel kataloğu, TCL ve LG akıllı TV'lerden elektrikli bisikletlere kadar çeşitli teknoloji ürünleri sunuyor.

  WhatsApp'a Yeni Özellik Geliyor: Kişilere Not Eklenebilecek!

  WhatsApp, kişisel notlar ekleyerek iletişimi kolaylaştıran yeni bir özelliği test ediyor. Sohbetler artık daha düzenli ve özel olacak!

  YouTube'a Yeni Tasarım Geliyor: İşte Gelecek Yenilikler!

  YouTube, yeni tasarım testleriyle kullanıcı deneyimini yeniliyor. Başlık ve açıklamalar sağa taşındı, önerilen videolar dikkat çekici hale geldi.

  Yetişkinlere Özel Yeni Ninja Kaplumbağalar Filmi Geliyor: ‘The Last Ronin’

  Ninja Kaplumbağalar geri dönüyor! Yetişkinlere özel çekilecek film olan "The Last Ronin" ile karanlık ve gerçekçi bir hikâye sizleri bekliyor.

  Türkiye Kart Geliyor: Artık Her Şey Tek Kartta Toplanacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et