R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Spotify Supremium Aboneliği Geliyor: Detaylar Netleşmeye Başladı!

  Spotify Supremium ismiyle duyduğumuz yeni abonelik planı, artan bir maliyetle beraber kayıpsız ses kalitesi, yapay zeka destekli öneriler ve kişiye özel oluşturulan listelerle dikkat çekiyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  24.09.2023 13:04 1553 2 dk okuma süresi
  Spotify Supremium Aboneliği Geliyor: Detaylar Netleşmeye Başladı!
  Son Düzenleme:

  Spotify, kullanıcı sayısını hızla artırırken gelir tarafında yaşadığı zorlukları aşmak için yeni bir yol arıyor. Bunun için firma, Supremium aboneliği çıkaracak. Peki, yenilikçi yaklaşımıyla dikkatleri üzerine çeken Spotify Supremium adlı bu yeni abonelik seçeneği, müzikseverlere neler sunuyor? İşte bu yeni paket hakkında bilmeniz gerekenler.

  Spotify Supremium'un Özellikleri Neler?

  Yeni duyurulan Spotify Supremium aboneliği, müzik kalitesi konusunda iddialı. 24-bit kayıpsız ses sunma iddiasıyla geliyor ve bu, uygulamanın kaynak kodlarındaki bazı satırlarda da doğrulanıyor. Ancak Supremium'un sadece yüksek kaliteli sesle sınırlı kalmayacağını görmekteyiz.

  Spotify Supremium, kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşımak amacıyla yapay zekâyı daha yoğun bir şekilde kullanmayı planlıyor. Bu, kullanıcının müzik zevkine uygun olarak özel olarak hazırlanan oynatma listeleriyle başlamıyor. Dinleme alışkanlıklarınızı analiz eden ve size en uygun tavsiyeleri sunan Soundcheck özelliği de bu paketin içinde yer alıyor.

  Bir diğer dikkat çekici özellik, Spotify Supremium aboneliğinin kullanıcılara 30 saatlik sesli kitap hakkı sunması. Bu, özellikle kitap severler için cazip bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor.

  Spotift Supremium Fiyatı Ne Kadar?

  Bu yeni abonelik planının maliyeti, eğer son dakikada bir değişiklik yapılmazsa aylık 20$ olarak belirlenmiş. Bu fiyat, Spotify'ın mevcut Premium planından daha yüksek. Ancak Tidal'ın 24-bit HiFi aboneliği ile benzer bir fiyat seviyesinde olduğunu belirtmek gerekir. Spotify Supremium'un tanıtım tarihi hakkında şu an için kesin bir bilgi bulunmuyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro Serisine Yeni Kamera Özellikleri Geliyor: İşte Detaylar!

  iPhone 16 Pro serisi, 48MP ultra geniş kamera, genişletilmiş optik yakınlaştırma, yansıma önleyici kaplama ve gelişmiş ana kamera sensörü ile geliyor.

  Instagram’a Yeni Canlı Yayın Özelliği Geliyor: İşte Detaylar!

  Instagram, kullanıcılarının sadece yakın arkadaşlarıyla canlı yayın yapmalarına olanak tanıyan yeni bir özellik sundu. Bu yenilik, samimi bir yayın deneyimi sunacak.

  VPN ile Ucuz YouTube Premium Alma Dönemi Bitiyor: İşte Detaylar!

  YouTube, VPN kullanarak ucuz abonelik alan kullanıcıların hesaplarını iptal etmeye başladı. İşte yeni dönemin detayları ve kullanıcı tavsiyeleri!

  Yeni Citroen C3 Aircross Geliyor: Avrupa Fiyatları Açıklandı!

  Yeni 2024 Citroen C3 Aircross nihayet tüm detaylarıyla tanıtıldı. İlk kez elektrikli ve 7 koltuklu seçeneklerle sunulacak modelin Avrupa fiyatları da duyuruldu.

  Spotify Supremium Aboneliği Geliyor: Detaylar Netleşmeye Başladı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et