R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Spotify Supremium Aboneliği Geliyor: Detaylar Netleşmeye Başladı!

  Spotify Supremium ismiyle duyduğumuz yeni abonelik planı, artan bir maliyetle beraber kayıpsız ses kalitesi, yapay zeka destekli öneriler ve kişiye özel oluşturulan listelerle dikkat çekiyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  24.09.2023 13:04 1453 2 dk okuma süresi
  Spotify Supremium Aboneliği Geliyor: Detaylar Netleşmeye Başladı!
  Son Düzenleme:

  Spotify, kullanıcı sayısını hızla artırırken gelir tarafında yaşadığı zorlukları aşmak için yeni bir yol arıyor. Bunun için firma, Supremium aboneliği çıkaracak. Peki, yenilikçi yaklaşımıyla dikkatleri üzerine çeken Spotify Supremium adlı bu yeni abonelik seçeneği, müzikseverlere neler sunuyor? İşte bu yeni paket hakkında bilmeniz gerekenler.

  Spotify Supremium'un Özellikleri Neler?

  Yeni duyurulan Spotify Supremium aboneliği, müzik kalitesi konusunda iddialı. 24-bit kayıpsız ses sunma iddiasıyla geliyor ve bu, uygulamanın kaynak kodlarındaki bazı satırlarda da doğrulanıyor. Ancak Supremium'un sadece yüksek kaliteli sesle sınırlı kalmayacağını görmekteyiz.

  Spotify Supremium, kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşımak amacıyla yapay zekâyı daha yoğun bir şekilde kullanmayı planlıyor. Bu, kullanıcının müzik zevkine uygun olarak özel olarak hazırlanan oynatma listeleriyle başlamıyor. Dinleme alışkanlıklarınızı analiz eden ve size en uygun tavsiyeleri sunan Soundcheck özelliği de bu paketin içinde yer alıyor.

  Bir diğer dikkat çekici özellik, Spotify Supremium aboneliğinin kullanıcılara 30 saatlik sesli kitap hakkı sunması. Bu, özellikle kitap severler için cazip bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor.

  Spotift Supremium Fiyatı Ne Kadar?

  Bu yeni abonelik planının maliyeti, eğer son dakikada bir değişiklik yapılmazsa aylık 20$ olarak belirlenmiş. Bu fiyat, Spotify'ın mevcut Premium planından daha yüksek. Ancak Tidal'ın 24-bit HiFi aboneliği ile benzer bir fiyat seviyesinde olduğunu belirtmek gerekir. Spotify Supremium'un tanıtım tarihi hakkında şu an için kesin bir bilgi bulunmuyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows 11'in Son Güncellemesi Yine Sorunlarla Geldi: İşte Detaylar!

  Windows 11'in KB5034765 güncellemesi, performans sorunları ve yükleme hataları yaşatıyor; Microsoft çözüm arıyor.

  Nvidia GeForce Now, Reklam Gösterecek: İşte Detaylar!

  Nvidia GeForce Now, ücretsiz planında reklam gösterecek. Yeni düzenleme ile kullanıcı deneyimi nasıl etkilenecek?

  iPhone 17 Serisi, 120Hz Ekranla Gelebilir: İşte Detaylar!

  En son elde edilen verilere göre, iPhone 17 ve iPhone 17 Plus modellerinin 120Hz ProMotion ekran özelliği ile piyasaya sürülmesi mümkün görünüyor.

  Samsung’un Akıllı Yüzüğü Geliyor: İşte Galaxy Ring Tasarımı ve Özellikleri!

  Samsung Galaxy Ring, sağlık izleme ve temassız ödeme özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu akıllı yüzüğü firma, Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttı.

  Spotify Supremium Aboneliği Geliyor: Detaylar Netleşmeye Başladı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et