R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Spotify, Akıllı TV'ler İçin Güncellendi: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  Spotify, akıllı TV'lerdeki kullanım deneyimini geliştirmek için önemli bir güncelleme yaptığını açıkladı. Bu yeni güncelleme ile mobil Spotify'ın kullanıcı dostu özellikleri, artık akıllı TV platformlarında da kullanılabilir olacak!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  11.11.2023 16:25 1761 1 dk okuma süresi
  Spotify, Akıllı TV'ler İçin Güncellendi: İşte Yeni Gelen Özellikler!
  Son Düzenleme:

  Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan Spotify, akıllı TV'ler için sunduğu yeni güncelleme ile kullanıcı deneyimini köklü bir şekilde yeniliyor. Bu güncelleme, platformun mobil cihazlardaki başarısını akıllı TV'lerde de sürdürme amacını taşıyor.

  Spotify’den Akıllı TV'ler İçin Güncelleme Geldi!

  Mobil sürümünün aksine daha önceki Spotify akıllı TV uygulaması bazı sınırlamalara sahipti. Ancak bu yeni güncelleme ile birlikte Spotify, akıllı TV'ler için tasarım ve işlevsellik açısından büyük bir atılım yapıyor. Yeni ana ekran tasarımı, ‘Şimdi Çalınıyor Görünümü’ ve kullanıcının dinleme geçmişine göre önerilen yeni şarkılar ve podcast'ler ile daha zengin bir deneyim sunuyor.

  Güncelleme, kullanıcılara daha önce akıllı TV uygulamasında olmayan ‘Oynatma Kuyruğu’ aracını sunarak bir sonraki çalmak istedikleri şarkıyı seçme imkanı veriyor. Bu özellik, mobil uygulamadaki kullanım kolaylığını akıllı TV'lere taşıyor.

  Spotify'ın bu güncellemesiyle birlikte, farklı hesaplar arasında geçiş yapmak da artık çok daha kolay. Kullanıcıların son aktif oldukları profil, ekranın sağ üst köşesinde görünerek Netflix hesaplarındaki gibi kolay profil geçişi sağlıyor. Ayrıca uzun süredir kullanıcıların talep ettiği ‘Karanlık Mod’ seçeneği de bu güncelleme ile akıllı TV uygulamasına ekleniyor.

  Spotify, bu yeniliklerin akıllı TV'lerde, oyun konsollarında ve medya akış cihazlarında destekleneceğini duyurdu. Bu, Spotify'ın küresel pazara yönelik genişleme stratejisinin bir parçası olarak görülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Threads, iki yeni özelliğe kavuşuyor: İşte Detaylar!

  Threads platformu, taslak kaydetme ve uygulama içi kamera gibi iki yeni özellikle kullanıcı deneyimini iyileştiriyor.

  Windows 11 ile Beraber Artık Bilgisayarlar Yeniden Başlatılmadan Güncellenebilecek!

  Windows 11'in yenilikçi "hot patching" özelliği ile kesintisiz güncellemeler dönemi başlıyor. Güvenlik yamaları artık yeniden başlatma gerektirmiyor.

  Yapay Zeka Destekli XNote Akıllı Defter Geliyor: İşte Detaylar!

  XNote, ChatGPT entegreli akıllı defter, Nisan'da $250'a satışta. Notlarınızı dijitalleştirin, randevu oluşturun ve daha fazlasını yapın.

  Oppo Watch X'in Çıkış Tarihi Açıklandı: İşte Detaylar!

  Oppo Watch X, 29 Şubat'ta geliyor. 1,43 inç OLED ekran, Snapdragon W5 Gen 1 çip, 4G LTE, 10W şarj desteği ile dikkat çekiyor.

  Spotify, Akıllı TV'ler İçin Güncellendi: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et