R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Spotify, Akıllı TV'ler İçin Güncellendi: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  Spotify, akıllı TV'lerdeki kullanım deneyimini geliştirmek için önemli bir güncelleme yaptığını açıkladı. Bu yeni güncelleme ile mobil Spotify'ın kullanıcı dostu özellikleri, artık akıllı TV platformlarında da kullanılabilir olacak!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  11.11.2023 16:25 1824 1 dk okuma süresi
  Spotify, Akıllı TV'ler İçin Güncellendi: İşte Yeni Gelen Özellikler!
  Son Düzenleme:

  Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan Spotify, akıllı TV'ler için sunduğu yeni güncelleme ile kullanıcı deneyimini köklü bir şekilde yeniliyor. Bu güncelleme, platformun mobil cihazlardaki başarısını akıllı TV'lerde de sürdürme amacını taşıyor.

  Spotify’den Akıllı TV'ler İçin Güncelleme Geldi!

  Mobil sürümünün aksine daha önceki Spotify akıllı TV uygulaması bazı sınırlamalara sahipti. Ancak bu yeni güncelleme ile birlikte Spotify, akıllı TV'ler için tasarım ve işlevsellik açısından büyük bir atılım yapıyor. Yeni ana ekran tasarımı, ‘Şimdi Çalınıyor Görünümü’ ve kullanıcının dinleme geçmişine göre önerilen yeni şarkılar ve podcast'ler ile daha zengin bir deneyim sunuyor.

  Güncelleme, kullanıcılara daha önce akıllı TV uygulamasında olmayan ‘Oynatma Kuyruğu’ aracını sunarak bir sonraki çalmak istedikleri şarkıyı seçme imkanı veriyor. Bu özellik, mobil uygulamadaki kullanım kolaylığını akıllı TV'lere taşıyor.

  Spotify'ın bu güncellemesiyle birlikte, farklı hesaplar arasında geçiş yapmak da artık çok daha kolay. Kullanıcıların son aktif oldukları profil, ekranın sağ üst köşesinde görünerek Netflix hesaplarındaki gibi kolay profil geçişi sağlıyor. Ayrıca uzun süredir kullanıcıların talep ettiği ‘Karanlık Mod’ seçeneği de bu güncelleme ile akıllı TV uygulamasına ekleniyor.

  Spotify, bu yeniliklerin akıllı TV'lerde, oyun konsollarında ve medya akış cihazlarında destekleneceğini duyurdu. Bu, Spotify'ın küresel pazara yönelik genişleme stratejisinin bir parçası olarak görülüyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'a Yeni Favoriler Özelliği Geldi!

  WhatsApp, yeni Favoriler özelliğiyle kullanıcıların en çok iletişim kurdukları kişilere ve gruplara hızlı erişim sağlamalarını kolaylaştırıyor.

  Android 15, Bazı Modellerin Son Büyük Güncellemeleri Olacak: İşte Güncelleme Alacak Xiaomi Telefonlar!

  Android 15 güncellemesi ile birçok Xiaomi, Redmi ve Poco modeli son büyük güncellemelerini alacak. İşte son büyük güncellemesini alacak modeller!

  Xiaomi, Yeni Oyun Monitörünü Tanıttı: 180 Hz Yenileme Hızına Sahip!

  Xiaomi, 180 Hz yenileme hızına sahip yeni Gaming Monitor G24i'yi tanıttı. Yüksek performans özellikleriyle donatılan monitör, oyun deneyimini üst seviyeye taşıyor.

  OnePlus Pad 2'nin Fiyatı Belli Oldu: İşte Detaylar!

  OnePlus Pad 2'nin fiyatı ve özellikleri açıklandı. 16 Temmuz'da tanıtılacak cihaz, Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti, LCD ekran ve 9510mAh bataryası ile dikkat çekiyor.

  Spotify, Akıllı TV'ler İçin Güncellendi: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et