R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Mac için Yeni WhatsApp Uygulaması Geldi!

  WhatsApp, Mac kullanıcılarına yönelik masaüstü sürümünü yeniledi. Bu güncellemeler arasında grup görüşmeleri ve dosyaları sürükleyip bırakma işlevi gibi yeni fonksiyonlar da bulunuyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  30.08.2023 14:42 1183 1 dk okuma süresi
  Mac için Yeni WhatsApp Uygulaması Geldi!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, Windows için masaüstü deneyimini daha önce tanıttıktan sonra şimdi de Mac için WhatsApp yenilikleri ile karşımızda. Kullanıcılarına 8 kişiye kadar olan görüntülü konuşmalar ve 32 kişiye kadar sesli aramalar için kapılarını aralıyor.

  Grup Araması ve Dosya Paylaşım Kolaylığı

  WhatsApp'ın yeni Mac sürümü, kullanıcılarının grup aramalarına arama başladıktan sonra dahi katılabilmelerini, arama geçmişlerini rahatça gözden geçirebilmelerini ve uygulama kapalıyken bile gelen arama bildirimlerini alabilmelerini sağlıyor. Aynı zamanda, kullanıcılar dosyaları bir sohbete sürükleyip bırakarak kolayca paylaşabiliyor.

  WhatsApp, bu uygulamayı bir süre boyunca test etti. macOS 11 Big Sur ve üzeri sürümler için Apple Silicon işlemciye sahip Mac'lerde çalışabilen herkese açık beta sürümü bu yılın başlarında piyasaya sürüldü. Beta sürecinin başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından final sürümü kullanıcılara sunuldu.

  Şu an için Mac için WhatsApp yeniliklerine sahip uygulama sadece whatsapp.com üzerinden indirilebilir durumda. Ancak bu durum, yakın bir zaman içerisinde değişecek ve uygulama App Store'da da kullanıcılara sunulacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows 11 ile Beraber Artık Bilgisayarlar Yeniden Başlatılmadan Güncellenebilecek!

  Windows 11'in yenilikçi "hot patching" özelliği ile kesintisiz güncellemeler dönemi başlıyor. Güvenlik yamaları artık yeniden başlatma gerektirmiyor.

  Google Pay Mobil Uygulamasının Yolculuğu Sona Eriyor!

  Google Pay yerini Google Wallet'a bırakıyor. ABD'de 4 Haziran 2024'te bu önemli değişim gerçekleşecek.

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Yeni Yapay Zeka Google Gemma Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Google'ın yeni yapay zeka modeli Gemma, yerel cihazlarda üstün performans için geliştirildi. Sorumlu AI gelişimine katkı sağlayan araç seti ile tanıtıldı.

  Mac için Yeni WhatsApp Uygulaması Geldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et