R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Mac için Yeni WhatsApp Uygulaması Geldi!

  WhatsApp, Mac kullanıcılarına yönelik masaüstü sürümünü yeniledi. Bu güncellemeler arasında grup görüşmeleri ve dosyaları sürükleyip bırakma işlevi gibi yeni fonksiyonlar da bulunuyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  30.08.2023 14:42 1211 1 dk okuma süresi
  Mac için Yeni WhatsApp Uygulaması Geldi!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, Windows için masaüstü deneyimini daha önce tanıttıktan sonra şimdi de Mac için WhatsApp yenilikleri ile karşımızda. Kullanıcılarına 8 kişiye kadar olan görüntülü konuşmalar ve 32 kişiye kadar sesli aramalar için kapılarını aralıyor.

  Grup Araması ve Dosya Paylaşım Kolaylığı

  WhatsApp'ın yeni Mac sürümü, kullanıcılarının grup aramalarına arama başladıktan sonra dahi katılabilmelerini, arama geçmişlerini rahatça gözden geçirebilmelerini ve uygulama kapalıyken bile gelen arama bildirimlerini alabilmelerini sağlıyor. Aynı zamanda, kullanıcılar dosyaları bir sohbete sürükleyip bırakarak kolayca paylaşabiliyor.

  WhatsApp, bu uygulamayı bir süre boyunca test etti. macOS 11 Big Sur ve üzeri sürümler için Apple Silicon işlemciye sahip Mac'lerde çalışabilen herkese açık beta sürümü bu yılın başlarında piyasaya sürüldü. Beta sürecinin başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından final sürümü kullanıcılara sunuldu.

  Şu an için Mac için WhatsApp yeniliklerine sahip uygulama sadece whatsapp.com üzerinden indirilebilir durumda. Ancak bu durum, yakın bir zaman içerisinde değişecek ve uygulama App Store'da da kullanıcılara sunulacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  iOS 18 Resmen Tanıtıldı: İşte Yeni Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC24 etkinliğinde iOS 18'i tanıttı. Ana ekran özelleştirmeleri ve yeni erişilebilirlik özellikleri ile iOS 18, kullanıcı deneyimini geliştiriyor.

  Mac için Yeni WhatsApp Uygulaması Geldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et