R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Gmail'e Yeni Özellik Geldi: Tanıtım E-postalarını Sonlandırmak Çok Kolaylaşacak!

  Yakın zamanda, Android için Gmail uygulaması, kullanıcılara istenmeyen tanıtım e-postalarını kolaylıkla iptal etme olanağı sunan bir güncelleme ile yenilenecek.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  18.11.2023 17:14 1335 1 dk okuma süresi
  Gmail'e Yeni Özellik Geldi: Tanıtım E-postalarını Sonlandırmak Çok Kolaylaşacak!
  Son Düzenleme:

  Gmail, Android kullanıcıları için getirdiği yeni özellikle e-posta deneyimini kolaylaştırmayı hedefliyor. Yakında güncellenecek olan Android için Gmail uygulaması, ‘Aboneliği İptal Et’ düğmesiyle tanıtım e-postalarından hızlıca kurtulma imkanı sunacak. Bu yeni özellik, depolama alanını gereksiz yere dolduran ve zaman zaman göz ardı edilen tanıtım maillerinin yönetimini basitleştirecek.

  Gmail’de Reklam E-postalarını Sonlandırmak Kolaylaşıyor!

  E-posta servislerinde sık karşılaşılan bir durum, otomatik gönderilen tanıtım e-postalarıdır. Genellikle bu e-postaların altında yer alan küçük bir bağlantı ile abonelikten çıkma imkanı sunulsa da çok sayıda abonelikten çıkma işlemi yapmak kullanıcılar için zaman alıcı ve sıkıcı olabiliyor. Gmail'in bu yeni özelliği, bu süreci daha verimli ve az stresli hale getirmeyi vaat ediyor.

  Google, kullanıcıların belirli bir göndericiden gelen e-postaları açmadığını fark ettiğinde otomatik olarak abonelikten çıkma önerisinde bulunuyor. Bu özellik, web platformunda yıllardır var olmasına rağmen mobil cihazlarda istikrarlı bir performans gösteremiyordu. Ancak Android için Gmail uygulamasına gelecek olan güncelleme ile bu durum değişiyor. Artık ‘Abonelikten Çık’ bağlantısı, e-postanın üst kısmında daha belirgin bir şekilde gösterilecek. Böylece kullanıcılar, aboneliklerini daha hızlı ve kolay bir şekilde iptal edebilecekler.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google’dan Dev Adım: Yeni Yapay Zeka Hızlandırıcısını Tanıttı!

  Google, yeni yapay zeka hızlandırıcısı ve AI hiper bilgisayarı ile devrimsel bir adım attı. Yenilikçi TPU v5p, hız ve verimlilikte sınırları zorluyor.

  Google Bard ve Gemini AI Modeli Geldi: Yapay Zekada Devrim Yaratan İnovasyon!

  Google Bard ve yeni Gemini AI modeli ile yapay zeka alanında devrimsel adımlar atılıyor. Google Bard, artık daha zeki ve yetenekli.

  Avrupa'da Yeni Bir Hayat: Golden Vize Programları ile Sınırları Aşın

  Globalleşen dünyamızda, yatırımcılar ve aileleri için yeni bir yaşam kurma fırsatı sunan Golden Vize programları, her geçen gün daha fazla ilgi çekiyor. Bu programlar, özellikle Avrupa'da, "Yunanistan Golden Vize" ve "İspanya Golden Vize" gibi seçeneklerl

  Messenger ve Instagram Arasındaki Sohbet Bağlantısı Kaldırılıyor: Yeni Dönem Başlıyor

  Meta, Messenger ve Instagram arasındaki sohbet bağlantısını sona erdiriyor. Şirket, nedeni açıklamasa da Dijital Piyasalar Yasası'nın etkili olabileceği düşünülüyor.

  Gmail'e Yeni Özellik Geldi: Tanıtım E-postalarını Sonlandırmak Çok Kolaylaşacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et