R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Amazon, Artık Ürün Videolarına Ücret Ödeyecek!

  Amazon, tüketici ilgisini artırmak amacıyla ünlü fenomenler tarafından hazırlanan tanıtım videoları için belirli bir bütçe ayırmayı düşünüyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  20.08.2023 17:37 1248 1 dk okuma süresi
  Amazon, Artık Ürün Videolarına Ücret Ödeyecek!
  Son Düzenleme:

  Amazon, e-ticaret dünyasını sürekli olarak dönüştürmeye devam ediyor. Şimdi bir adım daha atarak fenomenlere Amazon ürün videoları hazırlama karşılığında ödeme yapma kararını duyurdu.

  Inspire Akış Sayfası ve Yeni Program

  Geçtiğimiz dönemlerde kullanıcılarına daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek amacıyla Inspire adında, Tik-Tok'u andıran bir akış sayfasını hayata geçiren Amazon, şimdi de bu platformu popüler kılmak için fenomenlerle iş birliği yapmayı planlıyor.

  Fenomenler Ne Kadar Kazanacak?

  Amazon’un fenomenlere yaptığı teklifte, tanıtım videolarının hazırlanmasını talep ediyor. Bu videolar; birden fazla ürünün tanıtımı, ürün karşılaştırmaları, bir kategorideki en iyi ürünleri inceleme veya birden fazla ürünle yapılan hediye önerileri şeklinde olabilir. 

  Fenomenler, onaylanan her video için 25$ alacak, ancak maksimum kazançları 12500$ ile sınırlı olacak. İlk etapta 35000 video için bu teklifi sunan Amazon, toplamda 875 bin dolarlık bir bütçe ayırmış durumda.

  Bu teklif, fenomenler arasında farklı tepkilere yol açtı. Birçok fenomen, 12500$'ın tam bir aylık çalışmaya denk geldiğini belirtiyor. Zira Amazon, normalde farklı kategoriler için istenen içeriklerde yaklaşık 212$ ödeme yapıyor. Bu yeni teklifle arada büyük bir fark olduğunu söylemek mümkün.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X (Twitter) Ücretli Mi Oluyor?

  Elon Musk, popüler sosyal medya platformu X'in artık ücretli olacağını duyurdu. Bu değişiklik, platformdaki bot ve sahte hesap sorununu çözmeyi hedefliyor.

  Fiat’tan Müjde Geldi: Fiat Egea Limited Özel Serisi Artık Türkiye'de!

  Sedan ve Cross karoser alternatifleriyle piyasaya çıkan Fiat Egea Limited özel serisi benzersiz, estetik ve dinamik tasarım unsurlarıyla dikkat çekiyor.

  Epic Games’te Haftanın Ücretsiz Oyunu Belli Oldu!

  Epic Games Store’un bu haftaki ücretsiz oyunu belli oldu. Bu hafta Epic Games Store, 911 Operator oyununu ücretsiz sunuyor.

  Türkiye Kart Geliyor: Artık Her Şey Tek Kartta Toplanacak!

  Tüm şehirlerde geçerli olacak Türkiye Kart, vergi ödemelerinden taşımaya, otobüslerden yiyecek içecek otomatlarına kadar birçok alanda kullanım olanağı sunacak.

  Amazon, Artık Ürün Videolarına Ücret Ödeyecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et