R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Amazon Prime Abonelik Ücretleri Avrupa’da Artıyor

  Amazon Prime abonelik ücretleri uzun yıllar boyunca sabit kalması ardından Avrupa ücretlerinden üzücü haber geldi. Fiyatlarda artışlara gidiliyor.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  27.07.2022 13:50 2926 2 dk okuma süresi
  Amazon Prime Abonelik Ücretleri Avrupa’da Artıyor
  Son Düzenleme:

  Amazon Prime aboneliği için Avrupa kanadında ilk defa fiyatlarda artışa gidilecek. Artışın gözleneceği ülkeler arasında ilk aşamada “Almanya”, “İngiltere”, “Fransa”, “İspanya” ve “İtalya” gibi ülkeler olacak. Avrupa’da meydana gelen artış beraberinde Türkiye Amazon Prime fiyatlarında da artışı beraberinde getireceği düşünülüyor.

  Türkiye'de Amazon Prime abonelik ücretleri 7,9 TL” aylık ücretle erişim sağlanan Amazon tarafından alınan karar ile birlikte ise Avrupa’nın belirli ülkelerinde yıllık %40’a varan fiyat artışı uygulanacağı belirtildi. Amazon Prime aboneliği ücretleri Türkiye için de bu zam oranlarıyla gelmesin ihtimalinin düşük olmadığı belirtildi.

  Yeni Abonelik Ücreti Zammı Tepki Çekti

   Amazon Prime aboneliği ücretlerine gelen zam haberlerinin ardından Avrupa’daki kullanıcıların tepkisini toplarken, küresel ekonomik göstergelerden dolayı son zamanlarda birçok firmanın fiyat artışlarına gidiyor olması gözlerden kaçmıyor.

  Bazı firmalar işe alımları yavaşlatır ya da durdururken genel olarak ürün ve hizmet fiyatlarında artışa giderek ekonomik tablolardan etkilenmeleri en aza indirmeyi planlıyor. 

  Yeni Arayüzle Fark Yaratıyor!

  Amazon Prime aboneliği son olarak Prime Video servislerinin tasarımlarında güncelleme yapmasıyla gündemde yer almıştır. Prime Video girişleri olan platform yeni arayüzü sayesinde en büyük rakiplerinden Netflix ile tasarım bakımından oldukça benzer bir görünüm kazandı.

  Farklılaşma düşüncesinde uzak olan firma, kullanıcıların alışkanlıklarını gözler önüne aldığı zaman yaptıkları hareketi çok mantıklı bulurken, yeni arayüzleri sayesinde daha modern kullanıcı deneyimlerini sunuyor. Yeni arayüzlerini temel olarak sol kısma konumlandırırken altı farklı seçeneklerinin üzerine kurarken Amazon, yeni arayüzü ile sahip olduğu içerikleri daha iyi öne çıkarıyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitch Abonelik Ücretlerine Zam Geldi: İşte Güncel Fiyatlar!

  Twitch abonelik ücretleri arttı! Avustralya, Kanada, UK ve Türkiye'de yeni fiyatlar 28 Mart'ta geçerli olacak.

  GAİN de Abonelik Ücretlerine Zam Yaptı: İşte Yeni Fiyatlar!

  GAİN, abonelik ücretlerine yüzde 450 zam yaparak fiyatını 149 TL'ye çıkardı. Yerli platform, sektördeki rekabete ayak uyduruyor.

  Exxen ve ExxenSpor Abonelik Ücretlerine Büyük Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  Exxen ve ExxenSpor, içerik kalitesini artırmak için üyelik ücretlerine zam yaptı. İşte güncel abonelik fiyatları!

  Amazon Rufus Resmen Çıktı: Alışverişte Yapay Zeka Asistanı Dönemi Başlıyor!

  Amazon'un yapay zeka asistanı Rufus, alışveriş deneyimini kişiselleştirerek kullanıcıların en iyi ürünleri bulmasına yardımcı oluyor.

  Amazon Prime Abonelik Ücretleri Avrupa’da Artıyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et