R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Amazon Prime Abonelik Ücretleri Avrupa’da Artıyor

  Amazon Prime abonelik ücretleri uzun yıllar boyunca sabit kalması ardından Avrupa ücretlerinden üzücü haber geldi. Fiyatlarda artışlara gidiliyor.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  27.07.2022 13:50 2954 2 dk okuma süresi
  Amazon Prime Abonelik Ücretleri Avrupa’da Artıyor
  Son Düzenleme:

  Amazon Prime aboneliği için Avrupa kanadında ilk defa fiyatlarda artışa gidilecek. Artışın gözleneceği ülkeler arasında ilk aşamada “Almanya”, “İngiltere”, “Fransa”, “İspanya” ve “İtalya” gibi ülkeler olacak. Avrupa’da meydana gelen artış beraberinde Türkiye Amazon Prime fiyatlarında da artışı beraberinde getireceği düşünülüyor.

  Türkiye'de Amazon Prime abonelik ücretleri 7,9 TL” aylık ücretle erişim sağlanan Amazon tarafından alınan karar ile birlikte ise Avrupa’nın belirli ülkelerinde yıllık %40’a varan fiyat artışı uygulanacağı belirtildi. Amazon Prime aboneliği ücretleri Türkiye için de bu zam oranlarıyla gelmesin ihtimalinin düşük olmadığı belirtildi.

  Yeni Abonelik Ücreti Zammı Tepki Çekti

   Amazon Prime aboneliği ücretlerine gelen zam haberlerinin ardından Avrupa’daki kullanıcıların tepkisini toplarken, küresel ekonomik göstergelerden dolayı son zamanlarda birçok firmanın fiyat artışlarına gidiyor olması gözlerden kaçmıyor.

  Bazı firmalar işe alımları yavaşlatır ya da durdururken genel olarak ürün ve hizmet fiyatlarında artışa giderek ekonomik tablolardan etkilenmeleri en aza indirmeyi planlıyor. 

  Yeni Arayüzle Fark Yaratıyor!

  Amazon Prime aboneliği son olarak Prime Video servislerinin tasarımlarında güncelleme yapmasıyla gündemde yer almıştır. Prime Video girişleri olan platform yeni arayüzü sayesinde en büyük rakiplerinden Netflix ile tasarım bakımından oldukça benzer bir görünüm kazandı.

  Farklılaşma düşüncesinde uzak olan firma, kullanıcıların alışkanlıklarını gözler önüne aldığı zaman yaptıkları hareketi çok mantıklı bulurken, yeni arayüzleri sayesinde daha modern kullanıcı deneyimlerini sunuyor. Yeni arayüzlerini temel olarak sol kısma konumlandırırken altı farklı seçeneklerinin üzerine kurarken Amazon, yeni arayüzü ile sahip olduğu içerikleri daha iyi öne çıkarıyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Dubai Serbest Bölgesi'nde Türk Şirketlerin Sayısı Artıyor

  Özellikle Türk iş insanları için cazip bir lokasyon olan Dubai, Dubai Muhtelif Emtia Merkezi (DMCC) tarafından yayımlanan son verilere göre, 2023 yılında Türk şirketlerinin sayısında %17'lik bir artış gösterdi.

  EA Play Abonelik Fiyatlarına Zam Geldi: İşte Yeni EA Play Üyelik Ücretleri!

  Electronic Arts, EA Play ve EA Play Pro abonelik servislerinin ücretlerine zam yaptı! İşte Türkiye için güncellenen aylık ve yıllık EA Play ücretleri!

  Spotify, Sadece Sesli Kitaplar İçin Yeni Bir Abonelik Başlatıyor: İşte Detaylar!

  Spotify, sesli kitap aboneliğini hizmete sundu. Abonelik, kullanıcılara aylık 10 dolar karşılığında 15 saat sesli kitap dinleme imkanı sağlıyor.

  Twitch Abonelik Ücretlerine Zam Geldi: İşte Güncel Fiyatlar!

  Twitch abonelik ücretleri arttı! Avustralya, Kanada, UK ve Türkiye'de yeni fiyatlar 28 Mart'ta geçerli olacak.

  Amazon Prime Abonelik Ücretleri Avrupa’da Artıyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et