R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Amazon Prime Abonelik Ücretleri Avrupa’da Artıyor

  Amazon Prime abonelik ücretleri uzun yıllar boyunca sabit kalması ardından Avrupa ücretlerinden üzücü haber geldi. Fiyatlarda artışlara gidiliyor.

  Arin Arslan
  Arin Arslan R10 Editörü
  27.07.2022 13:50 2741 2 dk okuma süresi
  Amazon Prime Abonelik Ücretleri Avrupa’da Artıyor
  Son Düzenleme:

  Amazon Prime aboneliği için Avrupa kanadında ilk defa fiyatlarda artışa gidilecek. Artışın gözleneceği ülkeler arasında ilk aşamada “Almanya”, “İngiltere”, “Fransa”, “İspanya” ve “İtalya” gibi ülkeler olacak. Avrupa’da meydana gelen artış beraberinde Türkiye Amazon Prime fiyatlarında da artışı beraberinde getireceği düşünülüyor.

  Türkiye'de Amazon Prime abonelik ücretleri 7,9 TL” aylık ücretle erişim sağlanan Amazon tarafından alınan karar ile birlikte ise Avrupa’nın belirli ülkelerinde yıllık %40’a varan fiyat artışı uygulanacağı belirtildi. Amazon Prime aboneliği ücretleri Türkiye için de bu zam oranlarıyla gelmesin ihtimalinin düşük olmadığı belirtildi.

  Yeni Abonelik Ücreti Zammı Tepki Çekti

   Amazon Prime aboneliği ücretlerine gelen zam haberlerinin ardından Avrupa’daki kullanıcıların tepkisini toplarken, küresel ekonomik göstergelerden dolayı son zamanlarda birçok firmanın fiyat artışlarına gidiyor olması gözlerden kaçmıyor.

  Bazı firmalar işe alımları yavaşlatır ya da durdururken genel olarak ürün ve hizmet fiyatlarında artışa giderek ekonomik tablolardan etkilenmeleri en aza indirmeyi planlıyor. 

  Yeni Arayüzle Fark Yaratıyor!

  Amazon Prime aboneliği son olarak Prime Video servislerinin tasarımlarında güncelleme yapmasıyla gündemde yer almıştır. Prime Video girişleri olan platform yeni arayüzü sayesinde en büyük rakiplerinden Netflix ile tasarım bakımından oldukça benzer bir görünüm kazandı.

  Farklılaşma düşüncesinde uzak olan firma, kullanıcıların alışkanlıklarını gözler önüne aldığı zaman yaptıkları hareketi çok mantıklı bulurken, yeni arayüzleri sayesinde daha modern kullanıcı deneyimlerini sunuyor. Yeni arayüzlerini temel olarak sol kısma konumlandırırken altı farklı seçeneklerinin üzerine kurarken Amazon, yeni arayüzü ile sahip olduğu içerikleri daha iyi öne çıkarıyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Amazon, Prime Üyelerine Ücretsiz Cep Telefonu Verecek!

  Bloomberg'e göre dünya devi Amazon, Prime müşterilerine ücretsiz ya da indirimli mobil hizmetler sağlamak için müzakerelerde bulunuyor.

  YouTube Music'te Podcast Yayınları Başlıyor ve Premium Abonelik Gerekmiyor

  YouTube Music, kullanıcılarına sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekleyerek podcast bölümünü devreye soktu. Başlangıçta Amerika Birleşik Devletleri'ndeki kullanıcılar için erişime açılan bu özellik, kısa süre içinde tüm platformlarda kullanılabilecek.

  Son Kale Düştü: Amazon Prime Türkiye Ücretine Yüzde 400 Zam!

  Uzun bir süre boyunca aylık ücretini koruyan Amazon Prime, fiyat artışıyla gündeme geldi. Yeni Amazon Prime ücreti ciddi bir artışa rağmen hâlâ uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

  HBO Max İsim Değiştiriyor: Yeni İçerikler, Yayın Tarihi ve Abonelik Fiyatları

  HBO Max, isim değişikliği yaparak Max adını alıyor. Warner Bros. Discovery, platformun Discovery ve diğer orijinal dizilerle güncellenmiş yeni içerikler sunacağını açıkladı.

  Amazon Prime Abonelik Ücretleri Avrupa’da Artıyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et