R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Adidas'ın Kablosuz Kulaklıkları Artık Türkiye'de de Satışta! İşte 3 Farklı Model ile Piyasaya Giren Kulaklıkların Özellikleri ve Fiyatları!

  Adidas'ın kablosuz kulaklıkları yurt dışında bir süredir satışa sunulmuştu. Türkiye'de de bu kulaklıkların satışı başlayacak. 3 farklı modeli satışı ise ülkemizde Aztek Teknoloji tarafından gerçekleştirilecek.

  Dide Su Kaya
  Dide Su Kaya R10 Editörü
  29.09.2022 19:51 1902 3 dk okuma süresi
  Adidas'ın Kablosuz Kulaklıkları Artık Türkiye'de de Satışta! İşte 3 Farklı Model ile Piyasaya Giren Kulaklıkların Özellikleri ve Fiyatları!
  Son Düzenleme:

  Aztek Teknoloji tarafından Adidas kulaklıkların satışı ülkemizde başlıyor. Adidas; Z.N.E.01 True Wireless, Z.N.E.01 ANC True Wireless ve FWD-02 Sport olmak üzere 3 farklı kulaklık modeli ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Yurt dışında bir süredir satışları gerçekleştirilen kulaklıkların ülkemizde beğenilip beğenilmeyeceği ise merak konusu.

  Adidas kulaklıklar, su geçirmeme özellikleri ile ön plana çıkarıldılar. Özellikle spor yaparken gerçekleşen terlemelere karşı dayanıklı oldukları, Adidas tarafından vurgulandı. Sportif ürünler ile adını bütün Dünyaya duyuran marka, şimdi kulaklıkları ile de rakiplerini geçmeyi hedefliyor. Adidas kulaklıklar, spor yapan insanların bir kulaklıktan beklentisi neler olabilir diye düşünülerek özel olarak tasarlandılar. Dış ortam seslerinin minimize edilmesi ve su geçirmez olmaları, bu amaç için düşünülen maddeler. 

  Adidas Z.N.E.01 True Wireless 

  Ergonomik bir tasarıma sahip olan kulaklıkların oldukça şık bulundukları sosyal medyaya yansıdı. IPX4 sertifikasına sahip olan Adidas Z.N.E.01 True Wireless, kesintisiz ve net bir konuşma deneyimini kullanıcılara sunmaktadır.

  Adidas Z.N.E.01 True Wireless modeli, kulak içi kulaklık olarak müşterilere sunulacak. Bu modelin sol ve sağ kulaklıklarında dahili mikrofonlar yer almakta. Bu model tam dolu pil ile 5 saat kullanım imkanı sunmakta. Şarj kutusu kullanıcıların yanında olduğu takdirde ise 20 saate kadar kullanımlara olanak tanıyor. 15 dakikalık bir şarj süresi sonrasında 1 saat kesintisiz kullanılabiliyor. Kablosuz şarj özelliği olan bu modelin Türkiye fiyatı ise 3190 TL.

  Adidas Z.N.E.01 ANC True Wireless 

  Adidas Z.N.E.01 ANC True Wireless modeli ise ANC özelliği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Bu özellik sayesinde dış ortamda bulunan gürültüler aktif olarak önleniyor. Yani arka planda bir gürültü ortamı var ise kulaklıklar bunu engelliyor. Gürültü azaltan modelin aynı zamanda IPX5 sertifikası da bulunmakta. Farkındalık modu sayesinde çerçeve ile de iletişim kurulması , bu model ile olağan. Her iki kulaklıkta 2’şer tane olacak şekilde, toplamda 4 dahili mikrofon modelde yer alacak. 

  ANC modu açıkken, 4.5 saat kesintisiz kullanım süreleri ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu mod kapalı haldeyken, 6 saate kadar kesintisiz kullanım imkanı tanımakta. Şarj kutusu kullanıcıların yanında olduğu takdirde, aktif gürültü engelleyici mod açık iken 20 saate kadar kullanım sürelerini ulaşmak mümkün. Bu mod kapalı iken ise 26 saate kadar şarjı dayanacak.

  Adidas Z.N.E.01 ANC True Wireless modelinin 2 farklı renk seçeneği bulunmakta. Bu renk seçenekleri Night Grey ve Light Grey olarak piyasada yer alacak. Adidas Z.N.E.01 ANC modelinin Türkiye fiyatı ise 3.749 TL olacak. Modelin diğer özelliklerine ait tablo aşağıda yer almaktadır:

  Adidas Z.N.E.01 ANC True Wireless Özellikleri
  AğırlıkKulaklık: 4,2 g 
  Şarj Kutusu: 37 g
  SertifikalarKulaklık: IPX5 
  Şarj Kutusu: IPX4
  BluetoothBluetooth 5.2

  Adidas FWD-02 Sport

  Adidas FWD-02 Sport modelini diğer modellerden ayıran özelliklerden bir tanesi, hava alabilen kompakt şarj kutusu. Özellikle spor yaparken kullanılabilmesi için tasarlanan kulaklıkta, IPX5 sertifikası bulunmakta. Toplamda 4 adet mikrofona sahip olan kulaklık, 2 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulacak. Bu renk seçenekleri Night Grey ve Light Grey  renkleri olarak piyasada yer alacak.

  15 dakika şarj edildiği takdirde, 1 saate kadar kesintisiz kullanım imkânlarını kullanıcılara sunacak. Tam Şarj edildiği takdirde ise, 6 saate kadar kesintisiz kullanım imkanı sunmakta. Şarj kutusunu kullanıcıların yanında olduğu takdirde ise bu kullanım süresi 25 saate kadar uzamakta. Ayrıca, Adidas headphones uygulaması üzerinde, kullanıcıların ayarları kişiselleştirilmesi için uygun seçenekler yer alacak. Bu modelin Türkiye fiyatı ise 2.649 TL olacak. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  MediaTek Dimensity 9400’ün İlk Sonuçları Paylaşıldı: Beklentilerin Altında Kaldı!

  MediaTek Dimensity 9400, Qualcomm'un Snapdragon 8 Gen 4'üne kıyasla performans testlerinde geride kaldı.

  Apple'ın Yeni iPad Pro ve iPad Air Modelleri Geliyor: İşte Beklenen Özellikler!

  Apple'ın yeni iPad Pro ve iPad Air modelleri yakında! OLED ekranlar ve güçlü M3 çipi ile teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlıyor.

  Twitch Abonelik Ücretlerine Zam Geldi: İşte Güncel Fiyatlar!

  Twitch abonelik ücretleri arttı! Avustralya, Kanada, UK ve Türkiye'de yeni fiyatlar 28 Mart'ta geçerli olacak.

  PlayStation Portal Türkiye’de: Fiyatı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Sony Türkiye garantisi altında ve Bilkom güvencesiyle piyasaya sürülecek olan PS Portal'ın Türkiye'deki satış fiyatı ve lansman tarihi duyuruldu.

  Adidas'ın Kablosuz Kulaklıkları Artık Türkiye'de de Satışta! İşte 3 Farklı Model ile Piyasaya Giren Kulaklıkların Özellikleri ve Fiyatları!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et