R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Ember Akıllı Termos Geliştirdi: Termos Kaybolduğunda Bulunabiliyor!

  Ember akıllı termos ürünü ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Gelin bu termosun özelliklerini sizlere paylaşmış olalım.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  06.01.2023 14:54 2482 3 dk okuma süresi
  Ember Akıllı Termos Geliştirdi: Termos Kaybolduğunda Bulunabiliyor!
  Son Düzenleme:

  Termos, sıcaklığı korumak için geliştirilen bir ürün. Örneğin sıcak bir havada köye çıktığınızı varsayalım. Güneşin altında sıcaktan kavruldunuz. Bu durumda yapmanız gereken, soğutucu görevi gören termostan yararlanmak. Bu termos ile beraber en iyi deneyim elde edilebilir!

  Son yıllarda geliştirilen termoslar, ciddi yeniliklerle beraber müşterilerini karşılıyor. Bu yeniliklerden birisi, termosların akıllı hale bürünmesi. Akıllı termoslar arasına bir yenisi daha katıldı. Ember Travel Mug 2+ sunduğu niteliklerle öne çıkan bir model. Akıllı olarak sunulan termosun bilinmesi gereken pek çok detayı bizlerle buluşmakta.

  Ember Travel Mug 2+ adında akıllı termos tanıttı

  Ember, sunduğu pek çok ürün ile tanınıyor. Bu ürünler arasında yeni piyasaya sürülen akıllı termos yer alıyor. Firma, sunduğu ürün ile beraber müşterilerini teknolojik bir ürün ile karşılıyor. Ürünün öne çıkan özelliklerinden birisi akıllı özelliklere sahip oluşu. Bu özelliklerden birisi de termosun kaybolması durumunda uzaktan bulunabilmesi.

  Ember Travel Mug 2+ özellikleri ve fiyatı

  Siyah ve kırmızı renk seçenekleriyle karşımızda bulunan ürün, pek çok özellik sunuyor. Bunlardan birisi, sıcaklık kontrol özelliğine yer vermesi. Bu yanıyla dünyada bir ilk olmayı da başarıyor. Termosun sıcaklığı 50 derece ile 62,5 derece aralığında değiştirilebiliyor. Bunun için enerjiden yararlanılıyor.

  Ürünün dikkat çekici yanlarından birisi bataryaya sahip oluşu. Ember akıllı termos ile beraber 3 saate kadar dayanan bir batarya sunulmakta. Termos, enerji bitmiş olsa bile sıcaklığı gün boyunca koruyabiliyor.

  Ürün ile ilgili açıklanması gereken bir diğer özellik, otomatik uyuma sistemi. Hassasiyeti ile beraber model, ne zaman açılıp kapanacağını anlayabiliyor. Buna göre davranıp gerekli düzenlemeyi yapıyor. Örneğin termosun içerisine su katıldığında ürün, hemen çalışıyor. Boş olduğunda ise kendini kapatıyor.

  Ember akıllı termos ile ilgili karşımıza çıkan bir diğer özellik, sıcaklık değişim imkanı. Termosun üzerindeki sıcaklık göstergesi, sıcaklığın ne kadar olduğunu göstermekte. Bununla beraber artı ve eksi tuşlarının kullanılarak sıcaklığın istenilen seviyeye gelmesi mümkün.

  Modelin üzerinde aynı zamanda batarya simgesi de yer alıyor. Bu simge, şarjın ne kadar dolu olup olmadığını gösteriyor. Şarj azaldıkça bataryada da azalma görülüyor. Bu şekilde kullanıcı, şarja takma zamanının gelip gelmediğini tespit edebilmekte.

  Akıllı termosun sunduğu bir diğer önemli özellik uzaktan kontrol imkanı. Akıllı telefon ile beraber ürünün kontrol edilmesi mümkün hale geliyor. Kullanıcı, telefon üzerinden ürüne bağlanıp sıcaklık tespiti yapabiliyor. Bunun yanı sıra ürün kaybolduğunda uyarı sinyali gönderebiliyor. Bu sayede ürün ötüyor ve ürünü bulmak kolaylaşıyor.

  Müşteriler, Ember akıllı termos ile beraber çeşitli ayarlar da kayıt edebilmekte. Örneğin hazır ayarlar not edilebilir ve ürün, buna göre çalıştırılabilir. Özellik sayesinde kişi, favori içeceğinin ne kadar ısınması gerektiğini otomatik belirlemiş oluyor.

  Akıllı termos, bir şarj alanına sahip. Şarj alanını incelediğimizde tepsi şeklinde yer alıyor. Tepsinin sağ tarafında ise ürünü koymak için yuvarlak bir yer bulunuyor. Termos, buraya oturduktan sonra şarj oluyor.

  Akıllı termos ürününün fiyatı 199,95 dolar etikete sahip. Yani ülkemizde vergisiz fiyatı 3.700 TL’nin üzerinde bulunmakta.

  Ürün için yapılan yorumlar

  Kullanıcıların Ember akıllı termos ile ilgili yaptığı yorumları da inceledik. Değerlendirmeler doğrultusunda en çok dikkat çeken yorum, termosun içeceği sıcak tutması oldu. Yani müşteriler, içeceğin daima sıcak olması özelliğini çok beğendi. Örneğin bardakta kahve içerken birkaç dakika sonra soğur. Termos sayesinde kahve, saatlerce sıcak kalır. Akıllı termos, kısacası bu yanı ile müşteriler arasında öne çıkıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Akıllı Antibiyotik Geliştirildi: Bağırsaklara Zarar Vermiyor!

  Basel Üniversitesi'nden araştırmacılar, sadece zararlı bakterileri hedef alarak bağırsak florasına zarar vermeyen yeni bir antibiyotik geliştirdi: Lolamicin.

  Xiaomi’den Çocuklar İçin Çift Kameralı Yeni Akıllı Saat!

  Xiaomi, çocuklar için çift kameralı MITU Children’s Watch S1'i tanıttı. Güvenlik, sağlık izleme ve eğitici özelliklerle dolu saat, 166 dolardan satışa sunuldu.

  TCL'den Yeni Nesil Uygun Fiyatlı Akıllı TV: Thunderbird Sparrow 5 SE

  TCL'nin yeni akıllı TV'si Thunderbird Sparrow 5 SE, HDR10 desteği ve Android 13 işletim sistemi ile 125 dolarlık cazip fiyatla sunuluyor.

  Huawei Eyewear 2 Geliyor: Akıllı Güneş Gözlüğü, Yakında Tanıtılacak!

  Huawei, Eyewear 2 akıllı güneş gözlüğünü tanıtacak. Yeni model, 15 Mayıs'taki yaz etkinliğinde duyurulacak ve teknoloji tutkunlarını heyecanlandıracak.

  Ember Akıllı Termos Geliştirdi: Termos Kaybolduğunda Bulunabiliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et