R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple'dan Bahar Sürprizi: Yeni iPad Pro ve M3 MacBook Air Mart Ayından Gelebilir!

  Apple, Mart ayının sonuna doğru yeni 12,9 inç iPad Air, iPad Pro ve M3 MacBook Air modellerini piyasaya çıkarmayı planlıyor. İşte bu heyecan verici gelişmelerin ayrıntıları!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  29.01.2024 16:29 1183 3 dk okuma süresi
  Apple'dan Bahar Sürprizi: Yeni iPad Pro ve M3 MacBook Air Mart Ayından Gelebilir!
  Son Düzenleme:

  Apple, yenilenen iPad Pro serisi ve M3 MacBook Air'i Mart sonunda piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bloomberg'den Mark Gurman'ın son haberine göre bu cihazlar, şimdiden üretime girmiş durumda.

  Yeniliklerle Dolu Bahar: Apple'ın Yeni Ürünleri Yolda

  Bloomberg yazarı Mark Gurman, Power On bülteninin son sayısında Apple'ın tedarik zincirinde yeni iPad Pro ve M3 MacBook Air'ın üretimine başlandığını duyurdu. Bu ürünlerin Mart ayının sonuna doğru kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

  OLED Ekranlı Yeniden Tasarlanmış iPad Pro ve Daha Fazlası

  Gurman, OLED ekranlarla donatılmış yeniden tasarlanmış iPad Pro serisi, geliştirilmiş özelliklere sahip yeni bir iPad Air, daha büyük ekranlı 12.9 inç iPad Air ve M3 çipli 13 inç ve 15 inç MacBook Air modellerinin Mart ayında piyasaya sürüleceğini öngörüyor. 2023 yılında yeni bir iPad donanımı piyasaya sürmeyen Apple, tüm ürün yelpazesinde 2024 boyunca güncellemeler yapmayı planlıyor.

  Yeni iPad Pro ve Aksesuarlarının Özellikleri

  Daha önceki raporlara göre, yeni iPad Pro, alüminyum tabanlı yeni bir Magic Keyboard gibi yeni aksesuarlarla birlikte gelecek. iOS 17.4 beta kodları, yeni iPad Pro'nun 10. nesil iPad modeline benzer bir şekilde yatay konumlandırılmış ön kamera özelliğine sahip olacağını işaret ediyor. 

  Ancak 2024 iPad neslinin en büyük yeni özelliği, ilk defa OLED panellere geçiş yapacak olması. Bu değişiklik, iPad ekranının daha zengin renkler, daha yüksek kontrast ve potansiyel olarak daha uzun pil ömrü için bazı güç verimliliği kazanımları sunmasını sağlayacak.

  Bahar dönemi için, daha erişilebilir bir fiyat noktasında 12.9 inç iPad form faktörüne sahip yeni, daha büyük ekranlı bir iPad Air'in de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

  M3 MacBook Air Serisinde Neler Yeni?

  M3 MacBook Air serisi, aynı endüstriyel tasarımı koruyarak en son M3 çiple güncellenecek. Geçen yılın sonunda temel model 14 inç MacBook Pro'da ilk kez görücüye çıkan M3 çip, her iki modelde de aynı anda M3 revizyonu alacak. M2 versiyonları bu dizüstü bilgisayarlar, 15 inç modeldeki üretim gecikmeleri nedeniyle bir yıl arayla piyasaya sürülmüştü.

  Yeni iPad Pro ve M3 MacBook Air Ne Zaman Çıkacak?

  Apple'ın yeni iPad Pro ve M3 MacBook Air ürünlerini Mart ayının sonunda piyasaya sürmesi bekleniyor.

  Yeni iPad Pro'nun Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

  Yeni iPad Pro, OLED ekran teknolojisi, yatay konumlandırılmış ön kamera ve alüminyum tabanlı yeni bir Magic Keyboard gibi özelliklerle dikkat çekiyor.

  M3 MacBook Air Serisinde Hangi Yenilikler Var?

  M3 MacBook Air serisi, en son M3 çiple güncellenerek hem 13 inç hem de 15 inç modellerde aynı anda sunulacak.

  OLED Ekranlar iPad'lere Ne Gibi Avantajlar Sağlayacak?

  OLED ekranlar, iPad'lere daha zengin renkler, yüksek kontrast ve daha uzun pil ömrü için güç verimliliği kazanımları sunacak.

  Apple, 2024 Yılında iPad Serisinde Hangi Güncellemeleri Yapacak?

  Apple, 2024 yılı boyunca iPad serisinde çeşitli güncellemeler yapmayı planlıyor, bunlar arasında OLED ekranlı yeniden tasarlanmış iPad Pro ve daha büyük ekranlı yeni bir iPad Air bulunuyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Yeni Yapay Zeka Google Gemma Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Google'ın yeni yapay zeka modeli Gemma, yerel cihazlarda üstün performans için geliştirildi. Sorumlu AI gelişimine katkı sağlayan araç seti ile tanıtıldı.

  WhatsApp Yenilikleri Devam Ediyor: Yüksek Kaliteli Fotoğraf ve Video Paylaşımı Kolaylaşacak!

  WhatsApp artık fotoğraf ve video paylaşımlarınızı varsayılan olarak yüksek kalitede yapmanıza olanak tanıyor.

  Oyun Dünyasında Yeni Fenomen Palworld: İlk Ayında 25 Milyon Oyuncuyu Geçti!

  Palworld, ilk ayında 25 milyon oyuncuya ulaşarak oyun dünyasında fırtına gibi esiyor. Steam ve Xbox'ta rekorlar kıran bu fenomeni keşfedebilirsiniz.

  Apple'dan Bahar Sürprizi: Yeni iPad Pro ve M3 MacBook Air Mart Ayından Gelebilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et