R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple’dan Yeni Hamle: iPhone 15 Şarj Kablosu Uzun Olacak!

  iPhone 15'in kutusunda daha dayanıklı bir örgü kablo bulunacağına dair söylentiler bir süredir dolaşımda. Ayrıca Apple'ın bu yeni modelde kablo uzunluğunu da genişlettiği belirtiliyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  23.08.2023 11:33 1260 1 dk okuma süresi
  Apple’dan Yeni Hamle: iPhone 15 Şarj Kablosu Uzun Olacak!
  Son Düzenleme:

  iPhone 15, mevcut modellerden çok daha uzun bir şarj kablosu sunacak. Eski modellere kıyasla %50 daha uzun olan bu yeni kablo, kullanıcıların beğenisini kazanacak gibi görünüyor.

  USB-C Kablonun Özellikleri Neler?

  Son dönemde ortaya çıkan raporlara göre iPhone 15 örgülü USB-C şarj kablosu, cihazın rengiyle uyumlu olacak. Ayrıca sosyal medyada büyük yankı uyandıran bir başka özellik de, iPhone'un hangi şarj kablosunun takıldığını algılama yeteneği. Bu, kullanıcılara hangi kabloyu kullandıklarını gösteren bir bildirim ekranıyla sunulacak.

  Bilgilere göre iPhone 15 kutusundan çıkacak örgülü USB-C kablonun uzunluğu 1.5 metre olacak. Bu, mevcut iPhone modelleriyle verilen Lightning kablosunun 1 metrelik uzunluğuna kıyasla oldukça büyük bir artışı temsil ediyor. Aynı zamanda yeni kablo, çok daha dayanıklı bir yapıya sahip olacak.

  Apple, kullanıcılarına daha fazla renk seçeneği sunmayı planlıyor. Örgülü kablolar, iPhone 15'in yeni renk seçeneklerini yansıtacak şekilde, siyah, beyaz, sarı, mavi, turuncu gibi farklı renklerde sunulması bekleniyor. Bu da kullanıcıların kendi tarzlarına uygun bir kablo seçme şansını artırıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone Ekranlarında Neden Gizli QR Kod Var?

  Apple, iPhone'ların ekranına gizemli bir karekod entegre ediyor. Ekranın derinliklerine kazındığı için çıplak gözle görülmeyen bu QR kodun fonksiyonu nedir?

  Instagram’da Yeni Dönem Başlıyor: Yapay Zeka ile Fotoğraf Düzenleme Özelliği Geliyor!

  Instagram, Meta'nın Connect etkinliğinde duyurduğu yapay zeka araçlarıyla kullanıcılarına benzersiz bir fotoğraf deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

  WhatsApp Web Uygulaması Güncelleniyor: İşte Yeni Gelecek Özellikler!

  WhatsApp Web platformu, kullanıcılara daha üstün bir deneyim sunmak için yeni özellikleriyle güncelleniyor. Güncellemenin kısa sürede duyurulması bekleniyor!

  Apple, iOS 17.1 Beta Sürümünü Yayınladı: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  Apple, desteklenen tüm iPhone modelleri için iOS 17.1 beta sürümünü yayınladı. Peki, geliştiriciler için sunulan iOS 17.1 ile gelen yeni özellikler neler?

  Apple’dan Yeni Hamle: iPhone 15 Şarj Kablosu Uzun Olacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et