R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple’dan Yeni Hamle: iPhone 15 Şarj Kablosu Uzun Olacak!

  iPhone 15'in kutusunda daha dayanıklı bir örgü kablo bulunacağına dair söylentiler bir süredir dolaşımda. Ayrıca Apple'ın bu yeni modelde kablo uzunluğunu da genişlettiği belirtiliyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  23.08.2023 11:33 1607 1 dk okuma süresi
  Apple’dan Yeni Hamle: iPhone 15 Şarj Kablosu Uzun Olacak!
  Son Düzenleme:

  iPhone 15, mevcut modellerden çok daha uzun bir şarj kablosu sunacak. Eski modellere kıyasla %50 daha uzun olan bu yeni kablo, kullanıcıların beğenisini kazanacak gibi görünüyor.

  USB-C Kablonun Özellikleri Neler?

  Son dönemde ortaya çıkan raporlara göre iPhone 15 örgülü USB-C şarj kablosu, cihazın rengiyle uyumlu olacak. Ayrıca sosyal medyada büyük yankı uyandıran bir başka özellik de, iPhone'un hangi şarj kablosunun takıldığını algılama yeteneği. Bu, kullanıcılara hangi kabloyu kullandıklarını gösteren bir bildirim ekranıyla sunulacak.

  Bilgilere göre iPhone 15 kutusundan çıkacak örgülü USB-C kablonun uzunluğu 1.5 metre olacak. Bu, mevcut iPhone modelleriyle verilen Lightning kablosunun 1 metrelik uzunluğuna kıyasla oldukça büyük bir artışı temsil ediyor. Aynı zamanda yeni kablo, çok daha dayanıklı bir yapıya sahip olacak.

  Apple, kullanıcılarına daha fazla renk seçeneği sunmayı planlıyor. Örgülü kablolar, iPhone 15'in yeni renk seçeneklerini yansıtacak şekilde, siyah, beyaz, sarı, mavi, turuncu gibi farklı renklerde sunulması bekleniyor. Bu da kullanıcıların kendi tarzlarına uygun bir kablo seçme şansını artırıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde SMA Hastalığına Dikkat Çeken Eylem Trafiği Durdurdu

  15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bu akşam çift yönlü olarak trafiğe kapatılmasıyla birlikte büyük bir trafik kaosu yaşandı. SMA hastalarına dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen bireysel bir eylem nedeniyle kapanan köprüde, polis ekipleri geniş güvenlik ö

  TRT 1 Neden Yok? TRT Nasıl Ayarlanır, TRT Yeni Frekansı Nedir?

  TRT 1 frekans bilgileri ve ayar detayları hakkında merak edilen tüm sorulara cevap veriyoruz. EURO 2024 maçlarını kesintisiz ve yüksek kalitede izlemek isteyenler için güncellenmiş frekans bilgilerini ve TRT 1'in nasıl ayarlanacağını adım adım açıklıyoruz

  Apple’dan Yeni Hamle: iPhone 15 Şarj Kablosu Uzun Olacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et