R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple’dan Yeni Hamle: iPhone 15 Şarj Kablosu Uzun Olacak!

  iPhone 15'in kutusunda daha dayanıklı bir örgü kablo bulunacağına dair söylentiler bir süredir dolaşımda. Ayrıca Apple'ın bu yeni modelde kablo uzunluğunu da genişlettiği belirtiliyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  23.08.2023 11:33 1524 1 dk okuma süresi
  Apple’dan Yeni Hamle: iPhone 15 Şarj Kablosu Uzun Olacak!
  Son Düzenleme:

  iPhone 15, mevcut modellerden çok daha uzun bir şarj kablosu sunacak. Eski modellere kıyasla %50 daha uzun olan bu yeni kablo, kullanıcıların beğenisini kazanacak gibi görünüyor.

  USB-C Kablonun Özellikleri Neler?

  Son dönemde ortaya çıkan raporlara göre iPhone 15 örgülü USB-C şarj kablosu, cihazın rengiyle uyumlu olacak. Ayrıca sosyal medyada büyük yankı uyandıran bir başka özellik de, iPhone'un hangi şarj kablosunun takıldığını algılama yeteneği. Bu, kullanıcılara hangi kabloyu kullandıklarını gösteren bir bildirim ekranıyla sunulacak.

  Bilgilere göre iPhone 15 kutusundan çıkacak örgülü USB-C kablonun uzunluğu 1.5 metre olacak. Bu, mevcut iPhone modelleriyle verilen Lightning kablosunun 1 metrelik uzunluğuna kıyasla oldukça büyük bir artışı temsil ediyor. Aynı zamanda yeni kablo, çok daha dayanıklı bir yapıya sahip olacak.

  Apple, kullanıcılarına daha fazla renk seçeneği sunmayı planlıyor. Örgülü kablolar, iPhone 15'in yeni renk seçeneklerini yansıtacak şekilde, siyah, beyaz, sarı, mavi, turuncu gibi farklı renklerde sunulması bekleniyor. Bu da kullanıcıların kendi tarzlarına uygun bir kablo seçme şansını artırıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Yapay Zeka Google Genie Tanıtıldı: Oyun Yapabiliyor!

  Google DeepMind, görüntüleri anında 2D platform oyunlarına çevirebilen Genie isimli yapay zeka teknolojisini duyurdu.

  Apple, iOS 17.4 RC Sürümünü Yayınladı: İşte Gelen Yeni Özellikler!

  iOS 17.4 güncellemesi, bulut oyun desteği, yeni emoji karakterleri ve güvenlik özellikleriyle iPhone deneyimini zenginleştiriyor.

  iPhone 17 Serisi, 120Hz Ekranla Gelebilir: İşte Detaylar!

  En son elde edilen verilere göre, iPhone 17 ve iPhone 17 Plus modellerinin 120Hz ProMotion ekran özelliği ile piyasaya sürülmesi mümkün görünüyor.

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Apple’dan Yeni Hamle: iPhone 15 Şarj Kablosu Uzun Olacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et