R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple’dan Resmi Açıklama: iPhone 15 Pro'nun Aşırı Isınma Sorununa Çözüm Bulundu!

  Bazı iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max sahipleri, cihazlarının aşırı ısındığını belirtiyor. Apple, bu konuda bir açıklama yaparak yeni iPhone modellerindeki aşırı ısınma sorununu çözeceğini belirtti. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  01.10.2023 12:54 2991 1 dk okuma süresi
  Apple’dan Resmi Açıklama: iPhone 15 Pro'nun Aşırı Isınma Sorununa Çözüm Bulundu!
  Son Düzenleme:

  Apple, kullanıcılar tarafından sıkça dile getirilen iPhone 15 Pro modelinin aşırı ısınma sorununa dair bir açıklama yaptı. Şirket, bu sorunu çözmek adına yakında bir güncelleme yayınlayacağını duyurdu. Aşırı ısınma sorunu, muhtemelen bir sonraki iOS 17 güncellemesi ile giderilecek. 

  iPhone 15 Pro Neden Aşırı Isınıyor?

  iPhone 15 Pro'nun aşırı ısınma sorunu, birkaç farklı nedene bağlı olabilir. Apple'ın açıklamasına göre cihazın kurulumundan veya geri yüklemesinden sonraki birkaç gün içinde arka planda çok sayıda işlemin gerçekleşmesi cihazın normalden fazla ısınmasına neden oluyor. 

  Ayrıca iOS 17'de cihazın aşırı ısınmasına yol açabilecek bir hata da mevcut. Üçüncü parti uygulamalardan kaynaklanan son güncellemeler de sisteme aşırı yük bindirerek ısınma sorununu tetikleyebilir. Apple, bu sorunun üstesinden gelmek için uygulama geliştiricileri ile iş birliği içinde olduğunu belirtti.

  iOS 17 Güncellemesi, Aşırı Isınma Sorununu Çözecek!

  Apple, iPhone 15 Pro modelleri için spesifik olarak yayınlayacağı iOS 17 güncellemesi ile bu aşırı ısınma sorununu çözmeyi planlıyor. İlk etapta, aşırı ısınma sorununun titanyum tasarımla ilgili olduğu düşünülmüş ve çeşitli kısıtlamalarla bu sorunun aşılabileceği belirtilmişti. Ancak bu durum, söz konusu değil. Apple, kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunabilmek adına gereken tüm güncellemeleri ve düzenlemeleri yapma konusunda kararlı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde SMA Hastalığına Dikkat Çeken Eylem Trafiği Durdurdu

  15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bu akşam çift yönlü olarak trafiğe kapatılmasıyla birlikte büyük bir trafik kaosu yaşandı. SMA hastalarına dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen bireysel bir eylem nedeniyle kapanan köprüde, polis ekipleri geniş güvenlik ö

  Katlanabilir iPhone, Huawei Mate X'in Dışa Katlanır Ekranına Benzeyebilir!

  Apple, katlanabilir iPhone modeli için dışa katlanır ekran üzerinde çalışıyor. Bu tasarım, katlanma izini azaltarak daha ince ve şık bir cihaz sunmayı hedefliyor.

  Android 15 Güncellemesi Alacak Samsung, Xiaomi ve Diğer Telefonlar Belli Oldu: İşte Tam Liste!

  Android 15 güncellemesi alacak Samsung, Xiaomi ve diğer telefonlar açıklandı. Yeni özelliklerle donatılmış Android 15, yıl sonunda resmi olarak yayınlanacak.

  Android 15 ile Kablosuz Ses Kalitesi Büyük Ölçüde Artacak!

  Android 15 ile gelen Bluetooth LE Audio ve Dinamik Uzamsal Ses desteği, kablosuz ses kalitesini artırarak sinema salonu gibi bir deneyim yaşamasını sağlayacak.

  Apple’dan Resmi Açıklama: iPhone 15 Pro'nun Aşırı Isınma Sorununa Çözüm Bulundu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et