R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple’dan Resmi Açıklama: iPhone 15 Pro'nun Aşırı Isınma Sorununa Çözüm Bulundu!

  Bazı iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max sahipleri, cihazlarının aşırı ısındığını belirtiyor. Apple, bu konuda bir açıklama yaparak yeni iPhone modellerindeki aşırı ısınma sorununu çözeceğini belirtti. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  01.10.2023 12:54 2722 1 dk okuma süresi
  Apple’dan Resmi Açıklama: iPhone 15 Pro'nun Aşırı Isınma Sorununa Çözüm Bulundu!
  Son Düzenleme:

  Apple, kullanıcılar tarafından sıkça dile getirilen iPhone 15 Pro modelinin aşırı ısınma sorununa dair bir açıklama yaptı. Şirket, bu sorunu çözmek adına yakında bir güncelleme yayınlayacağını duyurdu. Aşırı ısınma sorunu, muhtemelen bir sonraki iOS 17 güncellemesi ile giderilecek. 

  iPhone 15 Pro Neden Aşırı Isınıyor?

  iPhone 15 Pro'nun aşırı ısınma sorunu, birkaç farklı nedene bağlı olabilir. Apple'ın açıklamasına göre cihazın kurulumundan veya geri yüklemesinden sonraki birkaç gün içinde arka planda çok sayıda işlemin gerçekleşmesi cihazın normalden fazla ısınmasına neden oluyor. 

  Ayrıca iOS 17'de cihazın aşırı ısınmasına yol açabilecek bir hata da mevcut. Üçüncü parti uygulamalardan kaynaklanan son güncellemeler de sisteme aşırı yük bindirerek ısınma sorununu tetikleyebilir. Apple, bu sorunun üstesinden gelmek için uygulama geliştiricileri ile iş birliği içinde olduğunu belirtti.

  iOS 17 Güncellemesi, Aşırı Isınma Sorununu Çözecek!

  Apple, iPhone 15 Pro modelleri için spesifik olarak yayınlayacağı iOS 17 güncellemesi ile bu aşırı ısınma sorununu çözmeyi planlıyor. İlk etapta, aşırı ısınma sorununun titanyum tasarımla ilgili olduğu düşünülmüş ve çeşitli kısıtlamalarla bu sorunun aşılabileceği belirtilmişti. Ancak bu durum, söz konusu değil. Apple, kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunabilmek adına gereken tüm güncellemeleri ve düzenlemeleri yapma konusunda kararlı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Google Drive'ın Belge Tarayıcısı iPhone'lara da Geliyor: İşte Detaylar!

  Google, belge tarayıcı uygulamasını iOS platformuna da getirdi. iPhone ve iPad kullanıcıları, Google Drive üzerinden belge tarama işlemlerini yapabilecekler!

  iOS 17’de Yeni Bir Hata: iPhone’lar Donuyor!

  iOS 17.1.1 güncellemesiyle yeni bir sorun ortaya çıktı. Uygulama Kütüphanesi'nde belirli işlemler gerçekleştirildiğinde iPhone ekranları donuyor!

  Resmî Açıklama: Sam Altman, OpenAI CEO'su Olarak Geri Dönüyor!

  Sam Altman, OpenAI CEO'su olarak şirkete geri dönüyor. Yeni yönetim kurulu ve Microsoft ile güçlenen ortaklık, yapay zekanın geleceğini şekillendiriyor.

  Resmî Açıklama: ChatGPT Plus İçin Yeni Üyelikler Durduruldu!

  OpenAI CEO'su Sam Altman, DevDay etkinliğinin ardından yaşanan kullanım yoğunluğu sebebiyle ChatGPT Plus için yeni üyeliklerin durdurulduğunu açıkladı.

  Apple’dan Resmi Açıklama: iPhone 15 Pro'nun Aşırı Isınma Sorununa Çözüm Bulundu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et