R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iPhone 15'lerde Yeni Bir Sorun Daha Ortaya Çıktı: Hoparlörden Cızırtı Sesleri Çıkıyor!

  iPhone 15 Pro modellerinde yaşanan ısınma problemine ek olarak, yeni bir sorun daha kullanıcılar tarafından dile getiriliyor. Bir kısım iPhone 15 sahipleri, cihazın iç hoparlöründen gelen sesin cızırtı şeklinde olduğunu belirtiyor. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  04.10.2023 16:36 3165 1 dk okuma süresi
  iPhone 15'lerde Yeni Bir Sorun Daha Ortaya Çıktı: Hoparlörden Cızırtı Sesleri Çıkıyor!
  Son Düzenleme:

  iPhone 15 kullanıcılarından bazıları, telefonun hoparlöründen cızırtılı ses geldiğini belirtiyor. Bu sorun, iPhone 15 serisinin diğer bilinen problemleri arasında en yeni olanı gibi görünüyor.

  Hoparlörden Gelen Cızırtı Sorunu

  Kullanıcı deneyimlerine göre iPhone 15 hoparlör sorunu, özellikle ses seviyesi yükseltildiğinde daha belirginleşiyor. Sesin bozulduğu ve cızırtılı bir şekilde çıktığı belirtiliyor. Kullanıcıların büyük bir kısmı, bu sorunun özellikle kulaklık hoparlöründe daha fazla yaşandığını vurguluyor.

  Bazı kullanıcılar ise bu sorunun, sadece belirli durumlarda ortaya çıktığını ifade ediyor. Örneğin bir kullanıcı, iPhone 15 Pro Max modelinde sesin tam olarak açık olduğunda hoparlör üzerinden arama gerçekleştirdiğinde sesin çınladığını belirtiyor. Aynı kullanıcı, ses seviyesi %80'in üzerindeyken müzik dinlerken de benzer bir sorunla karşılaştığını aktarıyor. Diğer bir kullanıcı, bazı videolarda ya da belirli frekans aralıklarında sesin titrediğini ya da aniden yükseldiğini belirtiyor.

  Sorunun Kaynağı Hala Belirsiz

  Bazı kullanıcılar, Apple ile iletişime geçerek bu sorunla ilgili cihazlarını değiştirmek istediklerini bildirmiş. Ancak ilginç olan, cihazları değiştirildikten sonra bile aynı sorunun devam etmesi. Bu da sorunun kaynağının donanımsal mı yoksa yazılımsal mı olduğu konusunda soru işaretlerine neden oluyor.

  Apple'dan konu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak kullanıcıların yaşadığı bu tür sorunların çözüme kavuşturulması için Apple'ın yakında bir güncelleme ya da duyuru yapması bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Game of Thrones Dizisinin İlk Görselleri Paylaşıldı!

  Game of Thrones evreninde geçen yeni dizi A Knight of the Seven Kingdoms, çekimlerine başladı. İlk görseli yayınlanan dizi, 2025 sonunda HBO'da yayınlanacak.

  Yeni Citroen C3 Aircross Geliyor: Avrupa Fiyatları Açıklandı!

  Yeni 2024 Citroen C3 Aircross nihayet tüm detaylarıyla tanıtıldı. İlk kez elektrikli ve 7 koltuklu seçeneklerle sunulacak modelin Avrupa fiyatları da duyuruldu.

  iPhone 16 Modellerinin Tüm Boyutları Belli Oldu: İşte Detaylar!

  Apple'ın iPhone 16 serisi boyutları sızdırıldı. iPhone 16 Pro ve Pro Max modellerinde yan boyutlar büyüdü. Yeni modeller bu sonbaharda piyasaya sürülecek.

  Hidrojenle Çalışan Bisiklet Geliyor: Elektrikli Bisikletlere Yeni Bir Alternatif!

  İsviçreli HydroRide, hidrojenle çalışan yakıt hücreli bisikletiyle elektrikli bisikletlere hızlı dolum ve çevre dostu bir alternatif sunuyor.

  iPhone 15'lerde Yeni Bir Sorun Daha Ortaya Çıktı: Hoparlörden Cızırtı Sesleri Çıkıyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et