R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple'a Büyük Zam: iPhone 14 ve Watch Series 8 Fiyatları Ne Kadar Olacak?

  Apple ürünleri için büyük zam kapıda! Enflasyon artışı teknoloji ürünlerini de etkiledi. Henüz tanıtımı yapılmayan yeni serinin çıkmadan zamlanacağı öğrenildi.

  Ecem Ecem 04.08.2022 12:31 1242 2 dk okuma süresi
  Apple'a Büyük Zam: iPhone 14 ve Watch Series 8 Fiyatları Ne Kadar Olacak?
  Son Düzenleme:

  Apple Eylül ayı için geri sayımı başlattı. Eylül ayında yeni ürünlerini tanıtacak büyük lansmanı düzenlemek adına harekete geçecek. Etkinlikte uzun zamandır merakla beklenen iPhone 14 serisinin tanıtılması bekleniyor. Bununla birlikte büyük beklentilerle gündeme gelen Watch 8 ailesinin de piyasaya çıkarılması planlananlar arasında yer alıyor. Henüz ürünler piyasaya çıkmadan fiyatlar konuşulmaya başladı. Buna göre enflasyon oranlarına göre etiketlere yeni bir zam daha geliyor. 

  Apple ürünlerine ne kadar zam gelecek?

  Enflasyon artışı sadece ülkemizde değil tüm dünyada etkisini göstermeye devam ediyor. Tedarik sorunlarının da ortaya çıkmasının ardından ürünler beklenenden daha yüksek fiyatlarla mal edilmeye başlandı. Eylül sonuna doğru yapılması beklenen tanıtımda iPhone 14 serisinin ve heyecana neden olan Watch Series 8 için bir önceki nesle kıyasla yeni bir zam dalgasının geleceği ve fiyatlarının yükseleceği belirlendi. 

  iPhone 14 fiyatlarına zam gelecek!

  iPhone 14 serisi henüz çıkmadan önce serinin fiyatının artması bekleniyordu. Buna göre 100 dolar artış teknoloji kulislerinde konuşulmaya başlanmışken yeni bir zam dalgasının daha ürünleri etkileyebileceği konuşuluyor. Yeni gelen bilgilere göre iPhone 14 serisi ilk etapta bir önceki seriye göre 100 dolar daha pahalı olacak. 

  Özellikleri ile heyecana neden olan Apple Watch Series 8 serisinin de zamlardan nasibini alması bekleniyor. Serinin en pahalı modelinin ise Watch 8 Pro olması bekleniyor. Henüz tanıtımı yapılmadığı için fiyatlar kesinleşmese de etiket fiyatının ortalama olarak 900 dolar ile 1000 dolar arasında olması bekleniyor. Döviz kuru ve vergiler eklendiği takdirde Türkiye fiyatlarının ise cep yakacağı düşünülüyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Samsung Bir İlke Daha İmza Atıyor! Metaverse Evreninde Futbol Turnuvası Oynanacak!

  Samsung, Metaverse futbol turnuvası düzenliyor. 19 Kasım-16 Aralık 2022 tarihinde düzenlenecek turnuvada 8 farklı ünlü oyuncu takımlara kaptanlık edecek.

  2022’nin En İyi App Store Uygulama ve Oyunları Belli Oldu!

  App Store'da 2022 yılının en iyilerini Apple CEO'su Tim Cook açıkladı. İşte Apple tarafından açıklanan 2022'nin App Store en iyi uygulama ve oyunları!

  iPhone SE 4 Fiyatı Belli Oldu! İşte iPhone SE 4!

  Apple, yeni iPhone SE 4 modelinin hazırlıklarına devam ediyor. Hakkında çok sayıda sızıntı yaşanan iPhone SE 4 özelliklerinin ardından fiyatı da ortaya çıktı. İşte iPhone SE 4'ten yeni detaylar!

  487 Milyon WhatsApp Kullanıcısının Telefon Numarası Satışa Sunuldu!

  WhatsApp, yine kötü bir haberle gündeme geldi. Bilgilere göre ciddi bir güvenlik açığı ortaya çıktı ve 487 milyon kullanıcının telefon numarası satışa sunuldu.

  Apple'a Büyük Zam: iPhone 14 ve Watch Series 8 Fiyatları Ne Kadar Olacak?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et