R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple'a Büyük Zam: iPhone 14 ve Watch Series 8 Fiyatları Ne Kadar Olacak?

  Apple ürünleri için büyük zam kapıda! Enflasyon artışı teknoloji ürünlerini de etkiledi. Henüz tanıtımı yapılmayan yeni serinin çıkmadan zamlanacağı öğrenildi.

  Elif Elif 04.08.2022 12:31 1102 2 dk okuma süresi
  Apple'a Büyük Zam: iPhone 14 ve Watch Series 8 Fiyatları Ne Kadar Olacak?
  Son Düzenleme:

  Apple Eylül ayı için geri sayımı başlattı. Eylül ayında yeni ürünlerini tanıtacak büyük lansmanı düzenlemek adına harekete geçecek. Etkinlikte uzun zamandır merakla beklenen iPhone 14 serisinin tanıtılması bekleniyor. Bununla birlikte büyük beklentilerle gündeme gelen Watch 8 ailesinin de piyasaya çıkarılması planlananlar arasında yer alıyor. Henüz ürünler piyasaya çıkmadan fiyatlar konuşulmaya başladı. Buna göre enflasyon oranlarına göre etiketlere yeni bir zam daha geliyor. 

  Apple ürünlerine ne kadar zam gelecek?

  Enflasyon artışı sadece ülkemizde değil tüm dünyada etkisini göstermeye devam ediyor. Tedarik sorunlarının da ortaya çıkmasının ardından ürünler beklenenden daha yüksek fiyatlarla mal edilmeye başlandı. Eylül sonuna doğru yapılması beklenen tanıtımda iPhone 14 serisinin ve heyecana neden olan Watch Series 8 için bir önceki nesle kıyasla yeni bir zam dalgasının geleceği ve fiyatlarının yükseleceği belirlendi. 

  iPhone 14 fiyatlarına zam gelecek!

  iPhone 14 serisi henüz çıkmadan önce serinin fiyatının artması bekleniyordu. Buna göre 100 dolar artış teknoloji kulislerinde konuşulmaya başlanmışken yeni bir zam dalgasının daha ürünleri etkileyebileceği konuşuluyor. Yeni gelen bilgilere göre iPhone 14 serisi ilk etapta bir önceki seriye göre 100 dolar daha pahalı olacak. 

  Özellikleri ile heyecana neden olan Apple Watch Series 8 serisinin de zamlardan nasibini alması bekleniyor. Serinin en pahalı modelinin ise Watch 8 Pro olması bekleniyor. Henüz tanıtımı yapılmadığı için fiyatlar kesinleşmese de etiket fiyatının ortalama olarak 900 dolar ile 1000 dolar arasında olması bekleniyor. Döviz kuru ve vergiler eklendiği takdirde Türkiye fiyatlarının ise cep yakacağı düşünülüyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Cook, Serve, Delicious! 3?! Sistem Gereksinimleri

  Cook, Serve, Delicious! 3?! epey uğraştırıcı bir restoran simülasyonu oyunudur. Oyunu oynamak için minimum sistem gereksinimlerini karşılamalısınız. Cook, Serve, Delicious! 3?! sistem gereksinimleri nelerdir? Hemen öğrenin.

  3D (3 Boyutlu Nesneler)

  3D, herhangi bir fotoğraf ya da çizimin, genişlik ve yükseklik ile beraber derinliğinin de olması halidir.

  Steam’den Üzen Haber Geldi! Steam Oyun Fiyatlarına Zam!

  Uzun zamandır tüm oyun sektöründen bağımsız zam yapmayan Steam, herkesi üzdü. Steam, açıkladığı son zamla birlikte oyun fiyatlarında %800'ü bulan artış meydana geldi. İşte zamlanan Steam oyunları!

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

  Samsung Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklar için ön sipariş kampanyası başladı. 26 Ağustos’tan itibaren satışları başlayacak olan kulaklıkların Türkiye fiyatı da belli oldu.

  Apple'a Büyük Zam: iPhone 14 ve Watch Series 8 Fiyatları Ne Kadar Olacak?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et