R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple'a Büyük Zam: iPhone 14 ve Watch Series 8 Fiyatları Ne Kadar Olacak?

  Apple ürünleri için büyük zam kapıda! Enflasyon artışı teknoloji ürünlerini de etkiledi. Henüz tanıtımı yapılmayan yeni serinin çıkmadan zamlanacağı öğrenildi.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  04.08.2022 12:31 1499 2 dk okuma süresi
  Apple'a Büyük Zam: iPhone 14 ve Watch Series 8 Fiyatları Ne Kadar Olacak?
  Son Düzenleme:

  Apple Eylül ayı için geri sayımı başlattı. Eylül ayında yeni ürünlerini tanıtacak büyük lansmanı düzenlemek adına harekete geçecek. Etkinlikte uzun zamandır merakla beklenen iPhone 14 serisinin tanıtılması bekleniyor. Bununla birlikte büyük beklentilerle gündeme gelen Watch 8 ailesinin de piyasaya çıkarılması planlananlar arasında yer alıyor. Henüz ürünler piyasaya çıkmadan fiyatlar konuşulmaya başladı. Buna göre enflasyon oranlarına göre etiketlere yeni bir zam daha geliyor. 

  Apple ürünlerine ne kadar zam gelecek?

  Enflasyon artışı sadece ülkemizde değil tüm dünyada etkisini göstermeye devam ediyor. Tedarik sorunlarının da ortaya çıkmasının ardından ürünler beklenenden daha yüksek fiyatlarla mal edilmeye başlandı. Eylül sonuna doğru yapılması beklenen tanıtımda iPhone 14 serisinin ve heyecana neden olan Watch Series 8 için bir önceki nesle kıyasla yeni bir zam dalgasının geleceği ve fiyatlarının yükseleceği belirlendi. 

  iPhone 14 fiyatlarına zam gelecek!

  iPhone 14 serisi henüz çıkmadan önce serinin fiyatının artması bekleniyordu. Buna göre 100 dolar artış teknoloji kulislerinde konuşulmaya başlanmışken yeni bir zam dalgasının daha ürünleri etkileyebileceği konuşuluyor. Yeni gelen bilgilere göre iPhone 14 serisi ilk etapta bir önceki seriye göre 100 dolar daha pahalı olacak. 

  Özellikleri ile heyecana neden olan Apple Watch Series 8 serisinin de zamlardan nasibini alması bekleniyor. Serinin en pahalı modelinin ise Watch 8 Pro olması bekleniyor. Henüz tanıtımı yapılmadığı için fiyatlar kesinleşmese de etiket fiyatının ortalama olarak 900 dolar ile 1000 dolar arasında olması bekleniyor. Döviz kuru ve vergiler eklendiği takdirde Türkiye fiyatlarının ise cep yakacağı düşünülüyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Apple Türkiye Fiyatlarına Zam Geldi: iPhone ve Diğer Ürünlerde Büyük Zam!

  Apple Türkiye, iPhone 15 serisi başta olmak üzere tüm ürünlerine zam yaptı. Fiyatlar döviz kuru etkisiyle arttı, yeni fiyatlar kullanıcıları etkiliyor.

  Yeni Nesil iPhone SE 4'ün Tasarım Detayları Açığa Çıktı: İşte O Görüntüler!

  iPhone SE 4'ün tasarımı ve özellikleri açığa çıktı. Büyük ekran, USB-C ve Face ID ile modern bir deneyim sunuyor.

  Samsung Galaxy A55 5G İnceleme Videosu Geldi: Teknoloji ve Tasarım Harikası!

  Geçen hafta Samsung Galaxy A55 5G'nin özellikleri ortaya çıkmıştı. Bu kez ise cihazın tasarım detaylarını gözler önüne seren bir inceleme videosu yayımlandı.

  Adobe Creative Cloud Türkiye Fiyatlarına Dev Zam Geliyor!

  Adobe Creative Cloud Türkiye fiyatlarına yüzde 300 zam geliyor! 5 Mart 2024'te uygulanacak yeni tarifeler hakkında tüm detaylar burada!

  Apple'a Büyük Zam: iPhone 14 ve Watch Series 8 Fiyatları Ne Kadar Olacak?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et