R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple, iOS 17.1 Beta Sürümünü Yayınladı: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  Apple, uyumlu tüm iPhone modelleri için iOS 17'nin ilk betasını kullanıma sundu. Peki, geliştiriciler için sunulan iOS 17.1 sürümü kullanıcılara hangi yeni özellikleri ve iyileştirmeleri beraberinde getiriyor?

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  28.09.2023 16:33 1600 1 dk okuma süresi
  Apple, iOS 17.1 Beta Sürümünü Yayınladı: İşte Yeni Gelen Özellikler!
  Son Düzenleme:

  Apple, yazılım dünyasında yine yenilikçi bir adım attı ve iOS 17.1 beta sürümünü yayınladı. iOS 17.1 sürümü, müzik tutkunlarını sevindirecek özelliklere ev sahipliği yapıyor. Apple Müzik uygulaması, artık şarkıları ve albümleri favorilere ekleyebilmenize olanak tanıyor. 

  Bir şarkı ya da albümü favorilere eklemek oldukça kolaylaştırıldı; şarkı veya albümde yer alan üç nokta menüsüne dokunarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu eklenen parçalar, otomatik olarak oluşturulan çalma listelerine dahil ediliyor. Ayrıca, çalma listelerinizi daha kişisel hale getirebilmeniz için albüm resmi kitaplığı da eklenmiş durumda!

  AirDrop ile Dosya Aktarımı

  Apple’ın önceki iOS 17 tanıtımında duyurduğu, fakat ilk sürümde aktif olmayan internet üzerinden dosya aktarım özelliği iOS 17.1 beta ile hayatımıza girdi. Bu sayede Wi-Fi kapsama alanı dışında bile dosya aktarımınızı kesintisiz bir şekilde sürdürebilirsiniz. Ayarlar bölümünde, AirDrop aktarımının tamamlanması adına hücresel veri kullanımını seçebileceğiniz yeni bir opsiyon kullanıcılara sunuldu.

  iPhone 15 Pro ve 15 Pro Max kullanıcıları, el fenerinin aktif olduğunda ekranda beliren bir göstergeyle karşılaşmışlardı. Bu özellik, el fenerini yanlışlıkla ya da unutarak açık bıraktığınızda oldukça kullanışlı oluyor. iOS 17.1 beta güncellemesi ile bu gösterge, iPhone 14 Pro dahil olmak üzere dinamik ada özelliğine sahip diğer modellere de eklendi.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Yeni Yapay Zeka Google Gemma Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Google'ın yeni yapay zeka modeli Gemma, yerel cihazlarda üstün performans için geliştirildi. Sorumlu AI gelişimine katkı sağlayan araç seti ile tanıtıldı.

  WhatsApp Yenilikleri Devam Ediyor: Yüksek Kaliteli Fotoğraf ve Video Paylaşımı Kolaylaşacak!

  WhatsApp artık fotoğraf ve video paylaşımlarınızı varsayılan olarak yüksek kalitede yapmanıza olanak tanıyor.

  Oyun Dünyasında Yeni Fenomen Palworld: İlk Ayında 25 Milyon Oyuncuyu Geçti!

  Palworld, ilk ayında 25 milyon oyuncuya ulaşarak oyun dünyasında fırtına gibi esiyor. Steam ve Xbox'ta rekorlar kıran bu fenomeni keşfedebilirsiniz.

  Apple, iOS 17.1 Beta Sürümünü Yayınladı: İşte Yeni Gelen Özellikler!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et