R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Çerçevesiz iPhone Geliyor: Çalışmalar Başladı!

  Apple, iPhone serisinin ekran çerçevesini inceltme hedefiyle, adım adım tamamen çerçevesiz bir telefon elde etmeyi amaçlıyor. Bu doğrultuda, Samsung ve LG'den çerçevesiz paneller üretmelerini talep etti.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  25.07.2023 15:45 1467 1 dk okuma süresi
  Çerçevesiz iPhone Geliyor: Çalışmalar Başladı!
  Son Düzenleme:

  Apple, teknoloji dünyasında devrim yaratmaya hazırlanıyor. Yıl sonuna kadar piyasaya sürmeyi planladığı iPhone 15 serisi dışında, gelecekteki modeller için tamamen yeni bir tasarım düşünüyor. Bu yeni tasarım çerçevesiz iPhone olacak!

  Apple'ın Hedefi: Çerçevesiz iPhone

  Küresel kaynaklardan sızan bilgilere göre Apple, tamamen çerçevesiz bir ekran tasarımı üzerinde çalışıyor. Başlangıçta, üretici ortakları olan Samsung Display ve LG, standartlara göre bir panel üretmeleri için talepte bulundu.

  iPhone 15 serisi, önceki nesillerden daha ince çerçevelere sahip olacak. Ancak Apple'ın hedefi daha da iddialı: piyasadaki en ince çerçeveli telefonları üretmek. Çerçeve inceldikçe, kasanın belirgin bir şekilde küçülmesi ya da ekranın daha da büyütülmesi mümkün olacak.

  Ekran Altı Teknoloji: Yüz Tanıma ve Kamera Entegrasyonu

  Apple'ın yeni telefon modelinde, Face ID, kamera ve ahize bileşenlerinin ekranın altına entegre edilmesi bekleniyor. Böylece tamamen çentiksiz ve çerçevesiz bir tasarım elde edilecek. Apple, ekran bileşenlerinin inceltilmesi için ortaklarına talimat vermiş durumda.

  Teknoloji dünyası, Apple'ın bu devrim niteliğindeki adımını büyük bir heyecanla bekliyor. Çerçevesiz iPhone hedefi, mobil teknoloji sektörünü ne yöne taşıyacak, hep birlikte göreceğiz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Intel Core i9-14900KS Geliyor: Özellikleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

  Intel Core i9-14900KS, çığır açan özellikleri ve yakın çıkış tarihiyle teknoloji dünyasını heyecanlandırıyor.

  Samsung Galaxy A35 Geliyor: Fiyatı ve Özellikleri Belli Oldu!

  Galaxy A35, yenilikçi tasarımı, güçlü işlemcisi ve etkileyici kamerasıyla dikkat çekiyor. Yeni modelin, özellikleri ve fiyatı açıklandı.

  iPhone 17 Serisi, 120Hz Ekranla Gelebilir: İşte Detaylar!

  En son elde edilen verilere göre, iPhone 17 ve iPhone 17 Plus modellerinin 120Hz ProMotion ekran özelliği ile piyasaya sürülmesi mümkün görünüyor.

  Samsung’un Akıllı Yüzüğü Geliyor: İşte Galaxy Ring Tasarımı ve Özellikleri!

  Samsung Galaxy Ring, sağlık izleme ve temassız ödeme özellikleriyle dikkat çekiyor. Bu akıllı yüzüğü firma, Mobil Dünya Kongresi'nde tanıttı.

  Çerçevesiz iPhone Geliyor: Çalışmalar Başladı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et