R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple'dan Kötü Haber: iPhone 14 Max Üretimdeki Sorunlar Birlikte Gecikebilir

  Apple, yeni serinin tanıtımına çok az bir zaman kalmışken yeni bir sorunla karşı karşıya kaldı. iPhone 14 Max ekran tedariğinde sorunlar gün yüzüne çıktı.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  23.07.2022 11:40 1543 2 dk okuma süresi
  Apple'dan Kötü Haber: iPhone 14 Max Üretimdeki Sorunlar Birlikte Gecikebilir
  Son Düzenleme:

  Apple heyecanla yeni serinin tanıtılmasını beklerken, teknoloji severleri hayal kırıklığına uğratacak yeni bir gelişme yaşandı. Yeni iPhone serisi için önemli değişikliklerin yapılması bekleniyor. Bu değişikliklerden en önemlisi henüz tam olarak onaylanmayan iPhone 14 Max oldu. 

  iPhone 14 Max modelinin üretim tedarik zinciri içerisine girdiği ancak beklentilerin aksine yaşanan bazı aksilikler nedeniyle tedarik problemleri yaşandığı iddia edildi. Yaşanan sıkıntıların özellikle küresel anlamda ortaya çıkan enflasyon nedeniyle ortaya çıktığı düşünülüyor. 

  iPhone 14 Max Gelmeyebilir!

  iPhone 14 serisinin daha önceki seri gibi 4 farklı modelden oluşması bekleniyordu. Eylül ayında tanıtıma çok az bir zaman kalmışken yaşanan bazı aksilikler sonucunda model sayısında azalma yaşanma ihtimali gündeme geldi. Üretim aşamasında ekonomik dengesizliklerin de gündeme gelmesi ile birlikte bazı gecikmelerin yaşanması muhtemel olarak görülüyor. 

  iPhone 14 Pro Max Ekranları 120 Hz Olarak Belirlenebilir!

  Apple modelleri heyecanla beklenirken kısa süre önce “iPhone 14 Max” ekran paneli tedariği için bazı detaylar verilmişti. Bunun üzerine tedarik ve üretim aşamasının planlanan tarihlerden çok daha geride olduğu belirlendi. 

  İşleri yavaşlatmasının ve endişelere neden olmasının asıl sebebi ise “Max” için farklı ve daha zorlu üretime sahip bir ekranın kullanılması olarak ifade ediliyor. Yaşanan tedarik endişesinin ardından seri üretimde birtakım değişikliklerin olabileceği ve ekranın “120 Hz” uyarlanabilir ekran yenileme hızıyla gelmek yerine “60 Hz” yenileme hızında kalabileceği tahmin ediliyor. 

  iPhone 14 serisinde bazı endişeler yaşanmasına rağmen henüz belirlenmiş bir resmi gecikme durumu söz konusu değil. Daha önce de daha yüksek güce sahip bir ön kamera kullanmak istemesinin ardından tedarik sorunları meydana gelmişti. Apple tarafından henüz iPhone Max modelleri hakkında resmi bir açıklama gelmedi. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro'nun Yeni Renk Seçenekleri Belli Oldu: İşte O Renkler!

  iPhone 16 Pro'nun yeni renkleri Titanium Gray ve Desert Titanium, şıklığı ve inovasyonu bir arada sunuyor.

  Xiaomi 14 Ultra, Fotoğrafçılıkta Yeni Bir Çığır Açacak: İşte İlk Kamera Örnekleri!

  Xiaomi 14 Ultra, üstün kamera özellikleri ve güçlü performansıyla MWC 2024'te teknoloji dünyasını sarsmaya hazırlanıyor.

  Xiaomi 14 Ultra'nın Resmi Kamera Özellikleri Belli Oldu: İşte Detaylar!

  Xiaomi 14 Ultra, yenilikçi kamera sensörleri ve üstün performansıyla teknolojiseverleri heyecanlandırıyor. Cihaz, 25 Şubat'ta resmen tanıtılacak!

  Xiaomi 14 Ultra'nın Tüm Özellikleri Sızdırıldı: İşte Tasarımı ve Özellikleri!

  MWC 2024'te 25 Şubat'ta tanıtımı öngörülen Xiaomi 14 Ultra'ya ait yeni görseller ve detaylı özellikler ortaya çıktı. İşte bu cihazın dikkat çeken özellikleri!

  Apple'dan Kötü Haber: iPhone 14 Max Üretimdeki Sorunlar Birlikte Gecikebilir

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et