R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple Wonderlust Etkinliği Başlıyor: iPhone 15 Tanıtım Lansmanı Nasıl İzlenecek?

  Apple, 12 Eylül'deki Wonderlust organizasyonunda iPhone 15 serisi başta olmak üzere Apple Watch Series 9 gibi çeşitli ürünlerin lansmanını yapacak. Peki, Apple iPhone 15'in tanıtım etkinliği hangi platformlarda takip edilebilir? İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  12.09.2023 12:49 2018 2 dk okuma süresi
  Apple Wonderlust Etkinliği Başlıyor: iPhone 15 Tanıtım Lansmanı Nasıl İzlenecek?
  Son Düzenleme:

  Apple, 12 Eylül 2023'te TSİ 20.00'de başlayacak olan "Wonderlust" (Heyecapcanlı) etkinliğiyle gündeme oturdu. Bu büyük etkinlikte iPhone 15 serisinin yanı sıra Apple Watch Series 9 ve Apple Watch Ultra 2'nin tanıtılması bekleniyor. Peki, Apple iPhone 15'in tanıtım etkinliği hangi platformlarda takip edilebilir?

  Apple Etkinlikleri Sitesi Üzerinden İzleme

  Apple'ın resmi etkinlik sayfası, etkinlikleri canlı olarak takip etmek isteyenler için ilk durak olabilir. Mac, iPhone, iPad, PC ya da herhangi bir web tarayıcısına sahip cihazınızla apple.com/apple-events/ adresini ziyaret ederek canlı yayını izleyebilirsiniz. 

  Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox gibi popüler tarayıcılarla uyumlu olan bu platform, aynı zamanda etkinlik hatırlatıcısı ekleyebilme imkanı da sunuyor.

  YouTube Üzerinden Canlı Yayın

  Apple, kullanıcıların etkinliği kolayca izleyebilmeleri için iPhone 15 tanıtım lansmanını YouTube üzerinden de yayınlıyor. Bazen resmi etkinlik sayfası üzerinden izlerken aksaklıklar yaşanabiliyor. Bu nedenle YouTube, etkinlik izleme konusunda verimli bir alternatif olabilir.

  Apple TV Uygulamasıyla Takip

  Apple TV uygulaması, iPhone 15 etkinliğini izlemek isteyenler için diğer bir seçenek. Apple, bu büyük etkinlik için özel bir uygulama sunuyor. WWDC 2020 öncesinde Apple TV uygulamasına dahil edilen bu özellik sayesinde etkinlik günü canlı yayın bölümünden etkinliği takip edebilirsiniz.

  12 Eylül'de TSİ 20.00'de başlayacak olan bu etkinlikte Apple, USB-C’li yeni iPhone 15 serisi ile birlikte yeni kalp atış hızı sensörü, U2 çip gibi özellikleri barındıran Apple Watch 9 ve Watch Ultra 2'nin tanıtımını gerçekleştirecek.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  "Bu siteye ulaşılamıyor" Nasıl Çözülür?

  'Bu siteye ulaşılamıyor' uyarısıyla karşılaşmak oldukça can sıkıcı olabiliyor. Bu makalemizde bu problemin nedenlerini ve çözümlerini anlatıyoruz.

  BHA 1639

  Apple Açıkladı: İşte 2023'ün En İyi Oyunları ve Uygulamaları!

  Apple, 2023'ün en iyi uygulama ve oyunlarını belirleyerek ödüllendirdi. Bu ödüller, iPhone ve iPad ile beraber Mac ve Apple Watch uygulamalarını da kapsıyor.

  Google Drive'ın Belge Tarayıcısı iPhone'lara da Geliyor: İşte Detaylar!

  Google, belge tarayıcı uygulamasını iOS platformuna da getirdi. iPhone ve iPad kullanıcıları, Google Drive üzerinden belge tarama işlemlerini yapabilecekler!

  iOS 17’de Yeni Bir Hata: iPhone’lar Donuyor!

  iOS 17.1.1 güncellemesiyle yeni bir sorun ortaya çıktı. Uygulama Kütüphanesi'nde belirli işlemler gerçekleştirildiğinde iPhone ekranları donuyor!

  Apple Wonderlust Etkinliği Başlıyor: iPhone 15 Tanıtım Lansmanı Nasıl İzlenecek?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et