R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Apple iCloud’a İki Yeni Abonelik Seçeneği Daha Geldi!

  Profesyonellerin büyük boyutlu içeriklerle başa çıkabilmesi adına Apple iCloud, iki yeni abonelik alternatifiyle karşımıza çıkıyor. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  19.09.2023 14:22 1743 1 dk okuma süresi
  Apple iCloud’a İki Yeni Abonelik Seçeneği Daha Geldi!
  Son Düzenleme:

  Apple'ın iCloud servisi, son zamanlarda yaptığı fiyat güncellemeleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda abonelik ücretlerini yüzde 100 oranında artıran teknoloji devi, bu hafta kapasite ihtiyaçlarına yönelik yeni seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Peki, Apple iCloud yeni abonelik seçenekleri neler?

  Eski ve Yeni Abonelik Fiyatları

  Daha önceleri kullanıcılara sunulan en düşük kapasiteli seçenek 5GB olup bu, tamamen ücretsizdi. 50GB'lık kapasite için kullanıcılardan 12.99TL aylık ücret talep ediliyordu. Daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyanlar için ise 2TB'lık seçenek bulunuyor ve bu da 129.99TL aylık ücretle sunuluyordu. Ancak bu hafta tanıtılan yeni planlar, daha büyük depolama ihtiyaçları için 6TB kapasiteyle 899TL ve 12TB kapasiteyle 1799TL aylık ücretleri beraberinde getiriyor.

  Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte özellikle fotoğraf ve video teknolojilerinde yaşanan yenilikler, dosya boyutlarının ciddi anlamda büyümesine neden oldu. Bu nedenle özellikle profesyonel kullanıcılar için yüksek saklama kapasitelerine olan ihtiyaç gün geçtikçe artıyor. Apple'ın bu yeni abonelik seçenekleriyle rakip platformlarla arasındaki farkı daha da kapatmayı hedeflediğini söyleyebiliriz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18 ile AirPods'a Üç Yeni Özellik Geliyor: İşte Detaylar!

  Apple, iOS 18 ile AirPods'a baş hareketleriyle arama yanıtlama, ses yalıtımı ve kişiselleştirilmiş uzamsal ses özelliklerini getiriyor.

  İşte Apple'ın WWDC 2024'te Tanıttığı En Büyük Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC 2024'te yapay zeka sistemleri, Siri yenilikleri ve iOS 18'in özelleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken birçok yeni özelliği tanıttı.

  Yeni ve Ucuz Elektrikli Otomobil Hyundai INSTER Geliyor!

  Hyundai, yeni elektrikli kompakt modeli INSTER'ı tanıttı. 355 km menzil sunan INSTER, Avrupa'da 20 bin euro altında satışa çıkacak, Türkiye'ye 2025'te gelecek.

  iOS 18 Resmen Tanıtıldı: İşte Yeni Özellikler ve Yenilikler!

  Apple, WWDC24 etkinliğinde iOS 18'i tanıttı. Ana ekran özelleştirmeleri ve yeni erişilebilirlik özellikleri ile iOS 18, kullanıcı deneyimini geliştiriyor.

  Apple iCloud’a İki Yeni Abonelik Seçeneği Daha Geldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et