R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp Grupları Susturulacak! Detaylar Açıklandı

  WhatsApp grupları artık susturulabilecek. Yeni özellik şimdiden grup bildirimlerinden rahatsız olanları memnun etmiş gibi görünüyor.

  Mucosoft Mucosoft 12.11.2022 18:31 1597 1 dk okuma süresi
  WhatsApp Grupları Susturulacak! Detaylar Açıklandı
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, son zamanlarda aktif bir şekilde kullanıcıların önüne çeşitli güncellemeler getiriyor. Uygulamanın yeni özelliklerinden birisi sohbet gruplarının çeşitli yenilikler elde etmesiydi. Bu yeniliklerden ilk göze çarpanı, grup yöneticilerinin yetkilerinin arttırılmasıydı. Bir diğer özellik ise gruptaki en yüksek üye sayısının 256’dan 1.024’e çıkarılması olmuştu. Şimdi ortaya çıkan yeni özellikle beraber gruplar susturulabilecek.

  WhatsApp grupları otomatik sessize alınacak!

  WhatsApp geliştirme ekibi, bu sefer gruplar ile ilgili önemli bir yeniliğe imza attı. Oldukça faydalı bir özellik olan bu yeniliğin grup bildirimlerinden rahatsız olan insanları mutlu ettiği görülüyor. Buna göre WhatsApp, yeni güncellemede varsayılan olarak grup bildirimleri göndermeyecek. Yeni katılım sağlanan gruplarda geçerli olacak bu özellik ayarlardan güncellenebilir olacak.

  WhatsApp grupları ile ilgili açıklanan bir diğer bilgi bu özelliğin grupta 256’nın üzerinde üye var ise geçerli olacağı. Kullanıcıların sık sık bildirim almaması için geliştirilen bu sistem ile beraber WhatsApp’ın üyelere daha az bildirim göndermesi hedefleniyor.

  Özetle artık WhatsApp’ta 256’nın üzerinde üye olan bir gruba katılım sağlandığında otomatik olarak bildirim ayarı kapalı olacak. Kullanıcı, isterse ayarlar üzerinden bildirimleri aktif edebilecek. Dediğimiz gibi böylesine büyük bir grup için bildirim ayarlarını açmak çok bildirim geleceği için telefonun şarjını da hızlı bir şekilde indirebiliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp Masaüstü Sürümüne Yeni Özellik Geliyor!

  Meta, yeni WhatsApp iyileştirmeleri geliştirmeye devam ediyor. WhatsApp, masaüstü sürümünde grup sohbetlerini sessize almayı sağlayan yeni buton geliştiriyor. Yeni özellikle grup sohbetleri daha kolay sessize alınabilecek!

  Amiral Gemisi Katili Olarak Anılıyordu: O Cihaz Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

  'Amiral gemisi katili' olarak isimlendirilen OnePlus 11, çalışmalarını hızlandırdı. Tahminlere göre cihaz, 2023'ün ilk aylarında piyasaya çıkacak!

  487 Milyon WhatsApp Kullanıcısının Telefon Numarası Satışa Sunuldu!

  WhatsApp, yine kötü bir haberle gündeme geldi. Bilgilere göre ciddi bir güvenlik açığı ortaya çıktı ve 487 milyon kullanıcının telefon numarası satışa sunuldu.

  MIUI 14 Güncellemesi Geliyor! Yeni Güncellemeyi İlk Alacak Olan Akıllı Telefon Modelleri Açıklandı!

  Yapılan açıklamalara göre MIUI 14 güncellemesi çok yakında tanıtılacak. Çin merkezli sosyal medya ağı Weibo, güncellemeyi ilk alacak modelleri paylaştı.

  WhatsApp Grupları Susturulacak! Detaylar Açıklandı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et