R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  WhatsApp Grupları Susturulacak! Detaylar Açıklandı

  WhatsApp grupları artık susturulabilecek. Yeni özellik şimdiden grup bildirimlerinden rahatsız olanları memnun etmiş gibi görünüyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  12.11.2022 18:31 3045 1 dk okuma süresi
  WhatsApp Grupları Susturulacak! Detaylar Açıklandı
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, son zamanlarda aktif bir şekilde kullanıcıların önüne çeşitli güncellemeler getiriyor. Uygulamanın yeni özelliklerinden birisi sohbet gruplarının çeşitli yenilikler elde etmesiydi. Bu yeniliklerden ilk göze çarpanı, grup yöneticilerinin yetkilerinin arttırılmasıydı. Bir diğer özellik ise gruptaki en yüksek üye sayısının 256’dan 1.024’e çıkarılması olmuştu. Şimdi ortaya çıkan yeni özellikle beraber gruplar susturulabilecek.

  WhatsApp grupları otomatik sessize alınacak!

  WhatsApp geliştirme ekibi, bu sefer gruplar ile ilgili önemli bir yeniliğe imza attı. Oldukça faydalı bir özellik olan bu yeniliğin grup bildirimlerinden rahatsız olan insanları mutlu ettiği görülüyor. Buna göre WhatsApp, yeni güncellemede varsayılan olarak grup bildirimleri göndermeyecek. Yeni katılım sağlanan gruplarda geçerli olacak bu özellik ayarlardan güncellenebilir olacak.

  WhatsApp grupları ile ilgili açıklanan bir diğer bilgi bu özelliğin grupta 256’nın üzerinde üye var ise geçerli olacağı. Kullanıcıların sık sık bildirim almaması için geliştirilen bu sistem ile beraber WhatsApp’ın üyelere daha az bildirim göndermesi hedefleniyor.

  Özetle artık WhatsApp’ta 256’nın üzerinde üye olan bir gruba katılım sağlandığında otomatik olarak bildirim ayarı kapalı olacak. Kullanıcı, isterse ayarlar üzerinden bildirimleri aktif edebilecek. Dediğimiz gibi böylesine büyük bir grup için bildirim ayarlarını açmak çok bildirim geleceği için telefonun şarjını da hızlı bir şekilde indirebiliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'a Yeni Özellik Geliyor: Kişilere Not Eklenebilecek!

  WhatsApp, kişisel notlar ekleyerek iletişimi kolaylaştıran yeni bir özelliği test ediyor. Sohbetler artık daha düzenli ve özel olacak!

  WhatsApp'ın Çizim Düzenleyici Aracı Güncellendi: İşte Yeni Tasarımı ve Özellikleri!

  WhatsApp çizim düzenleyici aracı yenilendi! Yeni tasarım daha kullanışlı, 24 renk seçeneği sunuyor ve Android beta kullanıcıları için hazır!

  Android’e ‘Cihazımı Bul’ Ağı Geldi: İşte Detaylar!

  Android'in yeni Cihazımı Bul ağı ile kayıp cihazlarınızı internete gerek kalmadan bulabileceksiniz. Yeni özellik, geniş kapsamlı bir çözüm olarak dikkat çekiyor!

  Google Arama Özelliğine Premium Seçenek Geliyor: İşte Yeni Özelliğin Detayları!

  Google, yapay zekâ destekli Premium arama hizmetiyle reklamsız deneyim sunacak. Detaylar Google I/O'da açıklanacak.

  WhatsApp Grupları Susturulacak! Detaylar Açıklandı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et