R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft'tan Yeni Entegrasyon: iPhone Kullanıcıları Çok Sevinecek!

  Microsoft, iPhone kullanıcılarını sevindirecek yeni bir entegrasyonunu duyurdu. İşte detaylar!

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  11.11.2022 19:33 2932 1 dk okuma süresi
  Microsoft'tan Yeni Entegrasyon: iPhone Kullanıcıları Çok Sevinecek!
  Son Düzenleme:

  Yazılım devi Microsoft, iPhone kullanan Windows kullanıcıları için yeni entegrasyonunu duyurdu. Duyuruya göre artık, iCloud’da yedeklenen fotoğraflar, doğrudan fotoğraflar uygulamasında da görülebilecek.  

  Yeni özellikten faydalanmak isteyen kullanıcıların, mağazadan Windows için iCloud uygulamasını yüklemesi gerekiyor. Daha sonra ise iCloud’a giriş yapılarak fotoğrafların eşitlenmesi gerekiyor. Ancak merak etmeyin, bu süreç tamamıyla otomatik olarak gerçekleştiriliyor.  

  ‘Doğrudan Erişim Kolaylaştı!’  

  Yazılım devinin iCloud entegrasyonu, bir süredir Windows kullanıcılar tarafından zaten isteniyordu. Biliyorsunuz ki iPhone kullanımının arttığı bugünlerde kullanıcılar, çektikleri fotoğrafları saklamak için iCloud’dan yararlanıyor.  Ancak Windows’da herhangi bir entegrasyon bulunmaması, bu fotoğraflara doğrudan erişimi zorlaştırıyordu.  

  Microsoft’un Windows inbox uygulamalarından sorumlu ürün müdürü Dave Grochocki, gerçekleşen entegrasyon hakkındaki düşüncelerini paylaştı.  

  Kullanıcıların bu isteğini bir süredir bildiklerini söyleyen Grochocki, entegrasyonun, doğrudan erişimi kolaylaştıracağını söyledi. Öte yandan dün itibariyle başlatılan entegrasyonun, Kasım ayı sonuna kadar tüm kullanıcılara sunulacağı da bildirildi. 

  Son gelişmelerin ardından Microsoft, Apple Müzik ve Apple TV uygulamalarının da yakında Windows’ta olacağını duyurdu. Şimdilik Apple Müzik ve TV uygulamalarının ne zaman entegre edileceği bilinmiyor. Ancak anlaşılan o ki Microsoft, kullanıcıların Apple ile bağının azımsanmayacak düzeyde olduğunun farkına varmış!  

  Peki, sizler bu entegrasyon konusunda neler düşünüyorsunuz?  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'a Yeni Favoriler Özelliği Geldi!

  WhatsApp, yeni Favoriler özelliğiyle kullanıcıların en çok iletişim kurdukları kişilere ve gruplara hızlı erişim sağlamalarını kolaylaştırıyor.

  Xiaomi, Yeni Oyun Monitörünü Tanıttı: 180 Hz Yenileme Hızına Sahip!

  Xiaomi, 180 Hz yenileme hızına sahip yeni Gaming Monitor G24i'yi tanıttı. Yüksek performans özellikleriyle donatılan monitör, oyun deneyimini üst seviyeye taşıyor.

  UTM Uygulaması iOS’a Geldi: Artık iPad ve iPhone’da Windows Çalıştırılabilecek!

  UTM, iPad ve iPhone'larda Windows ve Linux çalıştırmayı mümkün kılıyor. Apple'ın oyun emülatörlerine izin vermesiyle iOS cihazları için yeni bir dönem başlıyor.

  iQOO Yeni Kablosuz Kulaklığını Tanıttı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  iQOO, uygun fiyatlı yeni kablosuz kulaklığı TWS 1i'yi tanıttı. Yüksek ses kalitesi, uzun pil ömrü ve Bluetooth 5.3 özellikleri ile dikkat çekiyor.

  Microsoft'tan Yeni Entegrasyon: iPhone Kullanıcıları Çok Sevinecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et