R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft'tan Yeni Entegrasyon: iPhone Kullanıcıları Çok Sevinecek!

  Microsoft, iPhone kullanıcılarını sevindirecek yeni bir entegrasyonunu duyurdu. İşte detaylar!

  Hayrunisa Bayar
  Hayrunisa Bayar R10 Editörü
  11.11.2022 19:33 2895 1 dk okuma süresi
  Microsoft'tan Yeni Entegrasyon: iPhone Kullanıcıları Çok Sevinecek!
  Son Düzenleme:

  Yazılım devi Microsoft, iPhone kullanan Windows kullanıcıları için yeni entegrasyonunu duyurdu. Duyuruya göre artık, iCloud’da yedeklenen fotoğraflar, doğrudan fotoğraflar uygulamasında da görülebilecek.  

  Yeni özellikten faydalanmak isteyen kullanıcıların, mağazadan Windows için iCloud uygulamasını yüklemesi gerekiyor. Daha sonra ise iCloud’a giriş yapılarak fotoğrafların eşitlenmesi gerekiyor. Ancak merak etmeyin, bu süreç tamamıyla otomatik olarak gerçekleştiriliyor.  

  ‘Doğrudan Erişim Kolaylaştı!’  

  Yazılım devinin iCloud entegrasyonu, bir süredir Windows kullanıcılar tarafından zaten isteniyordu. Biliyorsunuz ki iPhone kullanımının arttığı bugünlerde kullanıcılar, çektikleri fotoğrafları saklamak için iCloud’dan yararlanıyor.  Ancak Windows’da herhangi bir entegrasyon bulunmaması, bu fotoğraflara doğrudan erişimi zorlaştırıyordu.  

  Microsoft’un Windows inbox uygulamalarından sorumlu ürün müdürü Dave Grochocki, gerçekleşen entegrasyon hakkındaki düşüncelerini paylaştı.  

  Kullanıcıların bu isteğini bir süredir bildiklerini söyleyen Grochocki, entegrasyonun, doğrudan erişimi kolaylaştıracağını söyledi. Öte yandan dün itibariyle başlatılan entegrasyonun, Kasım ayı sonuna kadar tüm kullanıcılara sunulacağı da bildirildi. 

  Son gelişmelerin ardından Microsoft, Apple Müzik ve Apple TV uygulamalarının da yakında Windows’ta olacağını duyurdu. Şimdilik Apple Müzik ve TV uygulamalarının ne zaman entegre edileceği bilinmiyor. Ancak anlaşılan o ki Microsoft, kullanıcıların Apple ile bağının azımsanmayacak düzeyde olduğunun farkına varmış!  

  Peki, sizler bu entegrasyon konusunda neler düşünüyorsunuz?  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 17 Serisi, 120Hz Ekranla Gelebilir: İşte Detaylar!

  En son elde edilen verilere göre, iPhone 17 ve iPhone 17 Plus modellerinin 120Hz ProMotion ekran özelliği ile piyasaya sürülmesi mümkün görünüyor.

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Google'ın Oturum Açma Sayfası Yenileniyor: Kullanıcı Dostu Bir Tasarıma Kavuşuyor!

  Google, her türlü cihaz için optimize edilmiş, kullanıcı dostu yeni oturum açma sayfasını sunuyor. Estetik ve işlevsellik bir arada.

  Windows 11 ile Beraber Artık Bilgisayarlar Yeniden Başlatılmadan Güncellenebilecek!

  Windows 11'in yenilikçi "hot patching" özelliği ile kesintisiz güncellemeler dönemi başlıyor. Güvenlik yamaları artık yeniden başlatma gerektirmiyor.

  Microsoft'tan Yeni Entegrasyon: iPhone Kullanıcıları Çok Sevinecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et