R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft'tan Yeni Entegrasyon: iPhone Kullanıcıları Çok Sevinecek!

  Microsoft, iPhone kullanıcılarını sevindirecek yeni bir entegrasyonunu duyurdu. İşte detaylar!

  Hayrunisa Bayar Hayrunisa Bayar 11.11.2022 19:33 1440 1 dk okuma süresi
  Microsoft'tan Yeni Entegrasyon: iPhone Kullanıcıları Çok Sevinecek!
  Son Düzenleme:

  Yazılım devi Microsoft, iPhone kullanan Windows kullanıcıları için yeni entegrasyonunu duyurdu. Duyuruya göre artık, iCloud’da yedeklenen fotoğraflar, doğrudan fotoğraflar uygulamasında da görülebilecek.  

  Yeni özellikten faydalanmak isteyen kullanıcıların, mağazadan Windows için iCloud uygulamasını yüklemesi gerekiyor. Daha sonra ise iCloud’a giriş yapılarak fotoğrafların eşitlenmesi gerekiyor. Ancak merak etmeyin, bu süreç tamamıyla otomatik olarak gerçekleştiriliyor.  

  ‘Doğrudan Erişim Kolaylaştı!’  

  Yazılım devinin iCloud entegrasyonu, bir süredir Windows kullanıcılar tarafından zaten isteniyordu. Biliyorsunuz ki iPhone kullanımının arttığı bugünlerde kullanıcılar, çektikleri fotoğrafları saklamak için iCloud’dan yararlanıyor.  Ancak Windows’da herhangi bir entegrasyon bulunmaması, bu fotoğraflara doğrudan erişimi zorlaştırıyordu.  

  Microsoft’un Windows inbox uygulamalarından sorumlu ürün müdürü Dave Grochocki, gerçekleşen entegrasyon hakkındaki düşüncelerini paylaştı.  

  Kullanıcıların bu isteğini bir süredir bildiklerini söyleyen Grochocki, entegrasyonun, doğrudan erişimi kolaylaştıracağını söyledi. Öte yandan dün itibariyle başlatılan entegrasyonun, Kasım ayı sonuna kadar tüm kullanıcılara sunulacağı da bildirildi. 

  Son gelişmelerin ardından Microsoft, Apple Müzik ve Apple TV uygulamalarının da yakında Windows’ta olacağını duyurdu. Şimdilik Apple Müzik ve TV uygulamalarının ne zaman entegre edileceği bilinmiyor. Ancak anlaşılan o ki Microsoft, kullanıcıların Apple ile bağının azımsanmayacak düzeyde olduğunun farkına varmış!  

  Peki, sizler bu entegrasyon konusunda neler düşünüyorsunuz?  

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp Masaüstü Sürümüne Yeni Özellik Geliyor!

  Meta, yeni WhatsApp iyileştirmeleri geliştirmeye devam ediyor. WhatsApp, masaüstü sürümünde grup sohbetlerini sessize almayı sağlayan yeni buton geliştiriyor. Yeni özellikle grup sohbetleri daha kolay sessize alınabilecek!

  iPhone SE 4 Fiyatı Belli Oldu! İşte iPhone SE 4!

  Apple, yeni iPhone SE 4 modelinin hazırlıklarına devam ediyor. Hakkında çok sayıda sızıntı yaşanan iPhone SE 4 özelliklerinin ardından fiyatı da ortaya çıktı. İşte iPhone SE 4'ten yeni detaylar!

  Tesla Model 3’ün Yeniden Tasarlanması Kararı Alındı! Yeni Tasarım İle Üretim Maliyetinde Düşüş Yaşanacak!

  Elektrikli araç üreticisi Tesla, Model 3 için tasarım yenileme kararı aldı. Yeni tasarım sayesinde üretim maliyetinin büyük oranda düşmesi bekleniyor!

  Amiral Gemisi Katili Olarak Anılıyordu: O Cihaz Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

  'Amiral gemisi katili' olarak isimlendirilen OnePlus 11, çalışmalarını hızlandırdı. Tahminlere göre cihaz, 2023'ün ilk aylarında piyasaya çıkacak!

  Microsoft'tan Yeni Entegrasyon: iPhone Kullanıcıları Çok Sevinecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et