R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft Defender Tek Bir Kanaldan Koruma Sağlayacak

  Güvenlik uygulaması olan Microsoft Defender için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme sonrasında özellikle 365 kullanıcıları için tek noktadan güvenlik imkanı sunuluyor.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  20.06.2022 22:47 2568 2 dk okuma süresi
  Microsoft Defender Tek Bir Kanaldan Koruma Sağlayacak
  Son Düzenleme:

  Yazılım denilince akla gelen isimlerden Microsoft yeni bir adım attı. Güvenlik denildiği zaman neredeyse tüm elektronik araçlar için kullanılan Defender güvenlik uygulaması üzerine yeni bir düzenleme yaptığı öğrenildi. Hem Windows hem de mobil cihazlar için sorunsuz bir şekilde kullanılan ve pek çok kişi tarafından tercih edilen Defender uygulamasına ulaşım daha kolay hale gelecek. 

  Güvenlik Sorunları Tek Elden Çözülecek

  Güvenlik yazılımının yeni sürümü hakkında bir süredir çalışmalar devam ediyordu. Çalışmaların sona erdiği ve bununla birlikte yeni sürümünün bugün itibariyle yayınlandığı öğrenildi. Yeni sürüm artık Microsoft 365 hizmetinin bir parçası olarak kullanılabilecek. Yazılım kullanıcılar arasında tek bir noktadan kontrol edilebilecek. Artık uygulamanın iOS, Windows, Android ve macOS için kullanılabilir olduğu müjdesi verildi. 

  Yazılımın yayınlanmasının ardından en dikkat çekici özelliğinin ise tek bir noktadan güvenlik sistemlerinin kullanılabilecek olması oldu. Yeni yazılımla birlikte cihazların güvenlik durumları anlık olarak kontrol edilebilecek. Diğer antivirüs uygulamaları ve üçüncü taraf güvenlik uygulamaları ile birlikte kontrollü bir biçimde kullanılabileceği öğrenildi. Uygulamanın indirilmesinin ardından, indirilecek diğer programların güvenlik taraması hızlı bir şekilde yapılacak. Yapılan karşılaştırma sonrasında Android için uygulamanın daha işlevsel olduğu, iOS kullanıcıları için nazaran daha az özelliğinin olduğu belirlendi. Uygulamanın indirilmesinin ardından tüm cihazlar özellikle 365 kullanıcıları için tek noktadan hızlı bir şekilde kontrol edilebilecek. Yeni güncelleme kısa sürede kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Oppo, Yapay Zekalı Air Glass 3'ü Duyurdu: Görünüşüyle Normal, Teknolojisiyle Olağanüstü!

  Oppo'nun Air Glass 3'ü, günlük yaşamda kullanım kolaylığı sunan, sesli asistanı ve yapay zekası ile dikkat çeken akıllı gözlükler arasında yer alıyor.

  Google'ın Oturum Açma Sayfası Yenileniyor: Kullanıcı Dostu Bir Tasarıma Kavuşuyor!

  Google, her türlü cihaz için optimize edilmiş, kullanıcı dostu yeni oturum açma sayfasını sunuyor. Estetik ve işlevsellik bir arada.

  Microsoft’dan Dev Adım: Windows 11'de WiFi 7 Desteğini Test Ediyor!

  Windows 11, WiFi 7 desteğiyle internet deneyimini yüksek hız, düşük gecikme ve üstün güvenlikle yeniden tanımlıyor.

  MediaTek Dimensity 9400’ün İlk Sonuçları Paylaşıldı: Beklentilerin Altında Kaldı!

  MediaTek Dimensity 9400, Qualcomm'un Snapdragon 8 Gen 4'üne kıyasla performans testlerinde geride kaldı.

  Microsoft Defender Tek Bir Kanaldan Koruma Sağlayacak

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et