R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft Defender Tek Bir Kanaldan Koruma Sağlayacak

  Güvenlik uygulaması olan Microsoft Defender için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme sonrasında özellikle 365 kullanıcıları için tek noktadan güvenlik imkanı sunuluyor.

  Ecem Ecem 20.06.2022 22:47 1122 2 dk okuma süresi
  Microsoft Defender Tek Bir Kanaldan Koruma Sağlayacak
  Son Düzenleme:

  Yazılım denilince akla gelen isimlerden Microsoft yeni bir adım attı. Güvenlik denildiği zaman neredeyse tüm elektronik araçlar için kullanılan Defender güvenlik uygulaması üzerine yeni bir düzenleme yaptığı öğrenildi. Hem Windows hem de mobil cihazlar için sorunsuz bir şekilde kullanılan ve pek çok kişi tarafından tercih edilen Defender uygulamasına ulaşım daha kolay hale gelecek. 

  Güvenlik Sorunları Tek Elden Çözülecek

  Güvenlik yazılımının yeni sürümü hakkında bir süredir çalışmalar devam ediyordu. Çalışmaların sona erdiği ve bununla birlikte yeni sürümünün bugün itibariyle yayınlandığı öğrenildi. Yeni sürüm artık Microsoft 365 hizmetinin bir parçası olarak kullanılabilecek. Yazılım kullanıcılar arasında tek bir noktadan kontrol edilebilecek. Artık uygulamanın iOS, Windows, Android ve macOS için kullanılabilir olduğu müjdesi verildi. 

  Yazılımın yayınlanmasının ardından en dikkat çekici özelliğinin ise tek bir noktadan güvenlik sistemlerinin kullanılabilecek olması oldu. Yeni yazılımla birlikte cihazların güvenlik durumları anlık olarak kontrol edilebilecek. Diğer antivirüs uygulamaları ve üçüncü taraf güvenlik uygulamaları ile birlikte kontrollü bir biçimde kullanılabileceği öğrenildi. Uygulamanın indirilmesinin ardından, indirilecek diğer programların güvenlik taraması hızlı bir şekilde yapılacak. Yapılan karşılaştırma sonrasında Android için uygulamanın daha işlevsel olduğu, iOS kullanıcıları için nazaran daha az özelliğinin olduğu belirlendi. Uygulamanın indirilmesinin ardından tüm cihazlar özellikle 365 kullanıcıları için tek noktadan hızlı bir şekilde kontrol edilebilecek. Yeni güncelleme kısa sürede kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yüksek ÖTV Sınırında Olan Otomobil Modellerine Tekrar Zam Mı Gelecek? Bu Modeller Hangileri?

  Kurlardaki dengesizlik, yüksek ÖTV sınırındaki otomobiller için fiyatlarda artışa neden olacak. ÖTV’si düşürülen otomobil fiyatları tekrardan yükselecek!

  Apple, Çocuklar İçin Ücretsiz Bir Kodlama Etkinliği Gerçekleştirecek!

  Apple, çocuklar için Coding Lab for Kids isminde bir etkinlik düzenleyecek. Ücretsiz aktivitelerden oluşacak eğitim, bir hafta sürecek!

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  EA Games “Hain” Takım Arkadaşlarının Saptanması İçin Bir Sistem Geliştirdi!

  Dünyaca ünlü video oyun firması EA Games, yeni bir sistem geliştirdiğini duyurdu. Buna göre artık rakipleriyle iş birliği içerisine giren oyuncular banlanacak!

  Microsoft Defender Tek Bir Kanaldan Koruma Sağlayacak

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et