R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft Defender Tek Bir Kanaldan Koruma Sağlayacak

  Güvenlik uygulaması olan Microsoft Defender için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme sonrasında özellikle 365 kullanıcıları için tek noktadan güvenlik imkanı sunuluyor.

  Elif Elif 20.06.2022 22:47 1071 2 dk okuma süresi
  Microsoft Defender Tek Bir Kanaldan Koruma Sağlayacak
  Son Düzenleme:

  Yazılım denilince akla gelen isimlerden Microsoft yeni bir adım attı. Güvenlik denildiği zaman neredeyse tüm elektronik araçlar için kullanılan Defender güvenlik uygulaması üzerine yeni bir düzenleme yaptığı öğrenildi. Hem Windows hem de mobil cihazlar için sorunsuz bir şekilde kullanılan ve pek çok kişi tarafından tercih edilen Defender uygulamasına ulaşım daha kolay hale gelecek. 

  Güvenlik Sorunları Tek Elden Çözülecek

  Güvenlik yazılımının yeni sürümü hakkında bir süredir çalışmalar devam ediyordu. Çalışmaların sona erdiği ve bununla birlikte yeni sürümünün bugün itibariyle yayınlandığı öğrenildi. Yeni sürüm artık Microsoft 365 hizmetinin bir parçası olarak kullanılabilecek. Yazılım kullanıcılar arasında tek bir noktadan kontrol edilebilecek. Artık uygulamanın iOS, Windows, Android ve macOS için kullanılabilir olduğu müjdesi verildi. 

  Yazılımın yayınlanmasının ardından en dikkat çekici özelliğinin ise tek bir noktadan güvenlik sistemlerinin kullanılabilecek olması oldu. Yeni yazılımla birlikte cihazların güvenlik durumları anlık olarak kontrol edilebilecek. Diğer antivirüs uygulamaları ve üçüncü taraf güvenlik uygulamaları ile birlikte kontrollü bir biçimde kullanılabileceği öğrenildi. Uygulamanın indirilmesinin ardından, indirilecek diğer programların güvenlik taraması hızlı bir şekilde yapılacak. Yapılan karşılaştırma sonrasında Android için uygulamanın daha işlevsel olduğu, iOS kullanıcıları için nazaran daha az özelliğinin olduğu belirlendi. Uygulamanın indirilmesinin ardından tüm cihazlar özellikle 365 kullanıcıları için tek noktadan hızlı bir şekilde kontrol edilebilecek. Yeni güncelleme kısa sürede kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Bir Erteleme Haberi de Hogwarts Legacy’den Geldi!

  Warner Bros, bu yıl sonuna kadar çıkması beklenen Hogwarts Legacy'i erteledi. Alınan erteleme kararıyla birlikte hayranlarını üzen Hogwarts Legacy'in yeni çıkış tarihi de belli oldu. İşte yeni Hogwarts Legacy çıkış tarihi!

  Twitch Canlı Yayın Tekrarlarını Artık Daha Erken Silecek!

  Twitch, VOD sistemini kullanan yayıncıların arşivlenen yayınlarını izleme süresini kısalttı. Değişiklikle birlikte artık VOD sistemindeki yayın tekrarları en fazla 7 gün izlenebilecek.

  Apple'dan Heyecanlandıran Hamle: iPad ve HomePod Bir Arada!

  Apple, yeni bir akıllı ev cihazını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. iPad ve HomePod'dan birkaç özelliği içinde barındıracak bu yeni ürünün çıkış tarihi de merak konusu oldu.

  Elif 1088

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Microsoft, kişisel verilerinizin kontrolünü sağlayıp gizliliğinizi koruyabileceğiniz yeni özelliğini tanıttı.

  Microsoft Defender Tek Bir Kanaldan Koruma Sağlayacak

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et