R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft Defender Tek Bir Kanaldan Koruma Sağlayacak

  Güvenlik uygulaması olan Microsoft Defender için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme sonrasında özellikle 365 kullanıcıları için tek noktadan güvenlik imkanı sunuluyor.

  Ecem
  Ecem R10 Editörü
  20.06.2022 22:47 2588 2 dk okuma süresi
  Microsoft Defender Tek Bir Kanaldan Koruma Sağlayacak
  Son Düzenleme:

  Yazılım denilince akla gelen isimlerden Microsoft yeni bir adım attı. Güvenlik denildiği zaman neredeyse tüm elektronik araçlar için kullanılan Defender güvenlik uygulaması üzerine yeni bir düzenleme yaptığı öğrenildi. Hem Windows hem de mobil cihazlar için sorunsuz bir şekilde kullanılan ve pek çok kişi tarafından tercih edilen Defender uygulamasına ulaşım daha kolay hale gelecek. 

  Güvenlik Sorunları Tek Elden Çözülecek

  Güvenlik yazılımının yeni sürümü hakkında bir süredir çalışmalar devam ediyordu. Çalışmaların sona erdiği ve bununla birlikte yeni sürümünün bugün itibariyle yayınlandığı öğrenildi. Yeni sürüm artık Microsoft 365 hizmetinin bir parçası olarak kullanılabilecek. Yazılım kullanıcılar arasında tek bir noktadan kontrol edilebilecek. Artık uygulamanın iOS, Windows, Android ve macOS için kullanılabilir olduğu müjdesi verildi. 

  Yazılımın yayınlanmasının ardından en dikkat çekici özelliğinin ise tek bir noktadan güvenlik sistemlerinin kullanılabilecek olması oldu. Yeni yazılımla birlikte cihazların güvenlik durumları anlık olarak kontrol edilebilecek. Diğer antivirüs uygulamaları ve üçüncü taraf güvenlik uygulamaları ile birlikte kontrollü bir biçimde kullanılabileceği öğrenildi. Uygulamanın indirilmesinin ardından, indirilecek diğer programların güvenlik taraması hızlı bir şekilde yapılacak. Yapılan karşılaştırma sonrasında Android için uygulamanın daha işlevsel olduğu, iOS kullanıcıları için nazaran daha az özelliğinin olduğu belirlendi. Uygulamanın indirilmesinin ardından tüm cihazlar özellikle 365 kullanıcıları için tek noktadan hızlı bir şekilde kontrol edilebilecek. Yeni güncelleme kısa sürede kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Hidrojenle Çalışan Bisiklet Geliyor: Elektrikli Bisikletlere Yeni Bir Alternatif!

  İsviçreli HydroRide, hidrojenle çalışan yakıt hücreli bisikletiyle elektrikli bisikletlere hızlı dolum ve çevre dostu bir alternatif sunuyor.

  Vergi Kararı Ertelendi, Borsa Uçuşa Geçti: Yatırımcılar İçin Yeni Bir Umut Işığı

  Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in borsaya yönelik vergi çalışmalarını erteleme kararı, piyasalarda büyük bir rahatlama yarattı. BIST 100 endeksi, bu açıklamanın ardından ilk işlem gününde yüzde 1,32 artışla güne başladı.

  Microsoft, Windows 11 24H2 Güncellemesini Durdurdu: Hatalarla Dolu Bir Sürüm!

  Microsoft, hatalar nedeniyle Windows 11 24H2 güncellemesini durdurdu. Güncelleme, performans sorunları ve VPN hataları gibi problemler içeriyor.

  Microsoft, Xbox Series X Konsolunu Tanıttı: Disksiz ve Tamamen Dijital!

  Microsoft, disksiz ve tamamen dijital Xbox Series X'i tanıttı. Beyaz renkli 1TB kapasiteli bu konsol, sonbahar tatil sezonunda 450 dolar fiyatla satışa sunulacak.

  Microsoft Defender Tek Bir Kanaldan Koruma Sağlayacak

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et