R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yeni Game of Thrones Dizisi Geliyor: Başrol Oyuncuları Belli Oldu!

  Yeni "Game of Thrones" serisi "A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight", George R.R. Martin'in Dunk & Egg hikâyelerine dayanarak hazırlanıyor. Dizinin ana karakterlerini canlandıracak oyuncular açıklandı.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  07.04.2024 15:14 1756 2 dk okuma süresi
  Yeni Game of Thrones Dizisi Geliyor: Başrol Oyuncuları Belli Oldu!
  Son Düzenleme:

  Game of Thrones evreni genişlemeye devam ediyor. George R.R. Martin'in sevilen Dunk & Egg hikâyelerinden uyarlanan ve "A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight" ismini taşıyan yeni dizi, 2025'in sonlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peter Claffey ve Dexter Sol Ansell, dizide sırasıyla Ser Duncan Tall ve onun genç yaveri Egg karakterlerini canlandıracak. Bu yeni yapım, Westeros'un efsanevi geçmişine ve Targaryen ailesinin maceralarına odaklanacak.

  "A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight" Dizisine Genel Bakış

  George R.R. Martin tarafından yaratılan ve küresel bir fenomen haline gelen "Game of Thrones" dünyası, yeni bir diziyle genişlemeye devam ediyor. "A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight", Martin'in Dunk & Egg hikâyelerinden uyarlanarak, izleyicileri Westeros'un 90 yıl öncesine götürecek. Ekrana 2025'in sonlarında gelecek olan yapım, Westeros'un efsanevi şövalyelerinden Ser Duncan the Tall (Dunk) ve onun genç yaveri Egg'in, Targaryen ailesinin taht üzerindeki hak iddialarına odaklanan uzun ve zorlu maceralarını konu alacak.

  Peter Claffey ve Dexter Sol Ansell'ın başrollerini üstlendiği dizi, George R.R. Martin'in kılavuzluğunda şekilleniyor. Claffey, dizide kitaplardaki fiziki yapısına uygun bir şekilde Ser Duncan Tall karakterini, Ansell ise Aegon V Targaryen olarak bilinen ve daha çok Egg ismiyle anılan karakteri canlandıracak. Bu seçimler, özellikle Egg karakteri için, tanınmış bir ismin beklenmediği çocuk oyuncu cast seçimiyle uyumlu bir sürpriz olarak değerlendiriliyor.

  "A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight" dizisi ne zaman yayınlanacak? 

  2025'in sonlarına doğru izleyici ile buluşması planlanan "A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight", George R.R. Martin'in Dunk & Egg hikâyelerinden uyarlanan bir yapım olacak.

  Dizinin konusu nedir? 

  Dizi, Westeros'un 90 yıl öncesini merkeze alıyor ve Ser Duncan the Tall ile yaveri Egg'in maceralarını ele alıyor. Bu maceralar, Targaryen ailesinin taht üzerindeki iddialarını ve Westeros'un geçmiş düzenini detaylı bir şekilde anlatıyor.

  Dizide başrolleri kimler üstleniyor? 

  Peter Claffey, Ser Duncan Tall (Dunk) rolünde, Dexter Sol Ansell ise Egg karakterini canlandırıyor. Özellikle Egg karakteri için çocuk oyuncu Dexter Sol Ansell'ın seçilmesi, dizinin casting sürecindeki titizliğini gösteriyor.

  Dizinin Dunk & Egg hikâyeleriyle bağlantısı nedir? 

  George R.R. Martin'in Dunk & Egg hikâyeleri, diziye temel oluşturuyor. Hikâyeler, Ser Duncan the Tall ve Egg'in Westeros boyunca yaşadıkları maceraları, Targaryen ailesinin taht mücadelelerini ve karakterlerin kişisel gelişimlerini detaylı bir şekilde işliyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  2024 iPhone SE 4 Geliyor: İşte Muhtemel Fiyatı ve Özellikleri!

  Apple'ın 2024 iPhone SE 4 modeli geliyor! Yeni bütçe dostu iPhone, gelişmiş özellikler ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

  Yeni Skoda Superb Türkiye'de Satışa Çıkıyor: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Yeni Skoda Superb, Türkiye'de lansmana özel fiyatlarla satışa sunuldu. Gelişmiş teknolojiler, yüksek konfor ve çeşitli motor seçenekleriyle dikkat çekiyor.

  Samsung Galaxy Ring Geliyor: 9 Farklı Boyut Seçeneği Olacak!

  Samsung, ilk akıllı yüzüğü Galaxy Ring'i, 9 farklı boyut ve gelişmiş sağlık izleme özellikleriyle 10 Temmuz'daki Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtacak.

  Huawei'nin Yeni İşletim Sistemi HarmonyOS Next Geliyor: İşte Çıkış Tarihi!

  Huawei, Haziran'da HarmonyOS Next'i tanıtacak. Yeni işletim sistemi, Android'den tamamen bağımsız olup Hongmeng çekirdeğiyle destekleniyor.

  Yeni Game of Thrones Dizisi Geliyor: Başrol Oyuncuları Belli Oldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et