R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Hızlı ve Öfkeli Serisinin 10. Filminin Çekimlerinden Kötü Haber Geldi! Çıkış Tarihi Ertelenebilir!

  Hızlı ve Öfkeli serisi kısa bir aranın ardından 10.filme geri dönmeye hazırlanıyor. Ancak çekimlerine başlanan serinin 10.filminden kötü haber geldi.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 28.04.2022 22:44 258 1 dk okuma süresi
  Hızlı ve Öfkeli Serisinin 10. Filminin Çekimlerinden Kötü Haber Geldi! Çıkış Tarihi Ertelenebilir!
  Son Düzenleme:

  İlk filmden beri dünyayı kasıp kavuran ve efsaneleşen seri Fast and Furious(Hızlı ve Öfkeli), 10. Filmle beyaz perdeye geri dönüyor. Hatta kısa bir süre filmin çekimlerine başlanmış ve filmin adı da resmi olarak “Fast X” olarak açıklanmıştı. Serinin yeni filminin yönetmeni değişiyor. Hızlı ve Öfkeli serisinin 10.filminin yönetmeni Justin Lin, projeden ayrılacağı açıklamasında bulundu. Ayrılık açıklamasından sonra filmin yönetmen koltuğuna hangi ismin geçeceği ise belli değil. 

  Yeni yönetmen bulunana kadar çekimler durdu!

  Hızlı ve Öfkeli 10

  Yönetmen Justin Lin’in daha çekimlerin başlamasından sadece birkaç gün sonra ayrılmasıyla birlikte sette çekimler durduruldu. Yönetmen koltuğunun hangi yönetmene emanet edileceği ise henüz netlik kazanmadı. Bu gelişmeler sonrasında serinin 10.filminin vizyon tarihine erteleme gelmesi kaçınılmaz gibi görünüyor.

  Yönetmen Justin Lin yaptığı ayrılık açıklamasında Fast X yönetmen koltuğunda oturmaktan geri adım atma ve projeye yapımcı olarak devam etme konusunda Universal’ın desteğini aldığına dikkat çekti. Lin açıklamasında 10 yıldır 5 farklı filmde önemli başarılara imza atmanın gururunu yaşadığına vurgu yaparken, özellikle Asyalı bir göçmen ailesinden gelmesine rağmen Hollywood’un en önemli serilerinden birisinde pay sahibi olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Lin konuşmasının sonunda Fast ailesine minnettar olduğunu açıkladı.

  FAST filminin kadrosunda Brie Larson ve Jason Momoa gibi son dönemin yıldız isimleri de yer alıyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Motorola Razr 2022 ve X30 Pro'nun Yeni Lansman Tarihi Belli Oldu!

  Motorola'nın beklenmedik şekilde ertelenen cihaz tanıtım lansmanının yeni tarihi açıklandı. İşte Motorola'nın "Razr 2022" ve"X30 Pro" modelleri için tanıtım etkinliği tarihi ve özellikleri!

  iPhone 14’ün Çıkışını Dört Gözle Bekleyenleri Üzecek Haber

  Apple, Çin ile ABD arasındaki Tayvan krizi nedeniyle iPhone 14 çıkış tarihini ertelemek zorunda kalabilir. İşte son gelişmeler!

  Realme 9i 5G'nin Tasarımı ve Lansman Tarihi Açıklandı

  Realme 9i 5G modelinin çıkış tarihine dair resmi açıklama geldi. İşte Realme 9i 5G lansman tarihi, özellikleri ve fiyatı!

  Lucid Batma Noktasına Geldi! Tesla’nın Rakibi İken Hedeflerde Küçülmeye Gidiyor

  Piyasaya çıktığı ilk dönemde Tesla'nın en güçlü rakibi olarak gösterilen Lucid, 2022'de ciddi krizlerle boğuşuyor.

  Hızlı ve Öfkeli Serisinin 10. Filminin Çekimlerinden Kötü Haber Geldi! Çıkış Tarihi Ertelenebilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et