R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Hızlı ve Öfkeli Serisinin 10. Filminin Çekimlerinden Kötü Haber Geldi! Çıkış Tarihi Ertelenebilir!

  Hızlı ve Öfkeli serisi kısa bir aranın ardından 10.filme geri dönmeye hazırlanıyor. Ancak çekimlerine başlanan serinin 10.filminden kötü haber geldi.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  28.04.2022 22:44 975 1 dk okuma süresi
  Hızlı ve Öfkeli Serisinin 10. Filminin Çekimlerinden Kötü Haber Geldi! Çıkış Tarihi Ertelenebilir!
  Son Düzenleme:

  İlk filmden beri dünyayı kasıp kavuran ve efsaneleşen seri Fast and Furious(Hızlı ve Öfkeli), 10. Filmle beyaz perdeye geri dönüyor. Hatta kısa bir süre filmin çekimlerine başlanmış ve filmin adı da resmi olarak “Fast X” olarak açıklanmıştı. Serinin yeni filminin yönetmeni değişiyor. Hızlı ve Öfkeli serisinin 10.filminin yönetmeni Justin Lin, projeden ayrılacağı açıklamasında bulundu. Ayrılık açıklamasından sonra filmin yönetmen koltuğuna hangi ismin geçeceği ise belli değil. 

  Yeni yönetmen bulunana kadar çekimler durdu!

  Hızlı ve Öfkeli 10

  Yönetmen Justin Lin’in daha çekimlerin başlamasından sadece birkaç gün sonra ayrılmasıyla birlikte sette çekimler durduruldu. Yönetmen koltuğunun hangi yönetmene emanet edileceği ise henüz netlik kazanmadı. Bu gelişmeler sonrasında serinin 10.filminin vizyon tarihine erteleme gelmesi kaçınılmaz gibi görünüyor.

  Yönetmen Justin Lin yaptığı ayrılık açıklamasında Fast X yönetmen koltuğunda oturmaktan geri adım atma ve projeye yapımcı olarak devam etme konusunda Universal’ın desteğini aldığına dikkat çekti. Lin açıklamasında 10 yıldır 5 farklı filmde önemli başarılara imza atmanın gururunu yaşadığına vurgu yaparken, özellikle Asyalı bir göçmen ailesinden gelmesine rağmen Hollywood’un en önemli serilerinden birisinde pay sahibi olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Lin konuşmasının sonunda Fast ailesine minnettar olduğunu açıkladı.

  FAST filminin kadrosunda Brie Larson ve Jason Momoa gibi son dönemin yıldız isimleri de yer alıyor.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows 11’de Başlat Menüsü Değişiyor: Telefon Bildirimleri ve Pil Durumu Göstergesi Geliyor!

  Windows 11'in yeni özelliğiyle, Android telefon bildirimleri ve pil durumu doğrudan Başlat menüsünden görüntülenebilecek, kullanıcılar için büyük kolaylık sağlanacak.

  Snapchat’e Yapay Zeka Destekli Yeni Özellikler Geldi!

  Snapchat, yeni yapay zeka modeli GenAI ile AR deneyimlerini güçlendiriyor. Bitmoji arka planları, sohbet duvar kağıtları ve yapay zeka lensleri ile büyülüyor.

  Bugatti, Yeni Hibrit Süper Otomobili Tourbillon'u Tanıttı: İşte Tasarımı ve Özellikleri!

  Bugatti, 1800 beygir gücündeki yeni hibrit süper otomobili Tourbillon'u tanıttı. Bu araç, inanılmaz performans ve yenilikçi teknolojisiyle dikkat çekiyor.

  Yurt Dışı Çıkış Harcı 3.000 TL'ye Çıkabilir!

  TBMM'ye sunulacak yeni vergi paketiyle yurt dışı çıkış harcı 3.000 TL'ye çıkabilir. İşte harçta yapılacak bu büyük artışın detayları!

  Hızlı ve Öfkeli Serisinin 10. Filminin Çekimlerinden Kötü Haber Geldi! Çıkış Tarihi Ertelenebilir!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et