R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Disney Plus Türkiye’nin İlk Dizisi “Kaçış” İçin İlk Fotoğraflar Yayınlandı

  Dünyanın en büyük dijital yayın platformlarından Disney Plus, kısa bir süre önce 14 Haziran’da Türkiye’de hizmet vermeye başlayacağını açıklamıştı. Açıklamanın ardından platformun Türkiye’de çekeceği ilk dizi de belli olmuştu. Dizinin ilk fotoğrafları sonunda geldi.

  Yağız Özgün Kocabaş Yağız Özgün Kocabaş 21.04.2022 19:32 267 2 dk okuma süresi
  Disney Plus Türkiye’nin İlk Dizisi “Kaçış” İçin İlk Fotoğraflar Yayınlandı
  Son Düzenleme:

  Disney Plus’ın Türkiye’ye girişi çok uzun zamandır merakla bekleniyordu. Sonunda Disney Plus kısa bir süre önce Türkiye’de yayına ne zaman başlayacağını açıklamıştı. Açıklamada 14 Haziran’da Türkiye’de yayına başlayacağını açıklayan Disney Plus abonelik fiyatları da belli olmuştu. Disney Plus, zengin Disney içeriklerinin haricinde Türkiye pazarına özel pek çok yerli yapıma yer verecek ve projesini gerçekleştirecek. Bu yerli yapım projelerinden ilki de Kaçış isimli dizi olduğu açıklanmıştı.

  Disney Plus’un aksiyon ve dram türündeki bu yerli dizisi Kaçış, bir grup gazetecinin Ezidi köyüne yaptıkları yolculukları ve bu yolculuklarında terör örgütü eline düşüşleri konu edinecek.

  Çekimleri son sürat devam eden Disney Plus’un Kaçış dizisinden sonunda ilk görüntüler geldi. Yapılan paylaşımda çekimlerden ve setten 10 farklı fotoğrafa yer verildi. 

  Kaçış dizisi oyuncu kadrosu

  Kaçış dizisi ana karakteri gazeteci Mehmet’e, Engün Akyürek hayat verecek. Gruptaki bir başka gazeteci olan Zeynep’i ise İrem Helvacıoğlu canlandıracak. Dizide bu ikiliye Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi isimler eşlik edecek.

  Yapımcılığını O3 Medya ve Same Film’in üstlendiği dizinin hikâyesi Engin Akyürek’e aittir.  Dizinin senaristi ise Ali Doğançay’dır. Dizinin yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın yapıyor.

  Disney Plus’un Kaçış Dizisinin İlk Fotoğrafları

  Kaçış dizisinde, savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin hikayesi konu edinilecek. Bir araya gelen bu gazetecilerin Ezidi köyünde araştırma yapmak üzere çıktıkları yolculuklarında yaşadıkları olaylar anlatılacak. Bir grup gazetecinin yolculuklarında terör örgütüne esir düşmeleri ve sonrasında hem kişisel hem de topluluk olarak yaşadıkları değişimlerine dikkat çekecek.

  İşte Disney Plus'un yayınladığı ilk yerli dizi Kaçış'tan fotoğraflar;

  Kaçış
  Kaçış

  Sahnelerin görsel ve sanatsal çalışması oldukça başarılı görünüyor.

  Kaçış
  Kaçış
  Kaçış
  Kaçış
  Kaçış
  Kaçış
  Kaçış
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Honor of Kings Kapalı Beta İçin Türkiye Erişimi Açıldı!

  Türkiye'deki Honor of Kings oyuncuları, şirketin yeni "Honor of Kings Kapalı Beta" testlerine katılmaya başladı. Erişime açılan Beta testlerine dair ilk detaylarda ortaya çıktı.

  Karsan, Türkiye'deki İlk Elektrikli Otobüs Teslimatını Antalya'da Gerçekleştirdi

  Karsan tarafından geliştirilen Karsan E-Atak, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne 2 adet olarak teslim edildi. Böylelikle Türkiye'de bir ilk gerçekleşmiş oldu.

  Getir Büyümeye Devam Ediyor: İlk Fiziksel Marketini Açtı!

  Dünya genelinde 8 ülkede hizmet veren Getir, depolarını fiziksel süpermarkete dönüştürme kararı aldı.

  Elif 1092

  Ağustos 2022’nin İlk İki Haftasında Game Pass’e Gelecek Oyunlar!

  Ağustos ayının ilk yarısı bitmeden Xbox Game Pass sisteminde yer alacak ve kaldırılacak oyunlar belli oldu. İşte o oyunlar!

  Disney Plus Türkiye’nin İlk Dizisi “Kaçış” İçin İlk Fotoğraflar Yayınlandı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et