R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft Teams ChatGPT ile Kullanılacak!

  Microsoft Teams ChatGPT ile kullanıcılara daha iyi hizmet sunmayı hedefliyor. Bunun için yeni bir özellik resmî olarak duyurulmuş oldu.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  05.02.2023 13:49 2951 2 dk okuma süresi
  Microsoft Teams ChatGPT ile Kullanılacak!
  Son Düzenleme:

  OpenAI, yapay zeka alanında kendini geliştiren bir şirket. Amacı, yapay zekanın daha iyi performans sağlamasına olanak tanımak. Henüz gelişen bir teknoloji olan yapay zeka, halen büyük bir yol katetmesi gerekiyor. Bu teknoloji, şu anki haliyle gerçek bir insan gibi tepki veriyor. Yine de daha da iyileştirilmesi gerektiğinin açıklanması lazım. Çünkü henüz bilinci olan bir varlık değil.

  Microsoft, OpenAI’ın başarılı projeleri sebebiyle kendisine destek sağlıyor. Yakın zamanda OpenAI’ye 10 milyar dolarlık destek vermişti. Verdiği bu destekle beraber şirkete ortak olan Microsoft, yeni bir adım daha attı. Bu adıma göre Microsoft Teams uygulamasında OpenAI desteği bulunacak. Bu durum, yazılımın daha gelişmiş olmasını sağlayacak.

  Microsoft Teams ChatGPT desteğine sahip olacak

  Microsoft Teams, ekip sohbetleri yapmayı sağlayan bir yazılım. Çalışanlar için verimli araçlar sunan uygulama, not tutma özelliğini de barındırıyor. Dosya paylaşma olanağına da imkan tanıyan yazılım, bu gibi birçok özelliğe yer veriyor. Uygulama, bu özelliklere ek olarak ChatGPT desteğine de kavuşacak. ChatGPT, toplantıda otomatik notlar alıp bazı tavsiyeler sunacak. Bu durum, çalışanların daha iyi kararlar almasını sağlayacak. ChatGPT’nin bir diğer görevi ise toplantı şablonları oluşturması olacak.

  Microsoft Teams ChatGPT özelliğini kullanmak için abonelik satın almak gerekiyor. Teams Premium aboneliğinin aylık fiyatı 7 dolar. Bu fiyatın geçici olduğunu duyuralım. Ücretin gelecekte 10 dolar olacağı belirtilen bir diğer bilgi.

  Teams Premium özellikleri

  Kullanıcılar, Teams Premium ile birçok özelliğe kavuşuyor. Bunlardan birisi daha fazla kişiselleştirme. Daha çok kişiselleştirme ile beraber uygulama, daha da özelleştirilebilir. Bir diğer özellik yapay zekanın gücünden yararlanma. Yazılım ile beraber yapay zeka araçlarından da faydalanılabiliyor. Bununla beraber Teams kullanıcıları, daha iyi korumalara sahip oluyor. Özetle Teams Premium, verimliliği yükseltmek adına geliştirilen bir paket.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Vivo S17 Serisi 16 GB Ram ile Geliyor! İşte İlk Bilgiler

  Vivo S17 serisi hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı. Son raporlar, Vivo'nun üç yeni akıllı telefon modeli olan S17, S17 Pro ve S17e'yi 2023'ün üçüncü çeyreğinde piyasaya sürmeye hazırlandığını gösteriyor.

  Samsung, Üç Kez Katlanabilen Telefon İle Pazarı Sallamaya Hazırlanıyor!

  Katlanabilir telefon pazarının öncüsü Samsung, sürpriz bir model ile karşımıza çıkıyor. Şirketin üç kez katlanabilen bir telefon üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

  Yapay Zeka ChatGPT, İnternette Gezinerek Güncel Bilgilere Ulaşacak

  ChatGPT eklenen eklentiler sayesinde artık belirli durumlarda internette gezinerek anlık güncel verilere erişebilecek. İşte detaylar...

  OpenAI ChatGPT Sohbet Geçmişleri Sızıntısı Resmi Olarak Doğrulandı

  Sam Altman, OpenAI CEO'su, bir süre önce ChatGPT kullanıcılarının sohbet geçmişlerinin sızdığını doğruladı. Geliştirilen yapay zeka sohbet aracının gizlilik konusundaki aksaklık, eleştirilerin artmasına neden oldu.

  Microsoft Teams ChatGPT ile Kullanılacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et