R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Microsoft Teams ChatGPT ile Kullanılacak!

  Microsoft Teams ChatGPT ile kullanıcılara daha iyi hizmet sunmayı hedefliyor. Bunun için yeni bir özellik resmî olarak duyurulmuş oldu.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  05.02.2023 13:49 3441 2 dk okuma süresi
  Microsoft Teams ChatGPT ile Kullanılacak!
  Son Düzenleme:

  OpenAI, yapay zeka alanında kendini geliştiren bir şirket. Amacı, yapay zekanın daha iyi performans sağlamasına olanak tanımak. Henüz gelişen bir teknoloji olan yapay zeka, halen büyük bir yol katetmesi gerekiyor. Bu teknoloji, şu anki haliyle gerçek bir insan gibi tepki veriyor. Yine de daha da iyileştirilmesi gerektiğinin açıklanması lazım. Çünkü henüz bilinci olan bir varlık değil.

  Microsoft, OpenAI’ın başarılı projeleri sebebiyle kendisine destek sağlıyor. Yakın zamanda OpenAI’ye 10 milyar dolarlık destek vermişti. Verdiği bu destekle beraber şirkete ortak olan Microsoft, yeni bir adım daha attı. Bu adıma göre Microsoft Teams uygulamasında OpenAI desteği bulunacak. Bu durum, yazılımın daha gelişmiş olmasını sağlayacak.

  Microsoft Teams ChatGPT desteğine sahip olacak

  Microsoft Teams, ekip sohbetleri yapmayı sağlayan bir yazılım. Çalışanlar için verimli araçlar sunan uygulama, not tutma özelliğini de barındırıyor. Dosya paylaşma olanağına da imkan tanıyan yazılım, bu gibi birçok özelliğe yer veriyor. Uygulama, bu özelliklere ek olarak ChatGPT desteğine de kavuşacak. ChatGPT, toplantıda otomatik notlar alıp bazı tavsiyeler sunacak. Bu durum, çalışanların daha iyi kararlar almasını sağlayacak. ChatGPT’nin bir diğer görevi ise toplantı şablonları oluşturması olacak.

  Microsoft Teams ChatGPT özelliğini kullanmak için abonelik satın almak gerekiyor. Teams Premium aboneliğinin aylık fiyatı 7 dolar. Bu fiyatın geçici olduğunu duyuralım. Ücretin gelecekte 10 dolar olacağı belirtilen bir diğer bilgi.

  Teams Premium özellikleri

  Kullanıcılar, Teams Premium ile birçok özelliğe kavuşuyor. Bunlardan birisi daha fazla kişiselleştirme. Daha çok kişiselleştirme ile beraber uygulama, daha da özelleştirilebilir. Bir diğer özellik yapay zekanın gücünden yararlanma. Yazılım ile beraber yapay zeka araçlarından da faydalanılabiliyor. Bununla beraber Teams kullanıcıları, daha iyi korumalara sahip oluyor. Özetle Teams Premium, verimliliği yükseltmek adına geliştirilen bir paket.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Meta'dan Yenilikçi Adım: Threads API'si Geliştiricilere Açılıyor

  Meta'nın Threads API'si, geliştiricilere açılıyor. Haziran'a kadar geniş kullanım, test sürecinde Sprinklr, Hootsuite gibi liderler yer alıyor.

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Google'ın Oturum Açma Sayfası Yenileniyor: Kullanıcı Dostu Bir Tasarıma Kavuşuyor!

  Google, her türlü cihaz için optimize edilmiş, kullanıcı dostu yeni oturum açma sayfasını sunuyor. Estetik ve işlevsellik bir arada.

  Microsoft’dan Dev Adım: Windows 11'de WiFi 7 Desteğini Test Ediyor!

  Windows 11, WiFi 7 desteğiyle internet deneyimini yüksek hız, düşük gecikme ve üstün güvenlikle yeniden tanımlıyor.

  Microsoft Teams ChatGPT ile Kullanılacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et