R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Bing ChatGPT Desteğine Kavuşuyor!

  Microsoft’un arama motoru Bing ChatGPT ile entegre hale geliyor. Daha önce bununla ilgili resmî bir açıklama yapılmıştı.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  05.02.2023 13:26 3277 1 dk okuma süresi
  Bing ChatGPT Desteğine Kavuşuyor!
  Son Düzenleme:

  Microsoft, OpenAI’ye en büyük yatırımı yapan firmalardan birisi. Yakın zamanda şirkete 10 milyar dolarlık yatırım ayırdı. Bu yatırımın yanı sıra Microsoft, daha öncesinde de OpenAI ile ortaklık gerçekleştirmişti. Örneğin GitHub Copilot projesi, OpenAI destekli bir yazılım. Bu yazılım ile geliştiriciler, daha hızlı kod yazıyor. Microsoft Teams Premium ise yapay zekaya sahip bir uygulama. Azure’de de kullanılan OpenAI, şimdi de Bing’de yer alacak.

  Bing ChatGPT ile kullanılacak

  Microsoft’un arama motoru Bing için aslında daha öncesinde böyle bir haber ortaya çıkmıştı. Yani Bing’in OpenAI ile güçlendirileceği açıklanmıştı. Entegre çalışmaları ile ilgili bazı testler göründü. Bu testlerde Bing için yeni bir sekme yer alıyor. Sohbet sekmesi olarak yer alan bu bölümde yazı yazma alanı mevcut. Kullanıcılar, 1.000 karaktere kadar soru sorabiliyor. Ardından yanıt alabiliyor. Bu özellik, oldukça hızlı bir sistem olarak karşımıza çıkıyor.

  Bing’e entegre edilecek olan OpenAI ile arama motorunun daha güçlü olması hedefleniyor. Yeni özelliğin resmî olarak Mart’ta yayınlanacağı bilinmekte. Paylaşılan tweet ile birlikte çalışmaların sürdüğü keşfedilmiş oldu. Bu durum, gelecekte Google’ın düşüş yaşamasına neden olabilir. Google’ın yapması gerektiği şey kısa süre içerisinde aksiyon alıp daha hızlı bir gelişme kaydetmesi.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Godmode GPT ile ChatGPT-4o'nun Sınırları Aşıldı!

  OpenAI, Godmode GPT ile ChatGPT-4o'nun sınırlarını aşan bir jailbreak sürümünün yayımlandığını duyurdu. Bu, modellerin tam potansiyelini açığa çıkarıyor.

  ChatGPT'nin Veri Analizindeki Yeni Başarıları ve Yetenekleri

  OpenAI, ChatGPT'nin veri analizine ilişkin önemli iyileştirmeler duyurdu. Bu güncellemelerle birlikte yapay zeka, elektronik tablo ve grafik yorumlama yeteneklerini geliştirmiş olup, bulut tabanlı dosyalarla entegrasyon sağlayarak kullanıcıların veri anal

  ChatGPT Google Drive ve Microsoft OneDrive Entegrasyonu Başlatıyor

  OpenAI, bugün ChatGPT'nin veri analiz yeteneklerine yönelik geliştirmeler sunduğunu ve dosya yükleme, etkileşimli tablolar ve özelleştirilebilir grafikler gibi yeni özelliklerin tanıtıldığını duyurdu.

  ChatGPT'nin Mac Uygulaması Geldi: İşte Özellikleri!

  OpenAI, GPT-4o modelini ve Mac için yeni ChatGPT uygulamasını tanıttı. Yenilenen arayüz ve artırılmış etkileşim imkanlarıyla kullanıcı deneyimi iyileştiriliyor.

  Bing ChatGPT Desteğine Kavuşuyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et