R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Bing ChatGPT Desteğine Kavuşuyor!

  Microsoft’un arama motoru Bing ChatGPT ile entegre hale geliyor. Daha önce bununla ilgili resmî bir açıklama yapılmıştı.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  05.02.2023 13:26 3240 1 dk okuma süresi
  Bing ChatGPT Desteğine Kavuşuyor!
  Son Düzenleme:

  Microsoft, OpenAI’ye en büyük yatırımı yapan firmalardan birisi. Yakın zamanda şirkete 10 milyar dolarlık yatırım ayırdı. Bu yatırımın yanı sıra Microsoft, daha öncesinde de OpenAI ile ortaklık gerçekleştirmişti. Örneğin GitHub Copilot projesi, OpenAI destekli bir yazılım. Bu yazılım ile geliştiriciler, daha hızlı kod yazıyor. Microsoft Teams Premium ise yapay zekaya sahip bir uygulama. Azure’de de kullanılan OpenAI, şimdi de Bing’de yer alacak.

  Bing ChatGPT ile kullanılacak

  Microsoft’un arama motoru Bing için aslında daha öncesinde böyle bir haber ortaya çıkmıştı. Yani Bing’in OpenAI ile güçlendirileceği açıklanmıştı. Entegre çalışmaları ile ilgili bazı testler göründü. Bu testlerde Bing için yeni bir sekme yer alıyor. Sohbet sekmesi olarak yer alan bu bölümde yazı yazma alanı mevcut. Kullanıcılar, 1.000 karaktere kadar soru sorabiliyor. Ardından yanıt alabiliyor. Bu özellik, oldukça hızlı bir sistem olarak karşımıza çıkıyor.

  Bing’e entegre edilecek olan OpenAI ile arama motorunun daha güçlü olması hedefleniyor. Yeni özelliğin resmî olarak Mart’ta yayınlanacağı bilinmekte. Paylaşılan tweet ile birlikte çalışmaların sürdüğü keşfedilmiş oldu. Bu durum, gelecekte Google’ın düşüş yaşamasına neden olabilir. Google’ın yapması gerektiği şey kısa süre içerisinde aksiyon alıp daha hızlı bir gelişme kaydetmesi.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  ChatGPT’nin Gizliliği İhlal Ettiği Tespit Edildi: İşte Detaylar!

  İtalya'nın veri koruma otoritesi, ChatGPT'nin AB gizlilik kurallarını ihlal ettiğini açıkladı; OpenAI'a savunma için 30 gün süre tanındı.

  Volkswagen, Yapay Zekaya Geçiyor: ChatGPT’yi Araçlarına Entegre Ediyor!

  Volkswagen, ChatGPT entegrasyonu ile araçlarında devrim yaratıyor. Daha sezgisel ve etkileşimli bir sürüş deneyimi için bu yenilik, önemli adımlardan biri.

  ChatGPT'ye Yeni Özellik: Sesli Asistan Geliyor!

  Google Asistan'ın Bard destekli sürümünün ardından şimdi de ChatGPT'nin sesli komut özelliği dikkatleri üzerine çekiyor.

  ChatGPT’nin Kullanım Alanı Genişliyor: Şimdi de Sunum Araçlarına Girdi!

  Cheerdots2 sunum aracı ile ChatGPT entegrasyonu, çok fonksiyonlu tasarımı ve ekonomik fiyatlarıyla sunum teknolojisinde yeni bir dönem başlatıyor.

  Bing ChatGPT Desteğine Kavuşuyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et