R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  ChatGPT WordPress Eklentisi Çıktı!

  ChatGPT WordPress eklentisi yayınlandı. Paralı olan bu eklenti, büyük bir indirime girerek WordPress site sahibi olanlara sunuluyor.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  26.02.2023 12:06 3318 2 dk okuma süresi
  ChatGPT WordPress Eklentisi Çıktı!
  Son Düzenleme:

  ChatGPT, Aralık ayından bu yana gönüllerde taht kurmuş bir yazılım. Yapay zekasıyla adından söz ettiren bot, pek çok insana yardımcı olmaya çalışıyor. Botun amacı, kullanıcılardan aldığı soruyu cevaplamak. Yapay zekası sebebiyle profesyonel yanıtlar veren bot, insanların ilgisini çekmeyi başardı. Ayrıca ChatGPT’nin rekor kıran bir uygulama olduğunu da belirtelim. Yazılım, en kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşan bir uygulama.

  ChatGPT, bir süre sonra pek çok 3. parti yazılımda da yer aldı. Bu yazılımlardan birisi de WordPress için geliştirilen bir eklenti. Bu eklenti, sunduğu olanaklar sayesinde WordPress’i daha iyi hale getiriyor.

  ChatGPT WordPress uzantısı yayınlandı

  ChatGPT eklentisinin amacı, siteden daha iyi yararlanmak. Yapay zeka desteğine yer veren eklenti, birçok özelliğe sahip. Bunlardan birisi soru sorma özelliği. Sitede ChatGPT’ye bağlanıldığında kendisine soru sorulabiliyor. İsteğe bağlı olarak bu özellik, kısıtlanabiliyor. Örneğin yalnızca üyelerin özelliğe erişmesine izin verilebilmekte. Şunu belirtelim ki botu kullanmak için OpenAI hesabının olması gerekir.

  Karşımıza çıkan bir diğer özellik içerik oluşturma özelliği. İçerik oluştururken bot, yazara bazı destekler sağlıyor. Bu da yazının daha kaliteli olmasına imkan tanıyan bir eylem. İçerik oluştururken sunulan öneriler sayesinde yazının verimliliği yükseltilebilmekte. Bu da daha başarılı bir blog sitesi anlamına gelir.

  ChatGPT WordPress eklentisi ile beraber önemli sayılabilecek bir diğer özellikten bahsedelim. Bot, size site geliştirme ve yönetme anlamında da destek sağlamakta. Buna ek olarak alacağınız eklentiyle beraber ekip de eklenti hakkında destek sunuyor.

  Müşteriler, ömür boyu lisans alarak lisans anahtarına sahip olmakta. Yani tek seferlik satın alma ile kullanmaya başlamakta. Ardından ürünü indirebilmekte. Ürünün satın alınmasıyla beraber müşteri hizmetleri de ücretsiz olarak yardımcı oluyor. 299 dolarlık fiyat etiketine sahip yazılım, 59 dolara düştü. Kampanya, Mart ayına kadar geçerli.

  ChatGPT Wordpress eklentisi için gereksinimler

  ChatGPT eklentisi için WordPress yazılımı gerekir. Yani eklenti, WordPress ile birlikte çalışır. Ayrıca OpenAI hesabı da zorunlu. OpenAI hesabı olmadan ChatGPT kullanmak mümkün olmaz. Alınan lisans 30 gün içerisinde kullanılmalı. Aksi takdirde iptal edilir.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi Watch 2 Geliyor: Detayları Ortaya Çıktı!

  Xiaomi'nin yeni akıllı saati Watch 2, üstün özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. AMOLED ekran, 65 saat pil ömrü ve daha fazlasını sunuyor.

  ChatGPT’nin Gizliliği İhlal Ettiği Tespit Edildi: İşte Detaylar!

  İtalya'nın veri koruma otoritesi, ChatGPT'nin AB gizlilik kurallarını ihlal ettiğini açıkladı; OpenAI'a savunma için 30 gün süre tanındı.

  OnePlus Watch 2 Geliyor: Lansman Tarihi Ortaya Çıktı!

  OnePlus Watch 2'nin lansman tarihi ve özellikleri açıklandı. Akıllı saat, MWC etkinliğinde tanıtılacak.

  Galaxy S24 ile Tanıtılan Galaxy AI Detayları Ortaya Çıktı!

  Samsung hem yeni Galaxy S24 serisini hem de Galaxy AI teknolojisini tanıttı. Bu yapay zeka özellikleri, Google'ın gelişmiş teknolojisiyle destekleniyor.

  ChatGPT WordPress Eklentisi Çıktı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et