R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Netflix İndirimli Abonelik Sistemini Test Ediyor!

  Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı olan ve son dönemde yaptığı abonelik zamlarıyla eleştirilerin hedefi haline gelen Netflix, bu kez 30'dan fazla ülkede abonelik fiyatlarını düşürdü. Ancak Türkiye, indirimin geçerli olmadığı ülkeler arasında yer alıyor.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  23.02.2023 23:30 2264 2 dk okuma süresi
  Netflix İndirimli Abonelik Sistemini Test Ediyor!
  Son Düzenleme:

  Netflix, son dönemde yaptığı ardı ardına gelen abonelik zamlarıyla eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Bu nedenle birçok kişi aboneliklerini sonlandırmıştı. Ancak bugün ortaya çıkan bir habere göre Netflix, 30'dan fazla ülkede abonelik fiyatlarında indirim yaptı. Peki, Türkiye de bu indirimler kapsamında mı yer aldı? İşte detaylar.

  Netflix, Türkiye'de abonelik fiyatlarında indirim yapmadı

  Netflix, son yıllarda yaptığı zamlar nedeniyle abone kaybı yaşamıştı. Firma, abone kayıplarını önlemek için yeni özellikler sunmaya ek olarak bir abonenin sadece ev halkı dışında kullanmasını engelleyecek bir uygulama üzerinde de çalışıyordu. Hatta bazı ülkelerde bu uygulama uygulanmaya bile başlamıştı. Ancak Netflix, hala abonelik üyeleri için zam yapmaya devam ederken abone kaybına da devam ediyordu. Bu nedenle 30'dan fazla ülkede abonelik fiyatlarında indirim yapmaya karar verdi. 

  Netflix, son yıllarda yaptığı zamlar nedeniyle birçok kullanıcısını kaybetmişti. Abone kaybını önlemek için yeni özellikler sunan ve kullanıcıların sadece ev halkı dışında kullanmasını engelleyen bir uygulama geliştiren firma, bu kez abonelik fiyatlarında indirim yapma kararı aldı. Şirket, indirimi yaptığı ülkeler arasında hangi ülkelerin olduğuna dair bir liste paylaşmasa da Yemen, Ürdün, Libya, İran, Hırvatistan, Slovenya, Bulgaristan, Nikaragua, Ekvador, Venezuela, Malezya, Endonezya ve Tayland'ın bu ülkeler arasında olduğu biliniyor.

  Ancak maalesef Türkiye, indirimin geçerli olmadığı ülkeler arasında yer alıyor. Netflix Türkiye abonelik fiyatları halen 63,99 TL'den başlayıp 130,99 TL'ye kadar çıkıyor.

  Netflix İndirimli Abonelik Fırsatı Sunulacak Ülkeler

  Netflix'in abonelik fiyatlarını düşürmesi, kullanıcıların tepkisini çekmiş ve birçok kişi aboneliklerini sonlandırmıştı. Bu indirimin ardından ise Türkiye'deki kullanıcılar, neden indirimden yararlanamadıklarını sorgulamaya başladı.

  • Yemen
  • Ürdün
  • Libya
  • İran
  • Hırvatistan
  • Slovenya
  • Bulgaristan
  • Nikaragua
  • Ekvador
  • Venezuela
  • Malezya
  • Endonezya
  • Tayland
  • Filipinler

  Netflix Türkiye abonelik fiyatları ne kadar?

  Netflix'in Türkiye'deki abonelik fiyatları, diğer ülkelerle kıyaslandığında oldukça yüksek seviyelerde bulunuyor. Bu nedenle Türkiye'deki kullanıcıların, indirimden yararlanamamaları hayal kırıklığı yaratmış durumda.

  • Temel Plan Aylık: 63,99 TL
  • Standart Plan Aylık: 97,99 TL
  • Özel Plan Aylık: 130,99 TL

  Peki siz ne düşünüyorsunuz? Netflix, Türkiye'deki abonelik fiyatlarında da indirim yapmalı mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

  Sık Sorulan Sorular

  Netflix, abonelik fiyatlarına zam yaptı. Temel Plan için aylık 63,99 TL, Standart Plan için aylık 97,99 TL, Özel Plan içinse aylık 130,99 TL ödenmesi gerekiyor.

  Tek Netflix hesabında en fazla 5 farklı profil oluşturabilirsiniz.

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Spotify, Sadece Sesli Kitaplar İçin Yeni Bir Abonelik Başlatıyor: İşte Detaylar!

  Spotify, sesli kitap aboneliğini hizmete sundu. Abonelik, kullanıcılara aylık 10 dolar karşılığında 15 saat sesli kitap dinleme imkanı sağlıyor.

  Microsoft’dan Dev Adım: Windows 11'de WiFi 7 Desteğini Test Ediyor!

  Windows 11, WiFi 7 desteğiyle internet deneyimini yüksek hız, düşük gecikme ve üstün güvenlikle yeniden tanımlıyor.

  Google Chrome, Yapay Zeka Destekli Yazma Asistanını Test Ediyor!

  Google, Chrome'da 'Yazmama Yardım Et' adı verilen yenilikçi bir yapay zeka destekli özelliği deniyor. Bu özellik, metin oluşturmaya yardımcı olmayı amaçlıyor.

  Twitch Abonelik Ücretlerine Zam Geldi: İşte Güncel Fiyatlar!

  Twitch abonelik ücretleri arttı! Avustralya, Kanada, UK ve Türkiye'de yeni fiyatlar 28 Mart'ta geçerli olacak.

  Netflix İndirimli Abonelik Sistemini Test Ediyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et