R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Reklam Gelirleri Üyelere Dağıtılacak!

  Twitter reklam gelirleri ile ilgili önemli bir karar aldı. Bu karara göre reklam gelirleri, kullanıcılar arasında pay edilecek.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  05.02.2023 13:26 1968 1 dk okuma süresi
  Twitter Reklam Gelirleri Üyelere Dağıtılacak!
  Son Düzenleme:

  Twitter, Elon Musk’ın eline geçtikten sonra birçok olay ile karşılaştı. Bunlardan birisi reklam verenler arasından bazılarının reklamlarını çekmesiydi. Bunun yanı sıra bazı kullanıcılar da platformu bırakmıştı. Bunun Elon Musk’ın aldığı bazı kararlarda büyük bir etkisi bulunuyor. Şimdi sosyal ağı düzeltmek isteyen Musk, aldığı bazı kararlar ile platformun potansiyelini yükseltmeye çalışmakta. Bu kararlardan birisi de reklam gelirlerinin kullanıcılarla paylaşılacak olması.

  Twitter reklam gelirleri kullanıcılara pay edilecek

  Elon Musk, yaptığı açıklamada Twitter kullanıcılarının gelir elde etmesini sağlayacak bir özelliğe değindi. Bu özelliğe göre kullanıcılar, Twitter reklamlarına ortak olup para kazanacak. Yani reklamlardan elde edilen gelir kullanıcılar arasında bölünecek.

  Tabii bunun için bazı şartlar da açıklandı. Reklam gelirlerine ortak olmak için Twitter Blue üyeliğine sahip olmak gerekiyor. Ayrıca doğrulanmış üye olunması gerekiyor. Bu 2 şart karşılandığı takdirde reklamlardan para kazanılabiliyor. Bunun dışında ek şart açıklaması yapılmadı. Bu özellik, aynı hisse senedi almaya benziyor. Şirkete ortak olan bir kişi, şirketin kârının bir kısmını alıyor.

  Twitter reklam gelirleri ile ilgili yapılan bir diğer açıklama bu özelliğin bir alanda geçerli olacağı. Bu alan, yanıtlar arasında gösterilen reklamlar olarak duyuruldu. Yani kullanıcılar, yanıtlar arasında yer alan reklamlardan elde edilen gelirden pay alacak. Elon Musk’ın bu girişimi ile beraber platformun potansiyelinin yükselmesi hedefleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Instagram'da Reklam Dönemi Başlıyor: Geçilemeyen Reklamlar Geliyor!

  Instagram, 'Ad Break' adlı yeni özelliğiyle 3-5 saniyelik geçilemeyen reklamları test ediyor. Kullanıcılar, akışlarında bu reklamları izlemek zorunda kalacak

  YouTube Reklam Engelleyicileri Kullananlar Artık Videoları İzleyemeyecek!

  YouTube, reklam engelleyici kullanan kullanıcıları engellemeye başladı. Artık reklam engelleyici ile videolar izlenemeyecek, kullanıcılar içeriğe erişemeyecek.

  Twitter'da (X) Beğeniler Gizlenebilecek: İşte Detaylar!

  Elon Musk, X platformunda (Twitter) herkese açık beğenilerin gizleneceğini duyurdu. Bu değişiklik, kullanıcıların özgürce etkileşimde bulunmasını hedefliyor.

  Twitter Resmen ‘X.com’ Oldu!

  Twitter artık resmen X.com olarak değiştirildi. Elon Musk'ın açıklamasıyla tüm çekirdek sistemler, X.com alan adı altında birleşti ve yeni özellikler eklendi.

  Twitter Reklam Gelirleri Üyelere Dağıtılacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et