R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Twitter Reklam Gelirleri Üyelere Dağıtılacak!

  Twitter reklam gelirleri ile ilgili önemli bir karar aldı. Bu karara göre reklam gelirleri, kullanıcılar arasında pay edilecek.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  05.02.2023 13:26 1752 1 dk okuma süresi
  Twitter Reklam Gelirleri Üyelere Dağıtılacak!
  Son Düzenleme:

  Twitter, Elon Musk’ın eline geçtikten sonra birçok olay ile karşılaştı. Bunlardan birisi reklam verenler arasından bazılarının reklamlarını çekmesiydi. Bunun yanı sıra bazı kullanıcılar da platformu bırakmıştı. Bunun Elon Musk’ın aldığı bazı kararlarda büyük bir etkisi bulunuyor. Şimdi sosyal ağı düzeltmek isteyen Musk, aldığı bazı kararlar ile platformun potansiyelini yükseltmeye çalışmakta. Bu kararlardan birisi de reklam gelirlerinin kullanıcılarla paylaşılacak olması.

  Twitter reklam gelirleri kullanıcılara pay edilecek

  Elon Musk, yaptığı açıklamada Twitter kullanıcılarının gelir elde etmesini sağlayacak bir özelliğe değindi. Bu özelliğe göre kullanıcılar, Twitter reklamlarına ortak olup para kazanacak. Yani reklamlardan elde edilen gelir kullanıcılar arasında bölünecek.

  Tabii bunun için bazı şartlar da açıklandı. Reklam gelirlerine ortak olmak için Twitter Blue üyeliğine sahip olmak gerekiyor. Ayrıca doğrulanmış üye olunması gerekiyor. Bu 2 şart karşılandığı takdirde reklamlardan para kazanılabiliyor. Bunun dışında ek şart açıklaması yapılmadı. Bu özellik, aynı hisse senedi almaya benziyor. Şirkete ortak olan bir kişi, şirketin kârının bir kısmını alıyor.

  Twitter reklam gelirleri ile ilgili yapılan bir diğer açıklama bu özelliğin bir alanda geçerli olacağı. Bu alan, yanıtlar arasında gösterilen reklamlar olarak duyuruldu. Yani kullanıcılar, yanıtlar arasında yer alan reklamlardan elde edilen gelirden pay alacak. Elon Musk’ın bu girişimi ile beraber platformun potansiyelinin yükselmesi hedefleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Elon Musk Açıklıyor: Twitter'ın Değeri Neden Düştü?

  Elon Musk, geçtiğimiz yıl 44 milyar dolara satın aldığı Twitter'ın değerinin yarı yarıya düşmesine dikkat çekti.

  Instagram Arama Sonuçlarında Reklam Gösterimi Başlıyor

  Instagram arama sonuçlarında kullanıcılara reklam göstermeye hazırlanıyor. Geçen hafta ücretli abonelik sistemini duyuran Instagram şimdi de bildirimlerde ve arama sonuçlarında reklam gösterecek. İşte detaylar.

  Netflix'in Reklam Destekli Abone Sayısı 1 Milyonu Aştı: İşte Detaylar

  Blomberg'in yayınladığı habere göre Netflix'in reklamlı abonelik paketi giderek daha da yaygınlaşıyor. İşte detaylar.

  Twitter Blue Türkiye Fiyatı Açıklandı: Dudak Uçuklatıyor!

  Elon Musk'ın Twitter'ı satın almasıyla birlikte çıkan Twitter Blue'nin Türkiye fiyatları belli oldu.

  Twitter Reklam Gelirleri Üyelere Dağıtılacak!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et