R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  The Witcher: Blood Origin Dizisi Kullanıcılar Tarafından Beğenilmedi!

  The Witcher: Blood Origin dizisi tutmamış gibi görünüyor. Çünkü seyirciler, diziye çok düşük puanlar vermiş durumda. Peki sorun ne?

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  29.12.2022 14:59 2864 2 dk okuma süresi
  The Witcher: Blood Origin Dizisi Kullanıcılar Tarafından Beğenilmedi!
  Son Düzenleme:

  Netflix, The Witcher hikayesini daha da detaylandırmak için yakın zamanda karar aldı. Bu karara göre yeni bir seri çekilecekti. Blood Origin olarak adlandırılan bu serinin ilk bölümü yakın zamanda yayınlandı. Dizinin yayınlanmasıyla beraber ortaya çıkan değerlendirmeler büyük şaşkınlık oluşturdu.

  The Witcher: Blood Origin düşük puanlar aldı

  Dijital içerik platformu Netflix, yakın zamanda yeni bir diziyi izleyicilere sundu. The Witcher: Blood Origin olarak yer alan dizi, 4 bölümden oluşuyor. Dizi, yayınlanması ile beraber eleştirilerin odağı haline geldi. Rotten Tomatoes adlı sitede eleştirmenlerin %33’ü diziyi beğenmiş görünüyor. İzleyicilerin ise %11’inin diziyi beğenmesi dikkat çekiyor. Yani dizi, genel olarak düşük bir beğenme oranına sahip.

  Şimdiye kadar 27 eleştirmen puanı alan dizi, 4.148 kullanıcı tarafından oylandı. The Witcher: Blood Origin serisinin beğenilmemesinin pek çok sebebi var. Bunlardan birisi dizinin, atmosferi güzel bir şekilde yansıtmaması olarak açıklanıyor. Bir diğer eleştirilen nokta ise dizinin oyuncularının yetersiz kalması. Bu anlamda tepki gösteren birçok seyirci bulunuyor. Bunun dışında eleştiri yapılan bir diğer kısım tutarsızlıklar. İzleyiciler bu gibi pek çok nedenle diziyi beğenmediğini açıklamakta.

  Çok az kullanıcının olumlu puan verdiği dizinin IMDB puanı da ortaya çıktı. Buna göre dizinin IMDB puanı 4,1 olarak yer alıyor. Güncel verilere göre dizi, 17.000’in üzerinde kullanıcı tarafından oylandı.

  Diziyle ilgili daha önce yapılan eleştirilerden birisi yeni gelen oyuncuya yönelik olmuştu. Bilindiği üzere Henry Cavill, diziden ayrılmıştı. Yerine Liam Hemsworth gelmişti. Bu durum, pek çok dizi hayranının eleştirisine neden oldu.

  The Witcher: Blood Origin oyuncuları ve konusu

  Blood Origin, The Witcher evreninin 1.200 yıl öncesini ele alan yapım. Canavarlar, insanlar ve elflerin dünyası bir bütün haline geliyor. Yaşanan bu olay ile beraber ilk Witcher karakterleri ortaya çıkıyor. Ayrıca dizi, çöküş öncesi dönemi anlatıyor.

  Dizinin oyuncu kadrosunda aşağıdaki isimler yer alıyor:

  • Michelle Yeoh
  • Mirren Mack
  • Sophia Brown
  • Jacob Collins-Levy
  • Francesca Mills
  • Laurence O’Fuarain
  • Lenny Henry
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iOS 18, Yavaş Şarj Cihazlarını Tespit Ederek Kullanıcıları Uyaracak!

  iOS 18, iPhone'larda yavaş şarj cihazlarını tespit ederek kullanıcıları uyarıyor ve pil sağlığını iyileştirmek için yeni şarj sınırı ayarları sunuyor.

  YouTube, Masaüstü Tasarımını Yeniledi: İlk Olarak Premium Kullanıcılarına Sundu!

  YouTube, yenilenen masaüstü tasarımını Premium kullanıcılarına sundu. Yeni tasarım, gelişmiş görüntüleme deneyimi ve içerik erişimi ile dikkat çekiyor.

  YouTube, Tüm Kullanıcılara Oyun Hizmetini Açtı: İşte Detaylar!

  YouTube, mini oyun hizmeti Playables'ı tüm kullanıcılarına açtı. Web, Android ve iOS üzerinden 75'ten fazla popüler oyunla eğlenceli vakit geçirme imkanı sunuyor.

  3 Body Problem Dizisinden Beklenen Müjde Geldi

  Netflix'in mart ayında izleyicisiyle buluşturduğu bilim-kurgu dizisi 3 Body Problem'ın geleceği sonunda netleşti. Çinli yazar Liu Cixin'in ödüllü bilim-kurgu romanından uyarlanan bu dizi, 21 Mart'ta ilk sezonuyla dikkat çekmişti.

  The Witcher: Blood Origin Dizisi Kullanıcılar Tarafından Beğenilmedi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et