R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Resmi Açıklama Geldi: Netflix Türkiye Abonelik Fiyatları Güncellendi!

  Netflix Türkiye abonelik fiyatları güncelleme ile karşılaştı. Zamlanan fiyatlar ile ilgili bazı açıklamalara da yer verilmiş oldu.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  17.01.2023 16:08 3446 3 dk okuma süresi
  Resmi Açıklama Geldi: Netflix Türkiye Abonelik Fiyatları Güncellendi!
  Son Düzenleme:

  Netflix, günümüzün en önemli şirketlerinden birisi olmakta. Sunduğu pek çok olanak ile kendini kanıtlayan firma, izleyicilere çeşitli avantajlar da sağlamakta. Birçok platformun yapmış olduğu gibi Netflix için de zam uygulandı. Açıklanan bilgiye göre paketler, eskisinden biraz daha pahalıya alınacak. Mevcut kullanıcılar için de bir açıklamaya yer verildi.

  Netflix Türkiye için abonelik fiyatları değişti

  Netflix, geçtiğimiz yıl birkaç kez fiyat artışına gitmişti. 2022 yılının başına baktığımızda temel planın 26,99 TL olduğu görülüyor. Standart plan 40,99 TL ve özel plan 54,99 TL olarak yer alıyordu. Bir süre sonra fiyatlar güncellendi. Yeni fiyatlandırma sırasıyla 37,99 TL, 57,99 TL ve 77,99 TL olmuştu.

  Eylül ayı geldiğinde paketler, yeni bir zam ile karşılaşmıştı. Buna göre temel plan 45,99 TL olurken standart plan 69,99 TL’ye yükselmişti. Özel plan ise 93,99 TL olarak açıklanmıştı. Bu fiyatlara ek olarak Ocak ayında bir zam daha gelmiş oldu.

  Yeni fiyatlara göre temel plan almak isteyen kullanıcı 63,99 TL ödeyecek. Standart plandan yararlanmak isteyen internet kullanıcısının ise 97,99 TL ödemesi gerekecek. Özel plan için ise 130,99 TL talep edilecek.

  Temel63,99 TL
  Standart97,99 TL
  Özel130,99 TL

  Mevcut üyelere zam yok!

  Netflix, daha kaliteli içerikler sunmak adına böyle bir zammın yapıldığını belirtiyor. Ayrıca şirket, bu zamlarla beraber içerik sayısının da artığını açıklıyor. Özetle Netflix, maliyetleri karşılamak adına fiyat artışına mecbur kalmakta.

  Firma, öne çıkan bir diğer bilgide mevcut müşterilerin akıbetinden söz etti. Buna göre firma, var olan kullanıcılara hemen zam uygulamayacak. Zam gelmeden önce mail ile bilgi verilecek. Ardından zamlı fiyatlar izleyicilere yansıyacak. Eğer bir Netflix kullanıcısı paket güncellerse yeni fiyatlara hemen geçmiş olacak.

  Netflix, iOS tasarımını güncelledi

  Netflix Türkiye abonelik fiyatları yükselmişken bir taraftan iyi haber de geldi. Şirket, kullanıcı deneyimini geliştirmek adına iOS uygulamasının tasarımını yenilemiş oldu. Değişen tasarım ile beraber iOS kullanıcılarının daha iyi verim alması imkanlı olacak.

  Yapılan değişikliklerden birisi içeriklerin hareket etmesi. İçerik kartlarında yapım ile ilgili görsel bulunuyor. iPhone’da yer alan ivmeölçer sayesinde telefonun hareketine göre kart da hareket ediyor. Bu durum arayüze gerçekçilik katıyor.

  Karşımıza çıkan bir diğer yenilik, “Çok Yakında” sekmesi hakkında. Bu sekmede tasarımsal açıdan önemli değişikliklere yer verildi. Ayrıca sekmenin ismi “Yenilikler” olarak güncellendi. Yapılan bu güncelleme ile kullanıcıların platformda daha iyi vakit geçirmesi hedefleniyor.

  Netflix iOS uygulamasında yapılan bir diğer tasarım değişikliği yapım detayları. Buna göre artık bir içeriğe dokunulduğunda kapak genişliyor. Ardından film, dizi, program veya belgesel hakkında bilgilere yer veriliyor.

  Netflix Türkiye abonelik fiyatları güncellenmiş oldu. Firma, bu artışı yeni özelliklerle telafi etmek istiyor. Kullanıcıların gönlünü kazanmaya çalışan şirket, arama filtrelemesinde de bir güncelleme yaptı. Artık arama yaparken filtreleme araçlarına daha hızlı ulaşılabilecek. Bu da kullanıcıya zaman kazandıracak bir adım.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi Mix Fold 4 Çıkışı Resmileştir: İşte Özellikler!

  Mix Fold 4 ile Xiaomi, katlanabilir telefon pazarında önemli bir adım atmaya hazırlanıyor. Kullanıcılar, bu yeni cihazın sunduğu yenilikleri merakla bekliyor.

  Türk Telekom İnternet Fiyatlarına Zam Yaptı: İşte Yeni Zamlı Fiyatlar!

  Türk Telekom 1 Temmuz 2024'ten itibaren internet ve diğer hizmet fiyatlarına zam yapacak. Yeni fiyatlar %15 artış gösterirken, taahhütlü tarifeler etkilenmeyecek.

  Yapay Zeka Özellikli Asus Zenbook S16 Türkiye’ye Geliyor: İşte Fiyatı!

  Asus Zenbook S16, Ryzen AI 9 HX 370 işlemcisi ve 3K OLED ekranıyla Türkiye'de ön siparişe açıldı. Fiyatlar 74.598 TL'den başlıyor.

  Samsung Galaxy Z Fold 6'dan Yeni Görüntüler Geldi: İşte Sızdırılan Görseller!

  Samsung Galaxy Z Fold 6'nın Temmuz ayında tanıtılacak yeni tasarımı ve özellikleri sızdırıldı. Daha kalın UTG cam, yeni tasarım ve ince yapı dikkat çekiyor.

  Resmi Açıklama Geldi: Netflix Türkiye Abonelik Fiyatları Güncellendi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et