R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Ultra Hafif Drone DJI Mini 3 Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı

  Drone teknolojilerinde büyük adımlar. 4K çözünürlükte video çeken ultra hafif drone DJI Mini 3 üretime başlayacak.

  Elif Topçu
  Elif Topçu R10 Editörü
  13.12.2022 23:29 1427 2 dk okuma süresi
  Ultra Hafif Drone DJI Mini 3 Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı
  Son Düzenleme:

  4K çözünürlükte video çekimi yapabilmesiyle öne çıkan DJI Mini 3 drone ile tanışın! Drone dünyası beklenilenden çok daha hızlı gelişmeye devam ediyor. Her yeni özelliğiyle bizi şaşırtan dronelar film, belgesel, reklam, profesyonel Youtube videoları gibi içeriklerin vazgeçilmez parçası oldu. Çekim kalitesini bir üst seviyeye taşıyan dronelar, bütünü dosdoğru bir perspektiften göstermek için bulunmaz nimet. İşte en yeni tanıtılan modellerden DJI Mini 3 drone eşsiz özellikleri:

  • DJI
  • Kolay taşınır
  • Ultra hafif 
  • Uzun pil ömürlü
  • 4K HDR video
  • Sosyal medya için dikey çekim özelliği
  • Uygun fiyatlı DJI Mini 3 drone

  DJI Mini 3 özellikleri

  DJI Mini 3 drone modelini resmî olarak duyurdu. DJI Mini 3 Pro drone modelini daha önce çıkartmış olan marka, bu yeni drone modelinde daha sade ve erişilebilir fiyatlı olmayı tercih etti. Peki nedir bu sadeleştirilen özellikler? 

  DJI’ın yeni cihazı DJI Mini 3 droneda, DJI Mini 3 Pro'nun aksine ön ve arkada bulunan engel sensörleri yok. Ayrıca en yüksek 4K kalitede videolar çekebiliyor. Tabii boyutu ve fiyatı göz önüne alındığında bunlar, oldukça gelişmiş teknik özellikler.

  ActiveTrack özelliği, DJI Mini 3 Pro'da bulunuyordu. Ancak tıpkı arka ve ön sensörler gibi bu özellik, DJI Mini 3 drone'da bulunmuyor. Öne bakan sensörler çıkartıldıktan sonra bu kısma ızgaralar yerleştirilirken, arka sensörlerin çıkartıldığı yer pürüzsüz plastik ile kaplandı.

  DJI Mini 3 drone, özellikle şehir merkezinde yaşayan veya merkeze yakın yerlerde çekim yapmak isteyenler için uygun. Sadece 249 gram ağırlığında olmasına rağmen 12MP fotoğraf çekebiliyor. Sosyal medya için gerçek dikey video ve fotoğraf çekimi özelliği bulunmakta. Ayrıca kamerası, 90 dereceye kadarlık açıyla dönebiliyor. 

  Bu model, düşük ışıkta çekimler için de çift aydınlatması sayesinde elverişli. Cihaz, tam 50 dakikaya kadar tam performansla uçuş süresi sunabiliyor. Ayrıca tüm bu uçuş süresi boyunca sert rüzgarlara ekstra dayanıklı olarak geliştirildi. Cihazın tepki süresi de kapladığı yer gibi azaltılırken, kompaktlığı ve işlevselliği artırıldı.

  DJI Mini 3 fiyatı ne kadar?

  Ona yakın çekim modları sunması sayesinde çekim yapanların işini oldukça kolaylaştıran DJI Mini 3 drone, 8.000 TL ile 15.000 TL arasında. Ucuz fiyatlı alternatifi DJI Mini 3 Pro ise 20.000-25.000 TL fiyat aralığındaydı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xbox Game Pass 2023 Ocak ve Şubat Oyunları Belli Oldu!

  Ocak sonu ve Şubat başında Xbox Game Pass’te yer alacak yeni oyunlar belli oldu. Ayrıca platformdan kaldırılacak oyunlar da açıklandı!

  Oppo Reno 8T 4G Özellikleri Sızdırıldı!

  Oppo Reno 8T 4G'nin özellikleri ve fiyatı sızdırıldı. 8 Şubat tarihinde piyasaya çıkması beklenen ürünün fiyatı ise 399 euro olacak!

  Galaxy S23 Serisinin Fiyatları Sızdırıldı!

  Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy S23 serisinin fiyatları sızdırıldı. Sızdırılan bilgilere göre en düşük akıllı telefonun fiyatı 959 euro olacak!

  Twitch, 2023 Yılında Platforma Yeni Para Kazanma Özellikleri Ekleyecek!

  Twitch, 2023 yılında getireceği yeni özellikleri açıkladı. Yapılacak olan yeniliklerin en büyük amacı, yayıncılara daha fazla para kazandırmak olacak!

  Ultra Hafif Drone DJI Mini 3 Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et