R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Ultra Hafif Drone DJI Mini 3 Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı

  Drone teknolojilerinde büyük adımlar. 4K çözünürlükte video çeken ultra hafif drone DJI Mini 3 üretime başlayacak.

  Elif Topçu
  Elif Topçu R10 Editörü
  13.12.2022 23:29 2603 2 dk okuma süresi
  Ultra Hafif Drone DJI Mini 3 Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı
  Son Düzenleme:

  4K çözünürlükte video çekimi yapabilmesiyle öne çıkan DJI Mini 3 drone ile tanışın! Drone dünyası beklenilenden çok daha hızlı gelişmeye devam ediyor. Her yeni özelliğiyle bizi şaşırtan dronelar film, belgesel, reklam, profesyonel Youtube videoları gibi içeriklerin vazgeçilmez parçası oldu. Çekim kalitesini bir üst seviyeye taşıyan dronelar, bütünü dosdoğru bir perspektiften göstermek için bulunmaz nimet. İşte en yeni tanıtılan modellerden DJI Mini 3 drone eşsiz özellikleri:

  • DJI
  • Kolay taşınır
  • Ultra hafif 
  • Uzun pil ömürlü
  • 4K HDR video
  • Sosyal medya için dikey çekim özelliği
  • Uygun fiyatlı DJI Mini 3 drone

  DJI Mini 3 özellikleri

  DJI Mini 3 drone modelini resmî olarak duyurdu. DJI Mini 3 Pro drone modelini daha önce çıkartmış olan marka, bu yeni drone modelinde daha sade ve erişilebilir fiyatlı olmayı tercih etti. Peki nedir bu sadeleştirilen özellikler? 

  DJI’ın yeni cihazı DJI Mini 3 droneda, DJI Mini 3 Pro'nun aksine ön ve arkada bulunan engel sensörleri yok. Ayrıca en yüksek 4K kalitede videolar çekebiliyor. Tabii boyutu ve fiyatı göz önüne alındığında bunlar, oldukça gelişmiş teknik özellikler.

  ActiveTrack özelliği, DJI Mini 3 Pro'da bulunuyordu. Ancak tıpkı arka ve ön sensörler gibi bu özellik, DJI Mini 3 drone'da bulunmuyor. Öne bakan sensörler çıkartıldıktan sonra bu kısma ızgaralar yerleştirilirken, arka sensörlerin çıkartıldığı yer pürüzsüz plastik ile kaplandı.

  DJI Mini 3 drone, özellikle şehir merkezinde yaşayan veya merkeze yakın yerlerde çekim yapmak isteyenler için uygun. Sadece 249 gram ağırlığında olmasına rağmen 12MP fotoğraf çekebiliyor. Sosyal medya için gerçek dikey video ve fotoğraf çekimi özelliği bulunmakta. Ayrıca kamerası, 90 dereceye kadarlık açıyla dönebiliyor. 

  Bu model, düşük ışıkta çekimler için de çift aydınlatması sayesinde elverişli. Cihaz, tam 50 dakikaya kadar tam performansla uçuş süresi sunabiliyor. Ayrıca tüm bu uçuş süresi boyunca sert rüzgarlara ekstra dayanıklı olarak geliştirildi. Cihazın tepki süresi de kapladığı yer gibi azaltılırken, kompaktlığı ve işlevselliği artırıldı.

  DJI Mini 3 fiyatı ne kadar?

  Ona yakın çekim modları sunması sayesinde çekim yapanların işini oldukça kolaylaştıran DJI Mini 3 drone, 8.000 TL ile 15.000 TL arasında. Ucuz fiyatlı alternatifi DJI Mini 3 Pro ise 20.000-25.000 TL fiyat aralığındaydı.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  iPhone 16 Pro Serisine Yeni Kamera Özellikleri Geliyor: İşte Detaylar!

  iPhone 16 Pro serisi, 48MP ultra geniş kamera, genişletilmiş optik yakınlaştırma, yansıma önleyici kaplama ve gelişmiş ana kamera sensörü ile geliyor.

  Windows 11’de Başlat Menüsü Değişiyor: Telefon Bildirimleri ve Pil Durumu Göstergesi Geliyor!

  Windows 11'in yeni özelliğiyle, Android telefon bildirimleri ve pil durumu doğrudan Başlat menüsünden görüntülenebilecek, kullanıcılar için büyük kolaylık sağlanacak.

  Bugatti, Yeni Hibrit Süper Otomobili Tourbillon'u Tanıttı: İşte Tasarımı ve Özellikleri!

  Bugatti, 1800 beygir gücündeki yeni hibrit süper otomobili Tourbillon'u tanıttı. Bu araç, inanılmaz performans ve yenilikçi teknolojisiyle dikkat çekiyor.

  SpaceX, Starlink Mini’yi Tanıttı!

  SpaceX, taşınabilir uydu internet çözümü Starlink Mini'yi tanıttı. Gezginler için ideal olan cihaz, yüksek hızda internet sunuyor ve sırt çantasına sığabiliyor.

  Ultra Hafif Drone DJI Mini 3 Tanıtıldı: Özellikleri ve Fiyatı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et