R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Sony’den Yeni Kablosuz Kulaklık Geliyor: Yeniliklere Hazır Olun!

  Yakın bir zamanda duyurulması beklenen Sony'nin WF-1000XM5 adındaki yeni kablosuz kulaklığı, bir dizi etkileyici özellikle birlikte geliyor. İşte detaylar!

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  15.06.2023 15:40 1377 2 dk okuma süresi
  Sony’den Yeni Kablosuz Kulaklık Geliyor: Yeniliklere Hazır Olun!
  Son Düzenleme:

  Kablolu kulaklıkların popülerliğinin sönmesiyle birlikte kablosuz kulaklıklar tüm hızıyla geliyor. Değişik seviyelerde sunduğu alternatiflerle çok sayıda şirketin faaliyet gösterdiği bu alan, Sony'nin WF serisi kablosuz kulaklıkları sayesinde bir hayli hareketlilik kazanıyor. 

  Sony'nin kablosuz kulaklıkları, özellikle ses konusundaki başarılarıyla öne çıkmakta. Bu bağlamda, beklenen yeni model Sony WF-1000XM5, kullanıcıların sabırsızlıkla gelmesini beklediği bir ürün. Görünüşe göre bu bekleyiş karşılık bulacak.

  Sony WF-1000XM5 ile Müthiş Güç Yolda

  Sony, WF-1000XM5'i henüz resmen tanıtmış olmasa da, bu kulaklığın yakında duyurulacağına dair beklentiler oldukça yüksek. Yeni bir sızıntı, büyük değişikliklerin kapıda olduğunu müjdeliyor. Bu sızıntılara göre WF-1000XM5, mevcut WF-1000XM4 modeline göre yüzde 40 daha büyük sürücülere sahip olacak. Bu, daha etkileyici bir ses deneyimi sağlayacak. Ancak bu yenilikler bununla sınırlı değil. WF-1000XM5'in, kulaklık başına 1,5 g tasarruf ile önceki modellere göre yaklaşık yüzde 20 daha hafif olacağı belirtiliyor.

  Kulaklıkta kullanılacak olan sürücüler hakkında konuşmaya devam edersek, sızıntının kaynağı olan güvenilir Roland Brandt'a göre, Sony WF-1000XM5'i 8,4 mm sürücülere sahip Dynamic Driver X ile piyasaya sürecek. Tüm bu yeniliklere ek olarak, çift geri bildirimli mikrofonlar ve kemik iletimi sensörleri de cihazın donanımında yer alacak. Ayrıca, şarj kutusu sayesinde toplamda 24 saatlik dinleme süresi, üç dakikalık şarj ile bir saatlik kullanım süresi, iki saatte tam şarj, Bluetooth 5.3 ve IPX4 sertifikası, kulaklığın öne çıkan özellikleri arasında olacak.

  Beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renkte piyasaya çıkması beklenen WF-1000XM5'in fiyatı veya tam olarak ne zaman duyurulacağı konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows 11 ile Beraber Artık Bilgisayarlar Yeniden Başlatılmadan Güncellenebilecek!

  Windows 11'in yenilikçi "hot patching" özelliği ile kesintisiz güncellemeler dönemi başlıyor. Güvenlik yamaları artık yeniden başlatma gerektirmiyor.

  Yapay Zeka Destekli XNote Akıllı Defter Geliyor: İşte Detaylar!

  XNote, ChatGPT entegreli akıllı defter, Nisan'da $250'a satışta. Notlarınızı dijitalleştirin, randevu oluşturun ve daha fazlasını yapın.

  Yeni Hyundai Kona Elektrik Türkiye’de Satışta: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

  Hyundai Kona Elektrik, Türkiye'de satışa sunuldu. 377 km menzil, modern teknoloji ve 1.499.000 TL fiyat avantajıyla öne çıkıyor.

  Yeni Yapay Zeka Google Gemma Tanıtıldı: İşte Özellikleri!

  Google'ın yeni yapay zeka modeli Gemma, yerel cihazlarda üstün performans için geliştirildi. Sorumlu AI gelişimine katkı sağlayan araç seti ile tanıtıldı.

  Sony’den Yeni Kablosuz Kulaklık Geliyor: Yeniliklere Hazır Olun!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et