R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Sağlık Takibinde Devrim: Samsung Health Uygulaması ile İlaç Takibi Yapılabilecek!

  Samsung Health uygulaması, son güncellemesiyle kullanıcılara ilaç takibi yapma imkanı sunuyor. Bu yeni özellik, ilaç kullanımıyla ilgili hatırlatmaları ve ilgili genel bilgileri kullanıcılarla paylaşacak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  22.12.2023 16:30 1299 1 dk okuma süresi
  Sağlık Takibinde Devrim: Samsung Health Uygulaması ile İlaç Takibi Yapılabilecek!
  Son Düzenleme:

  Sağlık uygulamaları, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak adına sürekli yenileniyor. Samsung Health, bu yenilikler arasına önemli bir özellik ekleyerek kullanıcıların ilaç takibini kolaylaştırmaya başladı. Bu yeni özellik, özellikle birden fazla ve sürekli ilaç kullanımı gerektiren kişiler için büyük bir kolaylık sağlıyor.

  Samsung Health Uygulamasına İlaç Takibi Özelliği Geldi!

  Düzenli ilaç kullanımı, günlük yaşamın karmaşıklığı içinde kolayca unutulabiliyor. Günümüzde birçok kişi farklı ilaçları hatırlamak için renkli kutular kullanıyor, ancak bu yöntem, yine de hatırlatma gerektiriyor. Samsung Health'in yeni ilaç takibi özelliği, kullanıcıların ilaçlarını doğru zamanda almasını sağlamak için tasarlanmış. Kullanıcılar, ilacın rengini, işlevini, alınacak gün ve saatleri uygulamaya girdikten sonra, uygulama düzenli olarak hatırlatmalar yapacak.

  Bu özellik, Elsevier iş birliği sayesinde kullanıcılara ilaçların kullanımı, yan etkileri ve vücuda etkisi hakkında genel bilgiler de sunuyor. İlaç takibi özelliği, Android 8.0 ve üzeri sürümleri destekleyen telefonlarda Samsung Health'ın 6.26 sürümü itibarıyla kullanılabilir hale geldi. Bu yenilik, Samsung Health uygulamasını kullanıcıların günlük sağlık yönetiminde vazgeçilmez bir araç haline getirecek ve sağlık takibinde yeni bir dönemi başlatacak.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Galaxy S25 Serisinden İlk Bilgiler Geldi: İşte Detaylar!

  Samsung Galaxy S25 serisi, yalnızca Exynos 2500 işlemciyle güçlendirilecek. Yeni strateji, teknoloji dünyasında önemli değişikliklere işaret ediyor.

  Samsung Unpacked Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

  Samsung Galaxy Ring akıllı yüzük ve ekonomik katlanabilir telefon modeli Galaxy Z Fold 6 FE'nin tanıtılacağı Samsung Unpacked etkinliğinin tarihi ortaya çıktı.

  Meta'dan Yenilikçi Adım: Threads API'si Geliştiricilere Açılıyor

  Meta'nın Threads API'si, geliştiricilere açılıyor. Haziran'a kadar geniş kullanım, test sürecinde Sprinklr, Hootsuite gibi liderler yer alıyor.

  Samsung Galaxy S24 FE Geliyor: Teknoloji Tutkunlarını Heyecanlandıran Yeni Üye!

  Samsung Galaxy S24 FE, yenilikçi özellikleri ve güçlü performansıyla yakında teknolojiseverlerle buluşuyor.

  Sağlık Takibinde Devrim: Samsung Health Uygulaması ile İlaç Takibi Yapılabilecek!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et