R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Motorola Defy Satellite Link: Uydu İletişiminin Yeni Boyutu

  Motorola Defy adıyla piyasaya sürülen aksesuar, Bluetooth aracılığıyla herhangi bir Android veya iOS cihazına çift yönlü uydu mesajlaşma yeteneği sunarak öne çıkıyor.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  01.07.2023 16:28 2675 1 dk okuma süresi
  Motorola Defy Satellite Link: Uydu İletişiminin Yeni Boyutu
  Son Düzenleme:

  Akıllı telefon teknolojisi, artan kullanıcı talepleri ve sürekli gelişen inovasyonlar sayesinde, dünya çapında herkesin hayatının ayrılmaz bir parçası haline geldi. 

  Birçok akıllı telefon kullanıcısı, iletişim imkanlarını daha da geliştirebilmek için Motorola Defy Satellite Link gibi uydu iletişim aksesuarlarına yöneliyor.

  Motorola Defy Satellite Link Nedir?

  Motorola Defy Satellite Link, her tür Android ve iOS cihaza Bluetooth üzerinden bağlanabilen ve uygulama aracılığıyla çalışabilen bir uydu aksesuarıdır. Ürün, su altında bile kullanılabilecek askeri standartlara sahip olup, GPS, Beidou, Galileo, Glonass gibi ağlarla uyumlu olmasıyla öne çıkıyor.

  Ürünü satın alan kullanıcılara, Motorola Defy Satellite Link ile birlikte 12 ay boyunca ücretsiz acil durum cevap hizmeti sunuluyor. Bu hizmet sayesinde, kullanıcılar olası bir acil durumda hızlı ve etkili bir şekilde yardım alabilirler.

  Farklı Planlarla Çift Yönlü İletişim İmkanı

  Motorola Defy Satellite Link, kullanıcılarına yıllık 60 Euro karşılığında 250 mesaja kadar çift yönlü iletişim sunuyor. Ayrıca, aylık 30 mesaj için 5 Euro, aylık 125 mesaj için 10 Euro ve aylık 400 mesaj için 30 Euro ödeyerek farklı planlar seçme imkanı da sunuyor. 

  Bu hizmet, Bullitt platformu üzerinden sağlanıyor. Üstün teknolojisi ve sunduğu avantajlarla Motorola Defy Satellite Link, 150$ fiyat etiketi ile satışa sunuldu. 

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  YouTube, yapay zeka destekli canlı sohbet özetleri, Google Lens araması, kanal QR kodları ve Shorts için yeni efektler gibi özellikler test ediyor.

  iOS 18 ile CarPlay’e Yeni Özellikler Geliyor: İşte Detaylar!

  iOS 18, CarPlay'e kişi fotoğrafları, sessiz mod, renk filtreleri, ses tanıma ve sesle yönlendirme gibi yenilikler getiriyor.

  TRT 1 Neden Yok? TRT Nasıl Ayarlanır, TRT Yeni Frekansı Nedir?

  TRT 1 frekans bilgileri ve ayar detayları hakkında merak edilen tüm sorulara cevap veriyoruz. EURO 2024 maçlarını kesintisiz ve yüksek kalitede izlemek isteyenler için güncellenmiş frekans bilgilerini ve TRT 1'in nasıl ayarlanacağını adım adım açıklıyoruz

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  Motorola Defy Satellite Link: Uydu İletişiminin Yeni Boyutu

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et