R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Müjde Geldi: Oyuncuların Gözdesi Stray, Xbox Konsollarına Geliyor!

  Geçtiğimiz yılın temmuz ayında Playstation ve PC platformları için özel olarak piyasaya sürülen Stray, önümüzdeki aylarda Xbox One ve Xbox Series konsolları için yayınlanacak.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  01.07.2023 18:45 2917 1 dk okuma süresi
  Müjde Geldi: Oyuncuların Gözdesi Stray, Xbox Konsollarına Geliyor!
  Son Düzenleme:

  19 Temmuz 2022’de PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC platformları için piyasaya sürülen ve oyuncuların büyük beğenisini kazanan Stray, artık Xbox platformu için de çıkış yapmaya hazırlanıyor. 

  Oyunun geliştiricisi olan Bluetwelve Studios, oyunun Xbox platformuna geleceğini dağıtıcı firma Annapurna Interactive’in etkinliğinde duyurdu.

  Stray, 10 Ağustos'ta Xbox Konsolları İçin Çıkış Yapacak

  Bu dikkat çeken yapım, ufak bir Fransız stüdyosu tarafından geliştirildi ve PlayStation ile PC oyuncuları tarafından büyük ilgi gördü. Stray, çekici oynanış mekanikleri ve acımasız bir şehirde hayatta kalmaya çalışan bir kediyi kontrol etme konseptiyle ön plana çıkıyor. 

  Xbox platformlarına çıkışından bir yıl sonra, oyunun geliştiricisi Bluetwelve Studio, oyunun Xbox platformuna da çıkış yapacağını açıkladı. Stray, 10 Ağustos'ta Xbox One, Xbox One X, Xbox Series S ve Xbox Series X için satışa sunulacak.

  Oyun dünyasında büyük bir heyecan yaratan bu çıkış, Xbox konsol sahiplerinin merakla beklediği bir olay. Özellikle PlayStation ve PC platformlarındaki başarısı ile bilinen Stray, Xbox kullanıcılarının da beğenisini kazanmayı hedefliyor. Yeni platformda da aynı başarıyı sürdürmesi beklenen Stray, oyun severler için unutulmaz bir deneyim sunmayı vaat ediyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Windows 11 Moment 5 Güncellemesi Geldi: İşte Yeni Özellikler!

  Windows 11 Moment 5 güncellemesi geldi. Bu güncelleme ile firma, işletim sistemine ileri düzeyde iyileştirmeler yaptı ve daha kapsamlı bir Copilot geldi!

  Windows 11'in Son Güncellemesi Yine Sorunlarla Geldi: İşte Detaylar!

  Windows 11'in KB5034765 güncellemesi, performans sorunları ve yükleme hataları yaşatıyor; Microsoft çözüm arıyor.

  Whatsapp'a Dört Yeni Biçimlendirme Seçeneği Geldi: İşte Detaylar!

  WhatsApp, madde işaretleri, numaralı listeler, blok alıntılar ve satır içi kod gibi dört yeni biçimlendirme seçeneği ekledi.

  Discord Nitro Türkiye Fiyatına Zam Geldi: İşte Yeni Fiyatlar!

  2024 yılında, Discord Nitro'nun sunduğu ekstra özelliklere ulaşım sağlayan üyelik bedelleri yüzde 40'lık bir artış gösterdi. İşte yeni fiyatlar!

  Müjde Geldi: Oyuncuların Gözdesi Stray, Xbox Konsollarına Geliyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et