R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk, Apple ile Starlink Özelinde Görüştüklerini Açıkladı

  Apple’ın yaptığı iPhone 14 lansmanından sonra Elon Musk, Starlink üzerinden iPhone 14 ile uydudan bağlantı desteği için ortak olabileceklerini açıkladı.

  writech
  writech R10 Editörü
  10.09.2022 14:13 1399 2 dk okuma süresi
  Elon Musk, Apple ile Starlink Özelinde Görüştüklerini Açıkladı
  Son Düzenleme:

  Apple’ın yaptığı iPhone 14 lansmanından sonra Elon Musk, Starlink üzerinden iPhone 14 ile uydudan bağlantı desteği için ortak olabileceklerini açıkladı. 

   

  Elon Musk, Apple ve SpaceX'in iPhone'lar için Starlink bağlantısı hakkında birkaç görüşme yaptığını paylaştı. Apple, yakın zamanda duyurulan iPhone 14 Pro ve Pro Max'teki yeni bir özelliğin ima ettiği gibi, Starlink hizmetlerini kullanıcılarına getirmek isteyebilir.

   

  Apple kısa süre önce iPhone 14 Pro ve Pro Max hakkında kısa bir video yayınladı. İPhone'un en son modeli olan iPhone 14, uydu üzerinden SOS adlı bir özellik içeriyor. Apple'ın yeni özelliği, uzak konumlardaki iPhone kullanıcılarının "Acil Durum SOS ile uydularla iletişim kurmasını" sağlıyor.

   

  SpaceX Starlink'in ilerlemesini takip eden ve Apple'ın iPhone 14 Pro videosunu izleyen kişiler, SOS özelliğini uydu servisine bağladı. Elon Musk, aşağıda görülen yakın tarihli bir tweette SpaceX ve Apple arasında olası bir iş birliğine işaret etti.

  Apple'ın SOS özelliği, SpaceX'in Starlink uydularıyla iyi iş çıkarır Daha geçen ay, SpaceX ve T-Mobile, ölü bölgelerdeki kullanıcılara metin kapsamı sağlayacak Kapsama Üstü ve Ötesi adlı bir plan duyurdu.

   

  Coverage Above & Beyond, T-Mobile'ın orta bant PCS Spectrum'u ile gelecek yıl fırlatılacak Starlink uydularına entegre edecek. Hizmet, metin, MMS ve belirli mesajlaşma uygulamalarıyla başlayarak gelecek yıl betaya girecek.

   

  T-Mobile'ın Starlink bağlantılı planı, ilk etapta ABD kıtası, Hawaii, Alaska'nın bazı bölümleri ve Porto Riko'daki kullanıcılara ve ayrıca karasularına hizmet sağlayacak. SpaceX ayrıca benzer planlar üzerinde dünya çapındaki diğer taşıyıcılarla iş birliği yapmak istiyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Microsoft Teams ChatGPT ile Kullanılacak!

  Microsoft Teams, ChatGPT desteğine sahip olacak. ChatGPT, toplantılarda otomatik notlar alıp bazı tavsiyeler sunacak!

  DC’nin Yeni Evreni Tanıtıldı! İşte Yeni DC Film ve Dizileri!

  Yeniden yapılanmaya giden DC Studios, son dönemdeki hata ve sorunları gidermek için evreni sıfırlamaya karar verdi. 2025'te sinematik evrendeki tüm süper kahramanların hikayesi yeni baştan başlayacak. İşte James Gunn'ın yeni DC evreni!

  Steam Büyük Zamlar ile Kullanıcıları Üzdü: %1.000’e Varan Zamlar!

  Popüler dijital oyun mağazası Steam, 2023 Şubat ayı itibariyle yeni bir zam açıkladı. Steam, bazı oyunlarda %1000'i bulan zamlar yaptı. İşte yeni oyun fiyatları!

  GeForce Now Yeni Oyunlar ile Oyuncuları Sevindirdi!

  Nvidia GeForce Now için yeni oyun listesini açıkladı. İşte 2023 Şubat ayında GeForce Now için açıklanan yeni oyunlar!

  Elon Musk, Apple ile Starlink Özelinde Görüştüklerini Açıkladı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et