R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Elon Musk, Apple ile Starlink Özelinde Görüştüklerini Açıkladı

  Apple’ın yaptığı iPhone 14 lansmanından sonra Elon Musk, Starlink üzerinden iPhone 14 ile uydudan bağlantı desteği için ortak olabileceklerini açıkladı.

  writech
  writech R10 Editörü
  10.09.2022 14:13 1727 2 dk okuma süresi
  Elon Musk, Apple ile Starlink Özelinde Görüştüklerini Açıkladı
  Son Düzenleme:

  Apple’ın yaptığı iPhone 14 lansmanından sonra Elon Musk, Starlink üzerinden iPhone 14 ile uydudan bağlantı desteği için ortak olabileceklerini açıkladı. 

   

  Elon Musk, Apple ve SpaceX'in iPhone'lar için Starlink bağlantısı hakkında birkaç görüşme yaptığını paylaştı. Apple, yakın zamanda duyurulan iPhone 14 Pro ve Pro Max'teki yeni bir özelliğin ima ettiği gibi, Starlink hizmetlerini kullanıcılarına getirmek isteyebilir.

   

  Apple kısa süre önce iPhone 14 Pro ve Pro Max hakkında kısa bir video yayınladı. İPhone'un en son modeli olan iPhone 14, uydu üzerinden SOS adlı bir özellik içeriyor. Apple'ın yeni özelliği, uzak konumlardaki iPhone kullanıcılarının "Acil Durum SOS ile uydularla iletişim kurmasını" sağlıyor.

   

  SpaceX Starlink'in ilerlemesini takip eden ve Apple'ın iPhone 14 Pro videosunu izleyen kişiler, SOS özelliğini uydu servisine bağladı. Elon Musk, aşağıda görülen yakın tarihli bir tweette SpaceX ve Apple arasında olası bir iş birliğine işaret etti.

  Apple'ın SOS özelliği, SpaceX'in Starlink uydularıyla iyi iş çıkarır Daha geçen ay, SpaceX ve T-Mobile, ölü bölgelerdeki kullanıcılara metin kapsamı sağlayacak Kapsama Üstü ve Ötesi adlı bir plan duyurdu.

   

  Coverage Above & Beyond, T-Mobile'ın orta bant PCS Spectrum'u ile gelecek yıl fırlatılacak Starlink uydularına entegre edecek. Hizmet, metin, MMS ve belirli mesajlaşma uygulamalarıyla başlayarak gelecek yıl betaya girecek.

   

  T-Mobile'ın Starlink bağlantılı planı, ilk etapta ABD kıtası, Hawaii, Alaska'nın bazı bölümleri ve Porto Riko'daki kullanıcılara ve ayrıca karasularına hizmet sağlayacak. SpaceX ayrıca benzer planlar üzerinde dünya çapındaki diğer taşıyıcılarla iş birliği yapmak istiyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Xiaomi Band 9 Akıllı Bileklik Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı!

  Xiaomi Band 9 resmen tanıtıldı. Akıllı bileklik yeni özellikleri, şık tasarımı ve uzun batarya ömrüyle dikkat çekiyor.

  EA Sports FC 25: Yeni Bir Mücadele Modu ile Geliyor

  EA Sports FC 25, yeni Rush moduyla geliyor. 5v5 mücadeleler, yapay zeka kaleciler ve kompakt saha boyutları ile futbolseverlere heyecan dolu bir deneyim sunuyor.

  WhatsApp'a Yeni Favoriler Özelliği Geldi!

  WhatsApp, yeni Favoriler özelliğiyle kullanıcıların en çok iletişim kurdukları kişilere ve gruplara hızlı erişim sağlamalarını kolaylaştırıyor.

  Xiaomi, Yeni Oyun Monitörünü Tanıttı: 180 Hz Yenileme Hızına Sahip!

  Xiaomi, 180 Hz yenileme hızına sahip yeni Gaming Monitor G24i'yi tanıttı. Yüksek performans özellikleriyle donatılan monitör, oyun deneyimini üst seviyeye taşıyor.

  Elon Musk, Apple ile Starlink Özelinde Görüştüklerini Açıkladı

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et