R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  YouTube'un Dikkat Çeken Youtube Music Hamlesi

  YouTube, YouTube Music tarafında dikkat çeken bir adıma imza attı.

  Mehmet Alp GÖZBAŞI Mehmet Alp GÖZBAŞI 17.05.2022 03:18 1353 1 dk okuma süresi
  YouTube'un Dikkat Çeken Youtube Music Hamlesi
  Son Düzenleme:

  Google, YouTube Music'in yaygınlaştırılması adına çalışmalarını hızla sürdürüyor. Bu çalışmalar kapsamında; YouTube Music uygulamasını teşvik eden, dikkat çekici bir adım attı. İlerleyen süreçte YouTube mobil uygulamalarını kullanarak müzik videolarını açan kullanıcılar, uygulama arayüzünde doğrudan YouTube Music uygulamasına geçişi sağlayan bir buton görebilecekler. Müzik dinlemek için ağırlıklı olarak YouTube kullanan kullanıcıları Youtube Music uygulamasına çekmeyi hedefleyen güncelleme, Spotify gibi rakip platformlara karşı atılan önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

  YouTube videoları üzerinden doğrudan YouTube Music uygulamasına geçişi sağlayacak özellik; veri tasarrufu sağlaması ve uygulama geçişini kolaylaştırması gibi yönleriyle Google ile beraber kullanıcılara da avantaj sağlayacak nitelikte.

   

  Sizler YouTube'un bu adımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Youtube Abone Sayısı En Hızlı Nasıl Artırılır?

  Youtube'da hızlı bir şekilde abone kazanmak için belirli bir stratejiye göre ilerlemek gerekir. Böylece düzenli olarak abone sayısı artacaktır.

  Youtube Abone Kazanma Yöntemleri

  Youtube beğeni satın al sayfasını kullanarak videolarınıza beğeni satın alabilmeniz de mümkündür.

  Whatsapp Kullanıcıları Dikkat: Tehlikede Olabilirsiniz!

  Mesajlaşma uygulaması WhatsApp'da kritik sorunlar ortaya çıktı. YoWhatsApp isimli kötü amaçlı bir modun, kullanıcıları olumsuz yönde etkilediği duyuruldu.

  Ecem 1249

  Uzun Alan Adları Tutmadı: Youtube İlk Konseptine Geri Dönüyor

  Youtube, eski alan adı konseptine geri dönmeye hazırlanıyor. Bunun nedeni, Youtube kanallarının akılda kalıcılığının etkilenmesi olarak gösterildi.

  YouTube'un Dikkat Çeken Youtube Music Hamlesi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et