R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  YouTube'un Dikkat Çeken Youtube Music Hamlesi

  YouTube, YouTube Music tarafında dikkat çeken bir adıma imza attı.

  Mehmet Alp GÖZBAŞI Mehmet Alp GÖZBAŞI 17.05.2022 03:18 1209 1 dk okuma süresi
  YouTube'un Dikkat Çeken Youtube Music Hamlesi
  Son Düzenleme:

  Google, YouTube Music'in yaygınlaştırılması adına çalışmalarını hızla sürdürüyor. Bu çalışmalar kapsamında; YouTube Music uygulamasını teşvik eden, dikkat çekici bir adım attı. İlerleyen süreçte YouTube mobil uygulamalarını kullanarak müzik videolarını açan kullanıcılar, uygulama arayüzünde doğrudan YouTube Music uygulamasına geçişi sağlayan bir buton görebilecekler. Müzik dinlemek için ağırlıklı olarak YouTube kullanan kullanıcıları Youtube Music uygulamasına çekmeyi hedefleyen güncelleme, Spotify gibi rakip platformlara karşı atılan önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

  YouTube videoları üzerinden doğrudan YouTube Music uygulamasına geçişi sağlayacak özellik; veri tasarrufu sağlaması ve uygulama geçişini kolaylaştırması gibi yönleriyle Google ile beraber kullanıcılara da avantaj sağlayacak nitelikte.

   

  Sizler YouTube'un bu adımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Twitter Hesabı Olanlar Dikkat! Hesaplar Risk Altında!

  Sosyal medya devi Twitter'ın "API anahtarı" üzerinden milyonlarca kullanıcının hesap bilgilerinin, binlerce mobil uygulama üzerinden ele geçirildiği açıklandı. Yaşanan sızıntı nedeniyle siber dolandırıcılık gibi hususlar açısından hesaplar risk altında!

  Apple Music ve Spotify İçin Yeni Rakip! TikTok Music Geliyor!

  Müzik ve görsel efektli kısa videoların paylaşıldığı ve çoğu kullanıcının yeni şarkıları keşfettiği TikTok, yaptığı yeni başvuruyla müzik servisi getiriyor. TikTok Music adıyla Spotify ve Apple Music için yeni rakip oluyor.

  Retbleed İşlemci Saldırısı: Intel ve AMD Kullanıcıları Dikkat Etmeli!

  Intel ve AMD kullananlar için ciddi bir güvenlik açığı ortaya çıktı. Web'de dolaşan iddialara göre bilgisayar korsanları işlemci çekirdek belleğine erişiyor. Peki kullanıcılar ne yapmalı?

  Whatsapp Aero Kullananlar Dikkat: Uygulamanın Kullanımı Neden Sakıncalı?

  Whatsapp Aero kullanıcıları için güvenlik riski ortaya çıktı. Whatsapp Aero kullanmak ne kadar güvenli!

  Elif 1390
  YouTube'un Dikkat Çeken Youtube Music Hamlesi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et