R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  YouTube'un Dikkat Çeken Youtube Music Hamlesi

  YouTube, YouTube Music tarafında dikkat çeken bir adıma imza attı.

  Mehmet Alp GÖZBAŞI
  Mehmet Alp GÖZBAŞI R10 Editörü
  17.05.2022 03:18 1805 1 dk okuma süresi
  YouTube'un Dikkat Çeken Youtube Music Hamlesi
  Son Düzenleme:

  Google, YouTube Music'in yaygınlaştırılması adına çalışmalarını hızla sürdürüyor. Bu çalışmalar kapsamında; YouTube Music uygulamasını teşvik eden, dikkat çekici bir adım attı. İlerleyen süreçte YouTube mobil uygulamalarını kullanarak müzik videolarını açan kullanıcılar, uygulama arayüzünde doğrudan YouTube Music uygulamasına geçişi sağlayan bir buton görebilecekler. Müzik dinlemek için ağırlıklı olarak YouTube kullanan kullanıcıları Youtube Music uygulamasına çekmeyi hedefleyen güncelleme, Spotify gibi rakip platformlara karşı atılan önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

  YouTube videoları üzerinden doğrudan YouTube Music uygulamasına geçişi sağlayacak özellik; veri tasarrufu sağlaması ve uygulama geçişini kolaylaştırması gibi yönleriyle Google ile beraber kullanıcılara da avantaj sağlayacak nitelikte.

   

  Sizler YouTube'un bu adımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde SMA Hastalığına Dikkat Çeken Eylem Trafiği Durdurdu

  15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bu akşam çift yönlü olarak trafiğe kapatılmasıyla birlikte büyük bir trafik kaosu yaşandı. SMA hastalarına dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen bireysel bir eylem nedeniyle kapanan köprüde, polis ekipleri geniş güvenlik ö

  Kurban Bayramı'nda Bankalar ve Borsa Tatilde: EFT ve Havale İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Kurban Bayramı tatili yaklaşırken, bankaların ve Borsa İstanbul'un çalışma saatleri merak konusu oluyor. Bayram boyunca banka şubeleri kapalı olacak ancak dijital bankacılık hizmetleri devam edecek. EFT işlemleri tatil sonrası ilk iş gününde gerçekleşecek

  Honor Earbuds X7 Tanıtıldı: 40 Saatlik Pil Ömrü ve Üstün Ses Kalitesi ile Dikkat Çekiyor!

  Honor Earbuds X7, 40 saate kadar pil ömrü, yüksek ses kalitesi ile dikkat çekiyor. Hızlı şarj özelliği ile 10 dakikada 3 saat oynatma süresi sunuyor.

  Sony'nin Ultra Hassas Mikrocerrahi Robotu: Mısır Tanesi Dikme Yeteneği ile Dikkat Çekiyor

  Sony'nin ultra hassas mikrocerrahi robotu, cerrahlara en küçük dokularda bile üstün hassasiyetle müdahale imkanı sunarak mikrocerrahide yeni bir dönem başlatıyor.

  YouTube'un Dikkat Çeken Youtube Music Hamlesi

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et