R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yüzüklerin Efendisi Oyunu İle İlgili Yeni Detaylar Paylaşıldı!

  Yeni "Yüzüklerin Efendisi" oyunu ile ilgili yeni detaylar paylaşıldı.

  Mehmet Alp GÖZBAŞI
  Mehmet Alp GÖZBAŞI R10 Editörü
  17.05.2022 03:22 1421 1 dk okuma süresi
  Yüzüklerin Efendisi Oyunu İle İlgili Yeni Detaylar Paylaşıldı!
  Son Düzenleme:

  Uyarlandığı her türde dünya genelinde büyük ilgi çeken kitap serisi Yüzüklerin Efendisi, mobil oyun arenasında da yerini almaya hazırlanıyor. Ücretsiz olarak yayımlanması planlanan The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth oyunu, şimdiden büyük bir kitle tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

  Oyun dünyasının liderlerinden biri olan EA, Orta Dünya evrenini eşsiz bir şekilde deneyimleme imkanı sunacak olan yeni RPG oyunu The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth üzerinde çalışıyor. Oyun, kitapta yer alan karakter ve olaylar çerçevesinde şekillenip okuyucuyu hikayenin içerisine çekmeyi hedefleyecek. Ayrıca etkileyici dövüş senaryolarının da oyun içerisinde bulunacağı bilinen detaylar arasında yer alıyor.

   

  "Yüzüklerin Efendisi" Oyunu Teknik Detaylar

  The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth oyunu ile ilgili bilinen teknik detaylar sınırlı olmasına rağmen belirginleşmiş birkaç detay mevcut. Bunlar arasında; oyunun çevrim içi oynanabiliyor olması, uygulama-içi satın alma seçeneklerinin sunulacak olması yer alıyor.

   

  Oyun Ne Zaman Yayımlanacak?

  Henüz oyunun yayımlanma tarihi ile ilgili olarak EA tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak oyunun beta sürümünün yaz ayları içerisinde kullanıcılarla buluşturulacağı ön görülüyor.

  The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth ile ilgili detaylar belirginleştikçe sizlere aktaracağız. Peki sizler Yeni Yüzüklerin Efendisi oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Nvidia GeForce Now, Reklam Gösterecek: İşte Detaylar!

  Nvidia GeForce Now, ücretsiz planında reklam gösterecek. Yeni düzenleme ile kullanıcı deneyimi nasıl etkilenecek?

  iPhone 17 Serisi, 120Hz Ekranla Gelebilir: İşte Detaylar!

  En son elde edilen verilere göre, iPhone 17 ve iPhone 17 Plus modellerinin 120Hz ProMotion ekran özelliği ile piyasaya sürülmesi mümkün görünüyor.

  Apple'ın Yeni İşletim Sistemi iOS 18 ile Büyük Değişiklikler Geliyor: Tasarım Tamamen Değişiyor!

  iOS 18 ile Apple, tasarımı ve AI özellikleriyle yenilik getiriyor. iPhone 16 için A18 çip ve gelişmiş Siri, kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

  Google'ın Oturum Açma Sayfası Yenileniyor: Kullanıcı Dostu Bir Tasarıma Kavuşuyor!

  Google, her türlü cihaz için optimize edilmiş, kullanıcı dostu yeni oturum açma sayfasını sunuyor. Estetik ve işlevsellik bir arada.

  Yüzüklerin Efendisi Oyunu İle İlgili Yeni Detaylar Paylaşıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et