R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yüzüklerin Efendisi Oyunu İle İlgili Yeni Detaylar Paylaşıldı!

  Yeni "Yüzüklerin Efendisi" oyunu ile ilgili yeni detaylar paylaşıldı.

  Mehmet Alp GÖZBAŞI Mehmet Alp GÖZBAŞI 17.05.2022 03:22 1122 1 dk okuma süresi
  Yüzüklerin Efendisi Oyunu İle İlgili Yeni Detaylar Paylaşıldı!
  Son Düzenleme:

  Uyarlandığı her türde dünya genelinde büyük ilgi çeken kitap serisi Yüzüklerin Efendisi, mobil oyun arenasında da yerini almaya hazırlanıyor. Ücretsiz olarak yayımlanması planlanan The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth oyunu, şimdiden büyük bir kitle tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

  Oyun dünyasının liderlerinden biri olan EA, Orta Dünya evrenini eşsiz bir şekilde deneyimleme imkanı sunacak olan yeni RPG oyunu The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth üzerinde çalışıyor. Oyun, kitapta yer alan karakter ve olaylar çerçevesinde şekillenip okuyucuyu hikayenin içerisine çekmeyi hedefleyecek. Ayrıca etkileyici dövüş senaryolarının da oyun içerisinde bulunacağı bilinen detaylar arasında yer alıyor.

   

  "Yüzüklerin Efendisi" Oyunu Teknik Detaylar

  The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth oyunu ile ilgili bilinen teknik detaylar sınırlı olmasına rağmen belirginleşmiş birkaç detay mevcut. Bunlar arasında; oyunun çevrim içi oynanabiliyor olması, uygulama-içi satın alma seçeneklerinin sunulacak olması yer alıyor.

   

  Oyun Ne Zaman Yayımlanacak?

  Henüz oyunun yayımlanma tarihi ile ilgili olarak EA tarafından resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak oyunun beta sürümünün yaz ayları içerisinde kullanıcılarla buluşturulacağı ön görülüyor.

  The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth ile ilgili detaylar belirginleştikçe sizlere aktaracağız. Peki sizler Yeni Yüzüklerin Efendisi oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlardan veya R10.NET Forum'dan paylaşabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Yeni Windows güncellemesi tüm Windows sürümlerini bozdu!

  Windows'un yeni güncellemesi olan KB5012170 güncellemesi kullanıcılara 0x800f0922 hata kodunu veriyor. Çözüm için haberimize bakabilirsiniz.

  Kung Fu Panda Geri Dönüyor! İşte Kung Fu Ustası Po’nun Yeni Hikayesi

  Dreamworks, 2010 yılında açıklanan Kung Fu Panda'nın 2. üçlemesinin ilk filmini doğruladı. Stüdyo Kung Fu Panda 4 çalışmalarını doğruladı ve vizyon tarihini açıkladı. İşte Kung Fu Panda 4 vizyon tarihi ve konusu!

  Yenilenen BMW 3 Sedan Serisi Satışta! İşte Yeni BMW 3 Serisindeki Değişiklikler!

  BMW'nin yenilenen BMW 3 serisi yeni özellikleriyle satışa sunuldu. İşte yeni BMW 320i Sedan özellikleri ve Türkiye satış fiyatı!

  Microsoft, Kişisel Verilerinizin Kontrolünü Sağlayabileceğiniz Yeni Özelliği Tanıttı

  Microsoft, kişisel verilerinizin kontrolünü sağlayıp gizliliğinizi koruyabileceğiniz yeni özelliğini tanıttı.

  Yüzüklerin Efendisi Oyunu İle İlgili Yeni Detaylar Paylaşıldı!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et