R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Mac Kullanıcılarına Müjde: WhatsApp Mac Beta Sürümü Kullanıma Sunuldu!

  WhatsApp Mac beta sürümü piyasaya sunuldu. Kullanıcılar, uzun süredir bu anı bekliyordu. Henüz uygulama tam sürüm olarak dağıtıma başlamadı.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  27.01.2023 15:53 1480 1 dk okuma süresi
  Mac Kullanıcılarına Müjde: WhatsApp Mac Beta Sürümü Kullanıma Sunuldu!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, günümüzün en önemli sohbet uygulamalarından birisi. Geçtiğimiz dönemlerde gizlilik sebebiyle çeşitli olaylar yaşadı. Buna rağmen kendisini toparlayan firma, pek çok yenilikle uygulamayı geliştirmeyi sürdürdü. Bilindiği üzere daha öncesinde Windows için WhatsApp yazılımına yer verilmişti. Sonrasında ise Mac için çalışmalar başlamıştı. Sonunda uygulamayla alakalı resmî bir duyuru yapıldı.

  WhatsApp Mac Beta çıktı!

  Windows için WhatsApp uygulamasının ardından Mac için çalışmalar daha önce başlamıştı. Bu çalışmaların ardından kapalı beta süreci bir süredir devam ediyordu. Bu süreçte yalnızca belirli kişiler, uygulamanın beta sürümüne erişebiliyordu. Yeni bir duyuruya göre artık herkes WhatsApp’ı kullanabilecek. Yani açık beta süreci resmî olarak başlamış oldu.

  Mac Catalyst altyapısını kullanan uygulama, özel bir optimizasyona yer veriyor. Bu uygulamanın web sürümünden daha performanslı ve daha verimli olduğu da söyleniyor. Yani WhatsApp Mac uygulamasını kullananlar daha iyi verim alabilecek.

  3 panelli bir arayüze sahip olan uygulamanın Catalyst altyapısı, büyük bir önem arz ediyor. Bu altyapı nedeniyle iOS uygulaması olarak portlama yapmak oldukça pratik. Bu durum, yakın zamanda yazılımın iPadOS için de gelebileceğini gösteriyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'a Yeni Favoriler Özelliği Geldi!

  WhatsApp, yeni Favoriler özelliğiyle kullanıcıların en çok iletişim kurdukları kişilere ve gruplara hızlı erişim sağlamalarını kolaylaştırıyor.

  Call of Duty: Black Ops 6 Açık Beta Tarihleri Belli Oldu!

  Call of Duty: Black Ops 6'nın beta tarihleri açıklandı. İşte tüm platformlarda aynı anda erişime açılacak bu heyecan verici beta süreci hakkında detaylar!

  Huawei HarmonyOS NEXT İçin İkinci Beta Süreci Başlıyor: Android ile Bağ Kesiliyor!

  Huawei, ABD ambargosu sonrası geliştirdiği HarmonyOS NEXT'in ikinci beta sürecini başlattı. Yeni sistem, Google ile bağlantıyı kesip bağımsız yapıya geçiyor.

  WhatsApp'ın Sesli Mesajları Yazıya Döken Yeni Özelliği Android'e Geliyor!

  WhatsApp, sesli mesajları yazıya çevirme özelliğini Android'e getiriyor. İşitme engelliler ve gürültülü ortamlarda kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayacak.

  Mac Kullanıcılarına Müjde: WhatsApp Mac Beta Sürümü Kullanıma Sunuldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et