R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Mac Kullanıcılarına Müjde: WhatsApp Mac Beta Sürümü Kullanıma Sunuldu!

  WhatsApp Mac beta sürümü piyasaya sunuldu. Kullanıcılar, uzun süredir bu anı bekliyordu. Henüz uygulama tam sürüm olarak dağıtıma başlamadı.

  Mucosoft
  Mucosoft R10 Editörü
  27.01.2023 15:53 1457 1 dk okuma süresi
  Mac Kullanıcılarına Müjde: WhatsApp Mac Beta Sürümü Kullanıma Sunuldu!
  Son Düzenleme:

  WhatsApp, günümüzün en önemli sohbet uygulamalarından birisi. Geçtiğimiz dönemlerde gizlilik sebebiyle çeşitli olaylar yaşadı. Buna rağmen kendisini toparlayan firma, pek çok yenilikle uygulamayı geliştirmeyi sürdürdü. Bilindiği üzere daha öncesinde Windows için WhatsApp yazılımına yer verilmişti. Sonrasında ise Mac için çalışmalar başlamıştı. Sonunda uygulamayla alakalı resmî bir duyuru yapıldı.

  WhatsApp Mac Beta çıktı!

  Windows için WhatsApp uygulamasının ardından Mac için çalışmalar daha önce başlamıştı. Bu çalışmaların ardından kapalı beta süreci bir süredir devam ediyordu. Bu süreçte yalnızca belirli kişiler, uygulamanın beta sürümüne erişebiliyordu. Yeni bir duyuruya göre artık herkes WhatsApp’ı kullanabilecek. Yani açık beta süreci resmî olarak başlamış oldu.

  Mac Catalyst altyapısını kullanan uygulama, özel bir optimizasyona yer veriyor. Bu uygulamanın web sürümünden daha performanslı ve daha verimli olduğu da söyleniyor. Yani WhatsApp Mac uygulamasını kullananlar daha iyi verim alabilecek.

  3 panelli bir arayüze sahip olan uygulamanın Catalyst altyapısı, büyük bir önem arz ediyor. Bu altyapı nedeniyle iOS uygulaması olarak portlama yapmak oldukça pratik. Bu durum, yakın zamanda yazılımın iPadOS için de gelebileceğini gösteriyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp Yenilikleri Devam Ediyor: Yüksek Kaliteli Fotoğraf ve Video Paylaşımı Kolaylaşacak!

  WhatsApp artık fotoğraf ve video paylaşımlarınızı varsayılan olarak yüksek kalitede yapmanıza olanak tanıyor.

  Apple, Yenilenmiş M3 MacBook Pro Satmaya Başladı: İşte Detaylar!

  Apple, M3 Pro ve M3 Max çipli yenilenmiş MacBook Pro modellerini, uygun fiyatlarla ve tam işlevsellik garantisiyle satışa çıkarıyor.

  WhatsApp, Durum Güncelleme Arayüzünü Değiştiriyor: İşte Yeni Görünümü!

  WhatsApp, durum güncellemeleri için yeni bir arayüz sunuyor. Kullanıcılar, artık önizlemelerle daha hızlı etkileşimde bulunabilecek.

  WhatsApp'tan Yenilik: Kilit Ekranından Engelleme Özelliği Geldi!

  WhatsApp, kilit ekranından rahatsız edici mesajları engelleme özelliği sunuyor. Güvenliği artıran bu yeni adım, kullanım kolaylığı sağlıyor.

  Mac Kullanıcılarına Müjde: WhatsApp Mac Beta Sürümü Kullanıma Sunuldu!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et