R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Telegram Ücretli Abonelik Geliyor! Telegram Premium Ücretleri

  Telegram ücretli abonelik sistemiyle ilgili geçen yılın son aylarında önemli iddialar ortaya atılmıştı. Şimdiyse Telegram ücretli abonelik sisteminin nasıl olacağı ve ücretinin ne kadar olacağı sızdırıldı.

  Yağız Özgün Kocabaş
  Yağız Özgün Kocabaş R10 Editörü
  08.06.2022 16:11 2109 2 dk okuma süresi
  Telegram Ücretli Abonelik Geliyor! Telegram Premium Ücretleri
  Son Düzenleme:

  Instagram ve Youtube gibi sosyal medya platformlarında ücretli abonelik sistemine geçiş son döneme damga vurmuştu. Platformlar ücretli abonelik sistemleriyle kullanıcılara daha gelişmiş bir içerik ve hizmet çeşitliliği sunmayı hedefliyor. Ayrıca sosyal medya devlerinin ücretli abonelik sistemleri, hem şirket değerini arttırıyor hem de içerik üreticilerine yeni kazanç fırsatları oluşturuyor. Anlık mesajlaşma uygulaması Telegram, sosyal medya platformlarında uygulamaya alınan ücretli abonelik sisteminin başarıya ulaşmasıyla birlikte platforma ücretli abonelik getirmeyi hedefliyor.

  Telegram Premium Abonelik Ne İşe Yarar?

  Telegram, ücretli abonelik sistemini henüz tüm kullanıcıları için sunmadı. Ancak iOS Telegram’a gelen son”8.7.2 sürümü” güncellemesiyle birlikte Telegram Premium sistemi ortaya çıktı. Bu sürümü kullananlar, yeni ücretli abonelik sistemine ilişkin detayları da gün yüzüne çıkartıyor. İlk gelen bilgilere göre Telegram’da ücretli abonelik alan kullanıcılar içi daha fazla çıkartma ve daha fazla özel ifade bulunuyor. 

  Telegram Ücretli Abonelik Özellikleri Neler?

  Telegram

  Telegram’a gelecek ücretli abonelik sistemi sadece özel çıkartmalar ve ifadelerle sınırlı kalmayacak. Ücretli abonelik alan kullanıcılar, daha büyük dosya boyutu kullanma şansına sahip olabilecek. İddialara göre Telegram’da uygulanan 2 GB dosya boyutu sınırlamasının ücretli abonelik ile birlikte 4 GB olacak. 

  Telegram’da yapılan dosya yükleme ve indirme hızı da sınırsız olacak. Ücretli abonelik ile Telegram’da büyük boyutlu dosyalar dahi çok hızlı bir şekilde indirilebilecek ve yüklenebilecek. Telegram ücretli abonelik sistemi ile birlikte kullanıcıların profillerini daha gelişmiş özelliklerle kişiselleştirebilmelerine izin verecek. Buna göre ücretli abonelik kullananlar, “hareketli profil” resmi eklebilecek. Ayrıca profillerinde özel bir rozet olacak ve animasyonlu tepkiler kullanabilecek.

  Telegram Premium özelliği ile birlikte kullanıcıların kazanacağı bir diğer önemli özellik ise 1 Telegram uygulamasında 4 farklı Telegram hesabı ile giriş yapabilmesi olacak. Ayrıca Premium hesap sayesinde kullanıcılar 1.000 kanal aboneliği, 20 klasör, 200 sohbet 10 adet mesaj sabitleme ve 20 adet kanal linki kullanılabilecek.

  Telegram Premium Ne Kadar?

  Telegram’ın Premium abonelik sistemi henüz resmi olarak duyurulmadı. Ancak geliştirici programlarında yer alan kişiler için yayınlanan Telegram Beta sürümlerinden gelen ön bilgilerle Premium abonelik ücreti belli oldu. Buna göre Telegram Premium abonelik ücreti 4.99 Dolar olacak. Telegram ücretli abonelik sisteminin Türkiye için TL cinsiden fiyatlandırma yapıp yapmayacağı ise henüz bilinmiyor.

  Telegram Premium abonelik ile ilgili sizin düşünceleriniz neler? Görüşlerinizi yorum kısmından veya R10.NET Forum'dan iletebilirsiniz.

  2008'den bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  X Platformunda Canlı Yayın Açmak İçin Premium Abonelik Gerekecek

  X platformunda canlı yayın açmak artık Premium abonelik gerektirecek. Elon Musk yönetimindeki bu değişiklik, kullanıcılar arasında tartışmalara yol açıyor.

  Windows 11’de Başlat Menüsü Değişiyor: Telefon Bildirimleri ve Pil Durumu Göstergesi Geliyor!

  Windows 11'in yeni özelliğiyle, Android telefon bildirimleri ve pil durumu doğrudan Başlat menüsünden görüntülenebilecek, kullanıcılar için büyük kolaylık sağlanacak.

  VPN ile Ucuz YouTube Premium Alma Dönemi Bitiyor: İşte Detaylar!

  YouTube, VPN kullanarak ucuz abonelik alan kullanıcıların hesaplarını iptal etmeye başladı. İşte yeni dönemin detayları ve kullanıcı tavsiyeleri!

  Merakla Beklenen Uncharted 2 Filmi Geliyor!

  Uncharted serisinin devam filmi resmen duyuruldu. Tom Holland ve Mark Wahlberg'in başrolde olduğu Uncharted 2, yeni maceralarla sinemaseverlerle buluşacak.

  Telegram Ücretli Abonelik Geliyor! Telegram Premium Ücretleri

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et