R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram'dan Yeni Özellik: Profiller Renkleniyor!

  Yeniliklere hız katan Instagram, profile müzik ekleme özelliğini test etmeye başladı! İşte detaylar...

  Deniz Çataltaş Deniz Çataltaş 18.10.2022 16:34 1271 1 dk okuma süresi
  Instagram'dan Yeni Özellik: Profiller Renkleniyor!
  Son Düzenleme:

  Sosyal medya platformu Instagram'dan yeni bir özellik geliyor. Platform, birçok kullanıcının severek kullanacağı bir özelliği test etmeye başladı. Geçtiğimiz yıllarda hikaye ve gönderilere müzik ekleme özelliğini kullanıma sunmuştu. Müzik kullanımını seçeneğini genişleterek kullanıcılara çok farklı bir deneyim sunmayı amaçlıyorlar. 

  Paylaşımlarda kullandığımız müzikler, artık profile eklenecek. Test aşamasında olan Instagram profile müzik ekleme yeniliğinin detaylarına göz atalım.

  Instagram profile müzik ekleme özelliği

  Instagram hakkında sık sık paylaşımlarda bulunan Alessandro Paluzzi Instagram'ın yeni özelliğini Twitter üzerinden duyurdu. Kullanıcıların profillere müzik ekleyebildiği bu özelliğin şimdilik test aşamasında. Bütün kullanıcılara ne zaman sunulacağı ise şimdilik belirsiz.

  Bazı kullanıcılar bu özelliği farklı platformlar aracılığıyla kullanmaya çalışıyordu. Instagram'ın böyle bir özelliği bünyesine katıyor olması, uygulama içinde etkileşimi artıracak gibi görünüyor. Ayrıca, profilleri daha zengin hale getirecek! 

  Siz bu yenilik hakkında ne düşünüyorsunuz?

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp Masaüstü Sürümüne Yeni Özellik Geliyor!

  Meta, yeni WhatsApp iyileştirmeleri geliştirmeye devam ediyor. WhatsApp, masaüstü sürümünde grup sohbetlerini sessize almayı sağlayan yeni buton geliştiriyor. Yeni özellikle grup sohbetleri daha kolay sessize alınabilecek!

  Tesla Model 3’ün Yeniden Tasarlanması Kararı Alındı! Yeni Tasarım İle Üretim Maliyetinde Düşüş Yaşanacak!

  Elektrikli araç üreticisi Tesla, Model 3 için tasarım yenileme kararı aldı. Yeni tasarım sayesinde üretim maliyetinin büyük oranda düşmesi bekleniyor!

  Amiral Gemisi Katili Olarak Anılıyordu: O Cihaz Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

  'Amiral gemisi katili' olarak isimlendirilen OnePlus 11, çalışmalarını hızlandırdı. Tahminlere göre cihaz, 2023'ün ilk aylarında piyasaya çıkacak!

  Twitter’da Yeni Bir Dönem Başlıyor! Twitter 2.0 Resmen Duyuruldu!

  Twitter’ı satın aldıktan sonra gündemden düşmeyen Elon Musk, yeni bir yeniliğe imza attı. Musk, resmi olarak Twitter 2.0 dönemini duyurdu!

  Instagram'dan Yeni Özellik: Profiller Renkleniyor!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et