R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Instagram'a Yeni Özellik Geldi: Yapay Zeka ile Arka Plan Kaldırma Özelliği!

  Instagram, fotoğraflardaki arka planları kaldırma ve değiştirme işlemlerini kolaylaştıran yeni bir özellik geliştirdi. Bu yapay zeka destekli arka plan düzenleyicisi, şimdilik sadece Amerika'daki kullanıcılar için erişilebilir durumda.

  Gökhan Güler
  Gökhan Güler R10 Editörü
  15.12.2023 14:28 1739 1 dk okuma süresi
  Instagram'a Yeni Özellik Geldi: Yapay Zeka ile Arka Plan Kaldırma Özelliği!
  Son Düzenleme:

  Instagram, kullanıcı deneyimini zenginleştirmek için yeni bir adım attı. Instagram, yapay zeka ile arka plan kaldırma özelliğini tanıttı. Bu yenilik, özellikle Story paylaşımlarında arka planı değiştirmek isteyen kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlıyor. Artık üçüncü parti uygulamalara ihtiyaç duymadan Instagram'ın kendisinde arka planları hızlı ve etkili bir şekilde değiştirebilirsiniz.

  Instagram’da Arka Plan Değiştirme Adımları

  Instagram’ın yapay zeka destekli arka plan düzenleyicisi, kullanıcı dostu bir arayüz sunuyor. İşte arka planı değiştirme adımları:

  1. Instagram uygulamasını açın.
  2. Hikâye paylaşım ekranına gidin.
  3. Arka plan değiştirme simgesine dokunun.
  4. Fotoğrafın arka planını saydam hale getirin.
  5. Yeni bir arka plan için istem girin.
  6. Yenilenmiş arka plana sahip fotoğrafı paylaşın.
  7. İşlem tamam!

  Bu özellik, kullanıcıların hayal gücünü destekleyecek çeşitli istem önerileri sunuyor. Hazır istemlerin yanı sıra kullanıcıların, kendi yarattıkları istemlerle de arka planları değiştirmeleri mümkün. Bu sayede herkes, kendi tarzını yansıtan özgün Hikayeler oluşturabilir.

  Yapay zeka ile güçlendirilmiş bu özellik, Instagram Hikayelerine yeni bir boyut kazandırıyor. Kullanıcılar, oluşturdukları yeni arka plana sahip Hikayeleri paylaştıklarında diğer kullanıcılara da bu özelliği deneme fırsatı sunan bir çıkartma gösteriliyor. Bu, Instagram'ın yenilikçi özelliklerini keşfetmeye teşvik eden bir yaklaşım.

  Şu anda bu yenilikçi arka plan düzenleyici, ABD'deki Instagram kullanıcılarına açık. Ancak, bu özelliğin yakın zamanda dünya genelindeki tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  TRT 1 Neden Yok? TRT Nasıl Ayarlanır, TRT Yeni Frekansı Nedir?

  TRT 1 frekans bilgileri ve ayar detayları hakkında merak edilen tüm sorulara cevap veriyoruz. EURO 2024 maçlarını kesintisiz ve yüksek kalitede izlemek isteyenler için güncellenmiş frekans bilgilerini ve TRT 1'in nasıl ayarlanacağını adım adım açıklıyoruz

  WhatsApp, Yeni Görüntülü Arama Özelliklerini Duyurdu: İşte Gelen Yenilikler!

  WhatsApp, yeni görüntülü arama özellikleriyle sesli ekran paylaşımı, 32 kişilik katılımcı sınırı ve konuşan kişi vurgulama gibi yenilikler sunacak!

  LinkedIn'de Yeni Dönem: Premium Abonelere Yapay Zeka Destekli İş Arama Özelliği Geliyor!

  LinkedIn, premium aboneler için yapay zeka destekli iş arama özellikleri sunuyor. Özgeçmiş uyarlama ve ön yazı oluşturma gibi yenilikler, süreci kolaylaştıracak.

  Vergi Kararı Ertelendi, Borsa Uçuşa Geçti: Yatırımcılar İçin Yeni Bir Umut Işığı

  Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in borsaya yönelik vergi çalışmalarını erteleme kararı, piyasalarda büyük bir rahatlama yarattı. BIST 100 endeksi, bu açıklamanın ardından ilk işlem gününde yüzde 1,32 artışla güne başladı.

  Instagram'a Yeni Özellik Geldi: Yapay Zeka ile Arka Plan Kaldırma Özelliği!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et