R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iOS kullanıcılarına yeni WhatsApp güncellemesi geldi! Grup görüşmelerinde katılımcı sayısı yükseldi!

  WhatsApp grup sohbeti için yeni bir güncelleme yayınladı. Son güncelleme ile sesli arama özelliğinde iyileştirmeye gidilip, grup sohbetlerinde 32 kişiye kadar katılım sağlanacak.

  Tubaunl Tubaunl 23.04.2022 02:27 238 2 dk okuma süresi
  iOS kullanıcılarına yeni WhatsApp güncellemesi geldi! Grup görüşmelerinde katılımcı sayısı yükseldi!
  Son Düzenleme:

  Tüm dünyada arkadaşlarınız ve ailenizle sohbet etmeniz için geliştirilen WhatsApp uygulaması için geliştirme çalışmaları devam ediyor. Özellikle son zamanlarda iş dünyasına kadar uzanan uygulama bünyesine çoklu sohbet özelliğini getirmişti. Şirketler için ücretli sürümünü de yayınlayan WhatsApp, son güncelleme ile beraber grup görüşmelerinde daha fazla katılımcı eklemenize olanak sağlıyor.

  İş arkadaşları arasında çalışma durumunu iyileştirmek adına dünyanın her yerinden insanların bağını kuvvetlendirmek adına WhatsApp grup sohbetleri daima geliştiriliyor. WhatsApp tarafınca iOS cihazlara gelen yeni özellikle beraber artık 32 kişilik grup aramaları yapabileceksiniz.

  Whatsapp, grup görüşmelerinde katılımcı sayısını değiştirdi

  Pandemi zamanından günümüze kadar WhatsApp, toplu görüşme uygulamalarından Zoom başta olmak üzere diğer platformlarla da bir rekabet içerisine girdi. Sürekli grup ve görüntülü arama hizmetlerinde geliştirmeler yapıldığı görülüyor. 2021 yılının sonlarında katılımcıların toplantılarını daha fazla basitleştirmek adına kısayol eklemişti. Şimdi ise gelen güncelleme arama katılımcı sayısını 32 kişiye kadar destekliyor.

  Yeni gelen özellik her ne kadar iş dünyası adına çok fazla geç gelmiş olsa bile, özellikle öğrenci ve aileler için çok fazla kullanışlı bir özellik oluyor. Son zamanlarda hem insanlar aileleriyle hem de arkadaşlarıyla grup görüşmelerini çok fazla katılımcıyla gerçekleştiriyor. 

  WhatsApp’ın gruplara yönelik getirmiş olduğu sesli konuşma özelliği ilk zamanlarda en fazla sekiz katılımcıyı destekliyordu. iOS platformuna gelen son güncelleme ile bu rakam artık 32’ye kadar çıkartıldı. 

  WhatsApp, çok fazla katılımcıyla görüşme özelliğiyle beraber 22.8.80 sürüm güncellemesi ile ses tasarımında da yeniliğe gitti. Arama sırasında ekranda yer alan ses dalgalarını güncelleyen WhatsApp, çoklu sohbetlerde artık konuşan kişiyi öne çıkarıyor.

  iOS cihazlar için gelen özelliğin yakın zamanda Android kullanıcıları içinde gelmesi bekleniyor. Açıklamalara göre masaüstü uygulamasına uzun bir süre çoklu katılım desteğinin gelmeyeceği ifade edildi.

  Peki, siz WhatsApp’ın yeni özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından yazabilirsiniz.

  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp Aero Nedir? Kullanması Neden Sakıncalı?

  Whatsapp Aero mesajlaşma uygulaması nedir, whatsapp aero indir, özellikleri nelerdir ? Whatsapp alt yapısını kullanarak daha fazla özellik sunan Whatsapp Aero uygulamasını kullanmak güvenilir mi haberimizin detaylarında öğrenebilirsiniz.

  iOS 15.6 Sürümünü İstemeyenler İçin Dönüş Yok!

  Apple geçen hafta içerisinde yayınladığı yeni sürümü iOS 15.6'nın ardından bir önceki sürüm 15.5 için "imzalama durdurma" kararı aldı. Böylelikle artık iPhone kullanıcıları önceki iOS 15 sürümlerini kullanamayacak.

  Netflix iOS Cephesinde Yeni Bir Güncellemeye Yer Verdi

  Netflix, uygulamasını iOS'ta kullananların uzun süredir yaşadığı bir sorun için güncelleme yayınlandı. Artık Netflix iOS uygulaması sorunsuz kullanılabiliyor.

  Elif 1045

  iOS 16 Güncellemesi Yanılttı: Mesajları Geri Çekme Özelliği Pek İşe Yaramıyor!

  Apple'nin yayınlanan iOS 16 güncellemesi ile mesajları geri çekme özelliği gelmişti. Ancak iMessage mesajları geri çekme işe yaramıyor. İşte sorunun nedenleri ve ne yapılabileceğine dair detaylar!

  Elif 1097
  iOS kullanıcılarına yeni WhatsApp güncellemesi geldi! Grup görüşmelerinde katılımcı sayısı yükseldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et