R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  iOS kullanıcılarına yeni WhatsApp güncellemesi geldi! Grup görüşmelerinde katılımcı sayısı yükseldi!

  WhatsApp grup sohbeti için yeni bir güncelleme yayınladı. Son güncelleme ile sesli arama özelliğinde iyileştirmeye gidilip, grup sohbetlerinde 32 kişiye kadar katılım sağlanacak.

  Tubaunl
  Tubaunl R10 Editörü
  23.04.2022 02:27 1065 2 dk okuma süresi
  iOS kullanıcılarına yeni WhatsApp güncellemesi geldi! Grup görüşmelerinde katılımcı sayısı yükseldi!
  Son Düzenleme:

  Tüm dünyada arkadaşlarınız ve ailenizle sohbet etmeniz için geliştirilen WhatsApp uygulaması için geliştirme çalışmaları devam ediyor. Özellikle son zamanlarda iş dünyasına kadar uzanan uygulama bünyesine çoklu sohbet özelliğini getirmişti. Şirketler için ücretli sürümünü de yayınlayan WhatsApp, son güncelleme ile beraber grup görüşmelerinde daha fazla katılımcı eklemenize olanak sağlıyor.

  İş arkadaşları arasında çalışma durumunu iyileştirmek adına dünyanın her yerinden insanların bağını kuvvetlendirmek adına WhatsApp grup sohbetleri daima geliştiriliyor. WhatsApp tarafınca iOS cihazlara gelen yeni özellikle beraber artık 32 kişilik grup aramaları yapabileceksiniz.

  Whatsapp, grup görüşmelerinde katılımcı sayısını değiştirdi

  Pandemi zamanından günümüze kadar WhatsApp, toplu görüşme uygulamalarından Zoom başta olmak üzere diğer platformlarla da bir rekabet içerisine girdi. Sürekli grup ve görüntülü arama hizmetlerinde geliştirmeler yapıldığı görülüyor. 2021 yılının sonlarında katılımcıların toplantılarını daha fazla basitleştirmek adına kısayol eklemişti. Şimdi ise gelen güncelleme arama katılımcı sayısını 32 kişiye kadar destekliyor.

  Yeni gelen özellik her ne kadar iş dünyası adına çok fazla geç gelmiş olsa bile, özellikle öğrenci ve aileler için çok fazla kullanışlı bir özellik oluyor. Son zamanlarda hem insanlar aileleriyle hem de arkadaşlarıyla grup görüşmelerini çok fazla katılımcıyla gerçekleştiriyor. 

  WhatsApp’ın gruplara yönelik getirmiş olduğu sesli konuşma özelliği ilk zamanlarda en fazla sekiz katılımcıyı destekliyordu. iOS platformuna gelen son güncelleme ile bu rakam artık 32’ye kadar çıkartıldı. 

  WhatsApp, çok fazla katılımcıyla görüşme özelliğiyle beraber 22.8.80 sürüm güncellemesi ile ses tasarımında da yeniliğe gitti. Arama sırasında ekranda yer alan ses dalgalarını güncelleyen WhatsApp, çoklu sohbetlerde artık konuşan kişiyi öne çıkarıyor.

  iOS cihazlar için gelen özelliğin yakın zamanda Android kullanıcıları içinde gelmesi bekleniyor. Açıklamalara göre masaüstü uygulamasına uzun bir süre çoklu katılım desteğinin gelmeyeceği ifade edildi.

  Peki, siz WhatsApp’ın yeni özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından yazabilirsiniz.

  2010'dan bugüne profesyonel içerik yazarlığı!

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'ın Sesli Mesajları Yazıya Döken Yeni Özelliği Android'e Geliyor!

  WhatsApp, sesli mesajları yazıya çevirme özelliğini Android'e getiriyor. İşitme engelliler ve gürültülü ortamlarda kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayacak.

  WhatsApp'a Canlı Çeviri Özelliği Geliyor!

  WhatsApp, kullanıcıların farklı dillerdeki mesajları anında çevirmesini sağlayan Canlı Çeviri özelliğini tanıttı. Dil engelleri artık sorun olmayacak.

  iPhone'lar’a iOS 17.5.2 Güncellemesi Geliyor!

  Apple, iOS 17.5.2 güncellemesini yakında yayınlayacak. Bu güncelleme, hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmelerine odaklanacak.

  WhatsApp Grup Sohbetlerine Yeni Özellik Geldi: Etkinlik Oluşturma!

  WhatsApp, grup sohbetlerinde etkinlik oluşturma özelliğini kullanıma sunuyor. Kullanıcılar etkinlik adı, tarih ve detayları girerek etkinlikler düzenleyebilecekler.

  iOS kullanıcılarına yeni WhatsApp güncellemesi geldi! Grup görüşmelerinde katılımcı sayısı yükseldi!

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et