R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Reklamlardan Sonra Sıra Çözünürlükte: 4K Youtube Videoları Ücretli mi Olacak?

  Video izleme ve paylaşım platformu Youtube, 4K çözünürlük konusunda harekete geçeceğinin sinyallerini verdi. 4K video çözünürlüğü yakında sadece Youtube Premium kullanıcılarına özel, yani, ücretli hale gelebilir.

  Hayrunisa Bayar Hayrunisa Bayar 02.10.2022 19:24 2534 2 dk okuma süresi
  Reklamlardan Sonra Sıra Çözünürlükte: 4K Youtube Videoları Ücretli mi Olacak?
  Son Düzenleme:

  Youtube, geçtiğimiz günlerde zorunlu olarak izlenen reklamların artırılacağına dair bir bildiri yayımlamıştı. Bildiride video başlarında zorunlu olarak izletilen reklam sayısını ikiden beşe çıkarmayı test edeceği yer almıştı.  

  Video başlarında zorunlu olarak izletilen reklamlardan sonraki hedef ise 4K çözünürlük seçeneği oldu. Reddit’te paylaşılan ekran görüntüsüne göre, 4K video özelliği yakında sadece Youtube Premium üyelerine özel hale getirilecek.   

  Sınırlı sayıda kullanıcı test ediliyor  

  Reddit’te paylaşılan ekran görüntüsü, Youtube’un sınırlı sayıda kullanıcıda 4K çözünürlüğü Premium’a yönlendirmeyi test ettiğini gösteriyor.  

  Youtube, 2160 p’lik (4K) seçeneği, yanında bir ‘Premium’ ibaresiyle göstererek Premium satın almaya yönlendiriyor.  

  Net bir açıklama yok!  

  Paylaşılan ekran görüntüsüne henüz Youtube tarafından bir açıklama yapılmadı. Şimdilik söylenti olarak ele alabileceğimiz bu durum, birçok kullanıcıyı üzeceğe benziyor. Çünkü biliyorsunuz ki Youtube, dünyanın en çok tercih edilen video platformlarından biri.  

  Kullanıcılar zaten reklamların artırılmasına tepkiliyken, 4K seçeneğinin ücretli hale getirilmesi daha da tepki toplayacağa benziyor.  

  Youtube Premium ücreti ne kadar? 

  Youtube Premium, reklamsız olarak videoları izlemenin yanı sıra video indirme seçeneği de sunmaktadır. Youtube Premium Music’in de bulunduğu Youtube Premium, şu anda aylık 16.99 TL değerinde. Diğer ücretlendirmeler ise şöyle: 

  • Bireysel, yıllık abonelik: 169.99 TL  
  • Aile (5 kişiye kadar), aylık abonelik: 25.99 TL  
  • Öğrenci, aylık abonelik: 9.99 TL  
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  Tesla Semi İçin Geri Sayım! Elon Musk Menzili Açıkladı

  Elon Musk, Tesla Semi hakkında Twitter üzerinden bilgiler verdi. Tam yük ile 805 km menzile ulaşabilecek Tesle Semi'nin teslimatı 1 Aralık'ta başlayacak.

  Amiral Gemisi Katili Olarak Anılıyordu: O Cihaz Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı!

  'Amiral gemisi katili' olarak isimlendirilen OnePlus 11, çalışmalarını hızlandırdı. Tahminlere göre cihaz, 2023'ün ilk aylarında piyasaya çıkacak!

  VALORANT Satın Alma Geçmişi Nasıl Kullanılır?

  VALORANT satın alma geçmişi, oyuncuların yaptığı satın alım işlemlerini gösteren bir sistemdir. Bu veriler sayesinde satın alınan ürün ve hizmetlere hızlıca ulaşılır.

  1 Aralık'ta Tesla Semi Teslimatları Başlayacak! Üretim Versiyonlarının Tanıtımlarının Yapılması Bekleniyor!

  Elektrikli tır Tesla Semi'nin tanıtımı, 1 Aralık 2022 tarihinde özel bir etkinlikle yapılacak. Tesla Semi'nin fiyatı ise tahminlere göre 150.000 ile 180.000 dolar arasında olacak!

  Reklamlardan Sonra Sıra Çözünürlükte: 4K Youtube Videoları Ücretli mi Olacak?

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et