R10.NET Uygulamaları
Kullanıcılar
Yükleniyor, lütfen bekleyiniz..

  Yeni Xbox Game Pass Aile ve Arkadaş Planı İle Tek Hesap 5 Kişiye Hizmet Sunuyor

  Microsoft, Xbox Game Pass kullanıcıları için aile ve arkadaşlarıyla hesaplarını paylaşabilecekleri yeni bir plan başlattı. Bu plan sayesinde, daha fazla kişi, uygun fiyatlarla oyun deneyimini yaşayabilecek.

  Yigit Aksüt
  Yigit Aksüt R10 Editörü
  31.03.2023 15:49 950 2 dk okuma süresi
  Yeni Xbox Game Pass Aile ve Arkadaş Planı İle Tek Hesap 5 Kişiye Hizmet Sunuyor
  Son Düzenleme:

  Microsoft, resmi olarak duyurmasa da Xbox kontrol panelinde gözüken Xbox Game Pass Aile ve Arkadaş Planı, Amerika'da kullanıma sunuldu. Aylık 25 dolarlık bir ücretle başlayan bu yeni abonelik, kullanıcıların daha uygun fiyatlarla oyun dünyasına adım atmalarını sağlıyor. Şimdilik yıllık abonelik seçeneği bulunmuyor.

  5 Kişiyle Hesap Paylaşımı

  Bu planla birlikte, Xbox Game Pass kullanıcıları hesaplarını 5 aile veya arkadaşla paylaşabilecekler. Bu sayede, oyun deneyimini daha fazla kişiyle yaşama şansı sunuluyor.

  Yeni Çıkan Oyunlara İlk Gün Erişim ve Geniş Oyun Kütüphanesi

  Xbox Game Pass Aile ve Arkadaş Planı aboneleri, yeni çıkan oyunlara hemen erişebilecekler. Ayrıca, yüzlerce oyunun yer aldığı geniş bir kütüphaneye de erişim sağlanacak.

  Konsol, PC ve Bulut Oyun

  Aboneler, konsol, PC ve bulut platformlarında aynı anda oyun oynayabilecekler. Bu sayede, farklı cihazlarda oyun deneyimi sınırsız hale getirilmiş oluyor.

  Sürekli Güncellenen Oyun Kütüphanesi

  Xbox Game Pass Aile ve Arkadaş Planı, sürekli güncellenen bir oyun kütüphanesi sunuyor. Bu sayede, aboneler her zaman yeni ve popüler oyunlara erişebilirler.

  Xbox Game Pass Aile ve Arkadaş Planı Fiyatlandırması

  Amerika'da kullanıma sunulan Xbox Game Pass Aile ve Arkadaş Planı, aylık 25 dolarlık bir fiyat etiketiyle geliyor. Şimdilik yıllık abonelik seçeneği bulunmamaktadır.

  Xbox Game Pass Aile ve Arkadaş Planı, oyun dünyasına daha fazla kişinin katılmasını ve hesaplarını paylaşarak, daha uygun fiyatlarla oyun deneyimi yaşamalarını sağlayacak gibi görünüyor. Bu yeni plan, oyun severler için cazip bir seçenek olarak öne çıkıyor.

  • 5 arkadaş ve aile ile hesap paylaşımı
  • Yeni çıkan oyunlara ilk gün erişim dahil yüzlerce oyun
  • Konsol, PC ve bulutta aynı anda oynama
  • Sürekli eklenen oyunlar

  SEO Danışmanı - İçerik Yöneticisi / R10.net

  Yorum Yap
  İçeriği Puanla
  Yorumlar

  Yorumunuz minimum 10 karakter olmalıdır.

  İlgili İçerikler:

  WhatsApp'ın Mesaj Düzenleme Özelliği Türkiye'de: Kullanıcı Deneyimini Geliştiren Yenilik

  Türkiye'de WhatsApp mesaj düzenleme özelliği aktif hale getirildi. Gönderdiğiniz mesajları 15 dakika içinde değiştirebilirsiniz.

  Apple tvOS 17 Tanıtıldı: FaceTime, Yenilenen Arayüz ve Daha Fazlası

  Apple, bugün gerçekleştirilen WWDC 2023 etkinliği kapsamında tvOS 17 ve Apple TV 4K için sunulacak yeni özellikleri açıkladı.

  Apple Vision Pro'ya Devrim Niteliğinde Güvenlik Özelliği Geliyor: İşte Optic ID!

  Apple, 5 Haziran'da yenilikçi bir adım atarak Vision Pro karma gerçeklik gözlüğünü tanıttı. Üründe, Optic ID adı ile yepyeni bir teknoloji de kullanılacak!

  Akıllı Telefon İşlemci Piyasasının Yeni Krallığı: İşte MediaTek ve Qualcomm'un Sırrı!

  Akıllı telefon işlemci piyasasındaki liderin kim olduğu merak konusu olmuştur. Araştırma firması Counterpoint Research, merakları gidermek için en son verileri açıkladı. İşte, işlemci sektörünün kralı!

  Yeni Xbox Game Pass Aile ve Arkadaş Planı İle Tek Hesap 5 Kişiye Hizmet Sunuyor

  Size daha iyi hizmet sunabilmek
  için çerezleri kullanıyoruz.

  Çerez Politikası Kabul Et